مایکروسافت نسل بعدی از آن لاجوردی پشته HCI خدمات


azurestackhciv2.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت کاربرانی که آماده نیست و یا قادر به اجرای لاجوردی در داخل خود و یا همکاران مراکز داده اند تا به حال یکی دیگر از ترکیبی گزینه برای دسترسی به Azure خدمات: Azure پشته HCI. در این هفته طی آن الهام بخش در سراسر جهان شریک کنفرانس مایکروسافت در نظر گرفتن پیچد خود را نسل دوم انتشار لاجوردی پشته HCI.

مایکروسافت Azure پشته HCI (hyper-همگرا زیرساخت) یک گزینه جدید برای اجرای مجازی, وظایف سنگین در محل در حالی که اتصال به لاجوردی در مارس 2019. مایکروسافت مشخص لاجوردی پشته HCI به عنوان یک “تکامل ویندوز سرور نرم افزار تعریف شده (مرزهای دانش: کشف) راه حل های قبلا موجود از آن های مختلف سخت افزار همکاران.

جدید تکرار لاجورد پشته HCI امروز اعلام کرد که بر اساس نیست ویندوز سرور, مایکروسافت, مقامات گفت. آن را به یک میزبان جدید سیستم عامل جدا از ویندوز سرور است که به طور خاص طراحی شده برای اجرای HCI و یکپارچه با لاجوردی با ترکیبی طراحی شده توسط.

چه چیز دیگری جدید است و متفاوت است ؟ لاجوردی پشته HCI v2 شامل:

  • توانایی مدیریت چندین خوشه و VMs در حال اجرا بر روی Azure پشته HCI با استفاده از Azure قوس مایکروسافت چند ابر مدیریت ارائه
  • جدید deployment wizard
  • گنجاندن هیچ هزینه تمدید به روز رسانی های امنیتی برای ویندوز سرور 2008 در ماشین مجازی
  • کشش های خوشه ای به صورت در دسترس بودن بالا/بازیابی

پایه سیستم عامل های پشتیبانی شده توسط لاجوردی پشته HCI شامل جرم-حجم کالا سیستم از فروشندگان مانند دل HPE و خیر. کاربران ممکن است نیاز به خرید تخصصی NICs یا HBAs اما بسیاری از در حال حاضر ممکن است سرویس دهنده خود که واجد شرایط برای اجرای جدید لاجوردی پشته HCI ارائه شده است.

لاجوردی پشته HCI v2 مختلف قطعه از نرم افزار که نصب شده بر روی فلز. این به این معنی مشتریان موجود خواهد نیاز به انجام یک نصب مجدد. این پیش نمایش عمومی است که امروز جولای 21; مایکروسافت گفته است که زمانی که از آن انتظار لاجوردی پشته HCI v2 به طور کلی در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>