microsoftdigitalskills.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت در حال راه اندازی یک جدید جهانی مهارت ابتکار-با هدف آوردن بیشتر مهارت های دیجیتال به 25 میلیون نفر در سراسر جهان در پایان سال است. مایکروسافت قصد دارد به ترکیب های موجود و منابع جدید از آن LinkedIn و GitHub واحد و همچنین از داخل بقیه شرکت و آنها را در دسترس به صورت رایگان و یا ارزان برای کسانی که علاقه مند هستند در upskilling و/یا بازآموزی برای فرصتهای شغلی جدید.

مایکروسافت ادعا می کند که نرخ بیکاری جهانی در سال 2020 ممکن است رسیدن به یک چهارم از یک میلیارد دلار بر اساس آن محاسبات خود. برای کمک به مبارزه با اثرات این COVID-19 همه گیر پویا مایکروسافت سه جانبه طرح: برای استفاده از داده ها برای شناسایی در تقاضا مشاغل و مهارت های مورد نیاز آنان برای ارائه دسترسی آزاد به محتوای یادگیری برای کمک به مردم برای به دست آوردن مهارت های مورد نیاز; و برای ارائه کم هزینه گواهینامه و رایگان کار به دنبال ابزار.

مایکروسافت است موقعیت ارتباط اقتصادی گراف-که آهنگ های نیروی کار روند و مهارت شکاف به صورت دیجیتال — به عنوان منبع اطلاعات مشاغل و مهارت است. این مطالب را از لینک, آموزش, مایکروسافت, یادگیری و GitHub آزمایشگاه یادگیری. گواهینامه خواهد بود از مایکروسافت و LinkedIn خواهد بود منبع این کار به دنبال ابزار. تمام منابع موجود را می توان از طریق opportunity.linkedin.com.

مایکروسافت همچنین شناسایی 10 در خواست شغل در سطح جهان است که مقامات فکر می کنم خواهد بود به خصوص مربوطه از طریق دهه آینده:

  • توسعه دهنده نرم افزار
  • نماینده فروش
  • مدیر پروژه
  • مدیر IT
  • متخصص خدمات به مشتریان
  • متخصص بازاریابی دیجیتال
  • آن را پشتیبانی/میز کمک نرم افزار
  • تحلیلگر داده
  • تحلیلگر مالی
  • طراح گرافیک

مایکروسافت در حال ساخت در دسترس LinkedIn مسیر یادگیری تراز وسط قرار دارد با هر یک از این نقش ها به صورت رایگان در دسترس از طریق پایان ماه مارس سال 2021. مسیر یادگیری شامل محتوای ویدئویی زبان انگلیسی فرانسوی اسپانیایی و آلمانی. هر مسیر یادگیری شامل LinkedIn آموزش کتابخانه مشارکتی دوره های تدریس شده توسط صنعت-کارشناس مدرسان. این شرکت نیز ارائه شده است مایکروسافت یادگیری محصول با تمرکز بر ویژگی های محتوای آزاد است که مربوط به هر یک از این نقش ها.

مایکروسافت در حال ساخت امتحانات خود را برای نقش جدید مبتنی بر گواهی نامه های در دسترس برای $15 به کسانی که “خود گواه” کار خود را از وضعیت متاثر شده است COVID-19. شرکت کنندگان می توانند برنامه امتحانات از سپتامبر تا پایان سال 2020 خواهد شد و تا 31 مارس سال 2021 برای تکمیل امتحانات خود را.

علاوه بر این مایکروسافت اضافه خواهد شد یک آموزش جدید برنامه به آن تیم همکاری مرکز خدمات تا پایان سال برای کمک به مشتریان تجاری خود را مدیریت منابع مختلف آنلاین محتوای یادگیری.

مایکروسافت همچنین ارائه 20 میلیون دلار به صورت نقدی کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان به عنوان بخشی از ابتکار جدید.

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im