Microsoft Surface کتاب 3: یک جانور با قدرت ماندن و قیمت برای مطابقت با

جوانب مثبت

  • عمر باتری مناسب
  • قطعات سنگین
  • 3:2 نمایش

منفی

  • متمایز لولا است که زیبایی بیشتر از مفید
  • سنگین
  • گران

در گذشته من نوشته ام در مورد تلاش برای eek از 5 ساعت عمر باتری از لپ تاپ است که بیشتر یا کمتر در همان کلاس به عنوان Microsoft Surface کتاب 3.

پس از استفاده از جدیدترین بالای خط سطح کتاب برای چند هفته آن را ایمن می گویند که که در آن دیگران خواهد شد در حال اجرا برای پیدا کردن powerpoints تا اواسط بعد از ظهر اگر آنها خوش شانس هستند شما می توانید نگه دارید تأمین دور در سطح کتاب است.

مایکروسافت می گوید 15 اینچ مدل ما بررسی خواهد شد 17.5 ساعت عمر باتری و در حالی که باتری تعداد از فروشندگان می تواند کاملا لاستیک ما قادر به دریافت یک روز کامل کار انجام شده بر روی باتری به تنهایی-با زرق و برق دار 3:2 جنبه 3240×2160 صفحه نمایش هنوز هم در آن به طور پیش فرض روشنایی یک مرورگر جلسه به طور مداوم در نظرسنجی سایت های مختلف و گاه به گاه پشت سر هم از صدا و پخش ویدئو-و هنوز هم بیش از یک سوم از باتری به سمت چپ برای رفت و آمد به خانه باید رفت و آمد همیشه در حال بازگشت پس از سال 2020 است.

راز به سطح کتاب قدرت ماندن همان است که از آن برای اولین بار به نظر می رسد. و همچنین باتری در پشت صفحه نمایش وجود دارد بسیاری دوم قرار داده شده در موقعیت ارتدوکس در زیر صفحه کلید است. این یک مقدار زیادی از آب را به استفاده از, اما این همچنین بدان معنی است که ویندوز اغلب نمی تواند به شما بگوید که چقدر از شارژ باتری باقی مانده است زمان عاقلانه. بیشتر از نه, آن را فقط رله درصد چپ که معمولا خوب زمانی که شما باید مقدار زیادی از قدرت باقی مانده اما من می دانم که همه چیز را کمی لمس کنید و اگر آن را کمتر از 10%.

البته با استفاده از سطح کتاب 3 به پتانسیل کامل خود و پیچ در پیچ تا quadcore Intel Core i7-1065G7 پردازنده و کارت گرافیک Nvidia GTX 1660Ti GPU خواهد خورد باتری پایین مانند یک مست در میخانه در دیدار — اما پس از آن هر یک از دیگر لپ تاپ با سنگین سیلیکون مانند این.

سوال واقعی این دستگاه این است که آیا شما می خواهید به پرداخت هزینه اضافی برای همه است که باتری ؟ چرا که هر احمقی می تواند خرید یک AU$3,000 لپ تاپ با CPU و گسسته GPU و هنوز هم در اطراف AU$1,000 مانده نسبت به یک سطح کتاب 3 خرید.

بالا ZDNET بررسی

اما قبل از ما گودی بیش از حد عمیق است که ما نیاز به بحث در مورد سطح منحصر به فرد از جنبه های طراحی.

واضح ترین بصری به سطح کتاب 3 است خود را مشخص لولا. ما در حال حاضر با سه تکرار در و من هنوز متقاعد نشده شکاف بین صفحه نمایش و صفحه کلید زمانی که آن را بسته است نه یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد.

اگر شما اتفاق می افتد به رها کردن یک شی فلزی — مانند یک سکه یک قلم یا 3.5 mm پایان مجموعه ای از هدفون — به کیسه جیب شما آن را حمل در من می توانید ببینید که صفحه نمایش داشتن نگاه از ابتدا بلیط قرعه کشی. به وضوح مایکروسافت خوشحال است با این طرح اما با وجود غیر خراشیده استفاده من می تواند به توقف فکر که اگر من تنبل یک روز من می تواند خراب کردن صفحه نمایش در یک لحظه.

با توجه به مشخص bendy نگاه لولا شما می خواهم برای روشن فکر آن است که قادر به چرخش از طریق بسیاری از درجه چرخش اما افسوس که حرکت آن کاملا محدود و متوقف می شود در 135 درجه و علامت.

دوم از ویژگی های متمایز است که در ادامه وجود سطح اتصال که نشسته در سمت راست آن یک USB-C پورت. امیدوارم این یک نگاه اجمالی از گذشته/حال و نه آینده چگونه سطح کتاب و اسکله مجهز و متصل بود. جالب است که USB-C پورت خواهد قدرت را به عنوان به خوبی به طوری که آن را نه به عنوان اینکه مایکروسافت را نادیده گرفته است قدرت از طریق USB-C گزاره بر خلاف آن اجازه می دهد نه صاعقه به نظر می رسد بر روی سطوح. این یک کنجکاوی به جای dealbreaker.

سومین ویژگی های متمایز از سطح کتاب است که قابل جدا شدن صفحه نمایش که تبدیل آن از یک لپ تاپ 15 اینچ به یکی از bulkiest قرص شما می توانید در اطراف با. بر خلاف بسیاری از سطح آن برادران قرص بخشی است که بدون یک پایه آن باید برگزار شود و یا استراحت در برابر چیزی که باید در هر زاویه ای دیگر از تخت می باشد. این ابزار از این حالت در مقایسه با بودن در حالت لپ تاپ, فرار, من. با این وجود مایکروسافت اختصاص داده شده است یک دکمه بر روی صفحه کلید و یک everpresent آیکون در اطلاعیه منطقه به شما یادآوری روی صفحه نمایش است که قابل جدا شدن است.

به نظر من سطح کتاب بسیار بهتر خواهد بود اگر خدمت لولا آنچه در آن نگاه مانند آن را باید قادر به انجام این است که تلنگر همه راه دور اجازه می دهد تا صفحه نمایش را به استراحت در پشت پایه. این امر همچنین آدرس کاهش ظرفیت باتری در هنگام جدا اجازه می دهد لپ تاپ ها به صفحه لمسی-تنها در صورتی مورد نیاز است در حالی که هنوز قادر به استفاده از گسسته GPU قرار دارد در پایه.

با انحرافات به منحصر به فرد کامل آن زمان به آدرس اللفظی AU$1,000 سوال. می توانید از باتری اضافی برای هزینه ؟

من فکر می کنم آن می توانید اگر شما را به یک نظر. در سال های اخیر, دفتر, زندگی, اولین نشانه آن است که آبرومندانه مجهز لپ تاپ است که رهبری نسبت به جایگزین نیست زیرا آن شروع به مبارزه با بارهای اما معمولا به این دلیل که باتری آن است نه نگه داشتن شارژ خود را راه آن استفاده می شود.

برای مردمی که در حال کار-محدود این موضوع می تواند مشغول به کار در اطراف از لپ تاپ واقعا untethered میکنند از قدرت خود را برای مدت طولانی, اما برای جاده های رزمندگان این یک مسئله بسیار مهم است.

این لپ تاپ فقط یک روز کامل که در آن جدید است آن را شکسته است که نقطه عطف و بدون نیاز به جلو و هر باتری-صرفه جویی در shenanigans در همه. که بدان معنی است که به عنوان عمر باتری شروع به رفتن اولین چیزی که شما ممکن است متوجه پس از یک یا دو سال است که نیاز به شارژ آن در طول روز است.

این نوع لوکس است که من فقط می توانم در مورد رویای با من کار فعلی لپ تاپ.

اگر شما در حال نگاه کردن به آن از خرید یک زاویه به این معنی که نیاز به جایگزینی لگد کردن جاده برای یک یا دو سال نیز به معنی باقلا شمارنده نیز مبارک پس از بازیابی آنها را از شوک از قیمت اولیه است.

برای بالای خط لپ تاپ را نیز بالای خط قیمت های زیادی وجود دارد در مورد سطح کتاب 3 و اگر ظرفیت باتری کلیدی decider خود خرید بعدی شما خواهید بود بسیار خوشحال سنگین این لپ تاپ است.

مربوط به پوشش

Microsoft Surface Pro X نقد و بررسی: مطلوب است اما گران قیمت سخت افزار کار در حال پیشرفت نرم افزار

تلفن همراه دانش کارگران که هم سطح علاقه مندان با جیب عمیق را دوست دارم این بازوی مبتنی بر تبلت/لپ تاپ. پارسه و انواع خلاق باید نگاه در جاهای دیگر در حال حاضر.

مایکروسافت نه رفع انسداد از ویندوز 10 2004 به روز رسانی برای سطح دستگاه های, بعد از همه,

مایکروسافت در ادامه برای جلوگیری از مارس سال 2020/ویندوز 10 2004 به روز رسانی در دستگاه های خاص از جمله بسیاری از سطح آن خود عدد به رغم آشکار بلند کردن اجسام از بلوک یک هفته پیش.

مایکروسافت صفحه نمایش دو سطح دو: مشخصات ظهور نشان می دهد هزینه آن را کمتر از Galaxy برابر

ممکن است سطح Duo مشخصات نقطه به نقطه قیمت پایین تر برای آندروید مایکروسافت گوشی از سامسونگ Galaxy برابر شده است.

مایکروسافت می پیچد کردن آن بهار جدید سطح دستگاه های جانبی

سطح به 2 سطح کتاب 3 سطح حوض 2 سطح هدفون 2 سطح از Earbuds و USB-C سفر Hub همه در دسترس هستند برای پیشسفارش خواهد شد و حمل و نقل این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im