Microsoft OneDrive به روز رسانی شامل 100GB اندازه افزایش تیره حالت جدید کنترل مدیریت


dark-mode-teams.png

مایکروسافت روز چهارشنبه اعلام کرد کشت از تغييرات OneDrive از جمله تاریک در حالت, افزایش فایل ها محدود و یک دسته از کسب و کار و مصرف کننده ویژگی های.

در یک پست وبلاگ به قلم مایکروسافت 365 GM ست پاتون جدید OneDrive امکانات در سراسر مایکروسافت 365 شده اند تبلیغ به عنوان آوردن بیشتر متصل شده و فایل های انعطاف پذیر تجربه به کاربران کسب و کار کنترل بیشتری به مدیران و بیشتر لمس شخصی خود را به هر کس در خانه به عنوان “کنترل از راه دور همه چیز” تبدیل شده است و طبیعی جدید در سال 2020 است.

اولا همه کاربران را به یک اندازه افزایش, با آپلود فایل محدودیت اندازه افزایش یک شبه از 15GB برای 100GB در OneDrive و شیرپوینت.

تیره حالت در OneDrive برای وب در سراسر تجاری حساب های شخصی و نیز ضربه زدن به دسکتاپ کاربران بسیار به زودی.

برای کاربران کسب و کار یک پیش نمایش عمومی خواهد شد نورد در اواخر این ماه که شامل یک ویژگی جدید به نام اضافه کردن به OneDrive که پاتون گفت: آن را آسان تر برای اضافه کردن پوشه به اشتراک گذاشته شده به طور مستقیم به OneDrive.

پوشه به اشتراک گذاشته شده شامل محتوا که دیگران به اشتراک بگذارید با یک کاربر از طریق OneDrive یا محتوا است که بخشی از یک کتابخانه مشترک در Microsoft تیم یا شیرپوینت.

اضافه کردن به OneDrive را نیز اجازه می دهد تا یک فرد برای کار با این محتوا به اشتراک گذاشته شده با قابلیت های مشابه به عنوان اگر آن را خود او اضافه شده است.

“این به این معنی که محتوا اضافه شده می توان به همگام سازی مشترک و همکاری در — و که آن را حفظ تمام امنیتی موجود و انطباق سیاست های,” او نوشت.

این پیش نمایش عمومی اجرای فعال خواهد شد به طور پیش فرض با گزینه ای را برای مدیران به انتخاب کردن.

در تلاش برای آوردن filesharing در درون تیم در خط با دیگر 365 نرم افزار کاربران به زودی باید این گزینه برای ایجاد لینک های به اشتراک گذاری است که ارائه دسترسی به هر کسی مردم در درون همان سازمان های مردم با دسترسی موجود و یا افراد خاص از جمله کسانی که در خصوصی یا چت گروهی.

“مایکروسافت 365 باید همان احساس مهم نیست که برنامه شما در. این درست است به خصوص برای تیم های که تبدیل به مرکزی برای ما کار از راه دور زندگی” پاتون گفت.

به زودی کاربران همچنین قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن لینک کپی شده از نوار آدرس مرورگر داخلی با همکاران.

بیش از چند هفته آینده مایکروسافت نیز نورد از به روز رسانی به OneDrive sync app که اجازه خواهد داد که آن را به پشتیبانی از خواندن و نوشتن همگام سازی به صورت مشترک کتابخانه های مورد نیاز است که شامل ابرداده. در حال حاضر مشترک کتابخانه ها با اجباری ابرداده در حال هماهنگ به عنوان فقط خواندنی.

“فراداده می افزاید: ساختار و انطباق به فایل های خود را” این وبلاگ همچنان ادامه دارد. “این را قادر خواهد ساخت کسب و کار به کاربران برای ویرایش مطالب خود را همگام سازی کتابخانه ها در حالی که کار خود را از دسکتاپ.”

همچنین در حال نورد از قابلیت اصلی برای دسترسی به نگهداری در طول یک سند چرخه. این به این معنی تمام کاربران کسب و کار که تا به حال اصلی دسترسی به یک فایل را دوباره به آن اضافه شده در صورتی که تغییرات فایل به اشتراک گذاشته شده در کتابخانه محل. آن دسته از کاربران را در حال حاضر دریافت لینک های جدید حفظ همان مجوز آنها قبل از دریافت و اطلاع رسانی در مورد حرکت می کند.

مایکروسافت همچنین اضافه کردن گزینه ای برای خاموش کردن اطلاعیه نظر به صورت فایل های فردی بعد از این سال.

آینده بعد از این سال “همگام admin گزارش” ارائه خواهد شد مدیران با دید و بینش در تصویب و سلامت OneDrive برنامه همگام سازی در سراسر سازمان از طریق یک داشبورد جدید برای بررسی همگام سازی نرم افزار نسخه های همگام سازی وضعیت و خطاهای همگام سازی در دستگاه های منحصر به فرد.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که به طور کلی در دسترس بودن از ویژگی های متعددی با هدف تقویت حفاظت از فایل و حکومت در OneDrive و شیرپوینت از جمله مایکروسافت حفاظت از اطلاعات حساسیت برچسب حفاظت خودکار طبقه بندی با حساسیت برچسب حساسیت برچسب برای سایت های شیرپوینت و اطلاعات موانع.

آن گفت: علاوه بر این مدیران به زودی قادر خواهد بود به پیاده سازی انقضا اتوماتیک خارجی دسترسی احراز هویت چند عاملی سیاست بود و باعث شد یک بار passcodes (OTP) و همچنین گسترش مداوم دسترسی ارزیابی به OneDrive و شیرپوینت.

همچنین برای مدیران بعد از این سال همه OneDrive admin قابلیت های از جمله کنترل های دسترسی همگام سازی و ذخیره سازی در دسترس خواهد بود در شیرپوینت مدیر مرکز تحکیم ابزار مدیریت را در یک مکان.

این است که انتظار می رود برای باز کردن چندین پیشرفت در گزارش WCAG 2.1 پشتیبانی دسترسی جهانی, خواننده, پشتیبانی, پیام خطا و عملکرد.

یک گزینه جدید را نیز به زودی منتشر خواهد شد به مجموعه ای اجباری تاریخ انقضا برای همکاران خارجی است که می تواند تمدید یا لغو مبتنی بر در اختیار کاربر.

در سمت شخصی, آمدن اواخر این ماه یک مصرف کننده جدید از ویژگی های نسخه وب از OneDrive به شما اجازه کاربران predefine یک گروه از مردم به اشتراک گذاری فایل ها, عکس ها, ویدئوها و آلبوم ها با. گروه می تواند شامل هر کسی که کاربر انتخاب می کند.

خانواده و گروه های, در ضمن در حال حاضر خواهد شد شامل همه رایگان و پرداخت می شود OneDrive مصرف کننده برنامه های و آغاز خواهد شد نورد از به زودی در OneDrive برای وب با در دسترس عمومی انتظار می رود تا پایان ماه ژوئیه. آن را تبدیل خواهد شد در دسترس در تلفن همراه, نرم افزار, همگام سازی مشتری مک به طور مستقیم از ورد و اکسل و پاورپوینت در پایان این سال است.

آخرین اخبار از مایکروسافت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>