مایکروسافت حذف ویندوز 10 2004 بلوک در سطح دستگاه های


win102004blockendsforsurface.jpg
اعتبار: مایکروسافت

ویندوز 10

مایکروسافت در حال انتشار آن را بلوک های قرار داده شده در برخی از سطح دستگاه ها برای جلوگیری از آنها را از به روز رسانی به ویندوز 10 2004/مه 20202 به روز رسانی بلوک مانع کاربران خاصی مایکروسافت ساخته شده, سطح, مدل, از جمله سطح لپ تاپ 3 و Surface Pro 7 از دستی دانلود و نصب آخرین مایکروسافت در ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی.

به گفته مایکروسافت ویندوز 10 انتشار اطلاعات برای به روز رسانی دستگاه با بیش از یک همیشه در و همیشه متصل به شبکه قادر به آداپتور می تواند تجربه ناخواسته خاموش شدن ناگهانی و ری استارت. سطح لپ تاپ 3 و Surface Pro 7 هر دو جا به آن دسته. (برخی دیگر از سطح دستگاه ها ممکن است بیش از حد; من خواسته ایم مایکروسافت برای لیست از دستگاه های آسیب دیده اما نمی شنید و برگشت.)

حتی اگر مایکروسافت وصله این موضوع در ژوئن 9, پچ سه شنبه KB4557957 مایکروسافت همچنان به تحمیل بلوک. زمانی در گذشته یا دو روز این شرکت به روز انتشار آن اطلاعات به توجه داشته باشید که بلوک برداشته شد موثر ژوئن 29. مایکروسافت مقامات اشاره کرد که آن را ممکن است تا 48 ساعت قبل از به روز رسانی به ویندوز 10 2004 را “ارائه می شود.” (با تشکر از BleepingComputer.com برای گزارش گیری بر تغییر در جمله بندی در جولای 1.)

پس از اعلام on May 27 بود که شروع به مارس سال 2020 به روز رسانی ویژگی های در دسترس از طریق به روز رسانی ویندوز مایکروسافت نیز منتشر شده یک لیست از حدود ده قبلا نامعلومی مسائل که به طور بالقوه می تواند باعث مشکلات برای هر کسی که استفاده از آن ممکن است به روز رسانی. از امروز 1 جولای وجود دارد باقی می ماند تعدادی از رسما اذعان کرد مسائل حل نشده با ویندوز 10 2004.

در میان مشکلات ذکر شده در زیر “بررسی” شامل یک موضوع با NVIDIA display adapters; جلوگیری از خطا در هنگام اتصال یا قطع یک صاعقه حوض; مسائل در طول یا پس از به روز رسانی دستگاه با Conexant ISST audio drivers; مشکل اتصال به بیش از یک دستگاه بلوتوث; و متغیر نرخ تجدید و کار نمی کند به عنوان انتظار می رود با iGPU اینتل. نیز وجود دارد شده اند مسائل را با سال 2004 و فضای ذخیره سازی مایکروسافت مانند حمله حفاظت از داده ها نرم افزار که منجر به مایکروسافت قرار دادن سازگاری نگه 2004. (ذخیره سازی فضاهای مسئله ذکر نشده در انتشار اطلاعات صفحه برای برخی از دلیل است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>