مایکروسافت در تلاش است تا مرورگر خود را اعلان کمی کمتر آزار دهنده

مایکروسافت مشتری نظرسنجی نشان داد که مردم نفرت مرورگر اطلاعیه به جز زمانی که آنها می خواهند. بنابراین امید بستن به “آرام اطلاع رسانی و درخواست ها” است که بر خلاف راه گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس را نیز رام هشدار آزار دهنده.

مایکروسافت در حرکت آرام و اطلاع رسانی درخواست های وارد شده در کروم مبتنی بر لبه نسخه 84 منتشر شده در این هفته. آن را به طور پیش فرض فعال است اما کاربران می توانید آن را خاموش در لبه://settings/content/اطلاعیه ها.

به جای دیدن کامل اطلاع رسانی و درخواست آن را در حال حاضر می تواند پنهان در پشت یک بل نماد یا آیکون در نوار آدرس.

ببینید: ویندوز 10 منوی استارت هک (TechRepublic حق بیمه)

“با آرام, درخواست فعال, سایت اطلاع رسانی درخواست های ساخته شده از طریق اطلاعیه و یا فشار Api ها ظاهر خواهد شد به عنوان یک زنگ با برچسب “اطلاعیه های مسدود شده” را در نوار آدرس به عنوان نمونه کامل شناور سریع” توضیح اعضای مایکروسافت لبه تیم.

مایکروسافت می گوید آن رویکرد این است که آگاهانه توسط کاربران که به طور کلی نمی بینم ارزش اطلاعیه از یک سایت است اما ممکن است بر روی آنها بستگی دارد برای ملاقات با هشدار از یک تقویم برنامه وب و یا به روز رسانی از رسانه ها اشتراک دارند.

قرار دادن اطلاعیه در پشت نماد زنگ اجازه می دهد تا کاربر را به کلیک بر روی “اطلاعیه ها مسدود شده” برای مشاهده و قبول این درخواست که برای سایت های خاص.

“ما تصمیم گرفتند به نوبه خود بر این تنظیمات به طور پیش فرض برای کاربران در Microsoft Edge 84 با توجه به حجم بالایی از بازخورد کاربر در سراسر ناخواسته اطلاع رسانی اشتراک; ما امیدواریم که آرام اطلاع رسانی و درخواست کمک خواهد کرد که کاهش غیر عمدی اشتراک” مایکروسافت می گوید.

در واقع مایکروسافت با رویکرد اطلاع دادن است کمی متفاوت به گوگل. از آن شروع به مسدود کردن کامل اطلاعیه در کروم 80 این فوریه به جای پنهان کردن آنها را در پشت یک بل نماد یا آیکون در نوار آدرس. موزیلا آیا دقیقا همان در فایرفاکس 72 در 2019.

اپل سافاری را مسدود نمی کند درخواست اطلاع رسانی به طور پیش فرض اما کاربران می توانند با رفتن به تنظیمات صفری > وب سایت > اطلاعیه ها و سپس انتخاب “اجازه می دهد تا وب سایت به درخواست برای اجازه به ارسال اطلاعیه ها”. این مانع صفری از نمایش درخواست.

اما مایکروسافت در حال کار بر روی یک رویکرد متفاوت بیش از حد توسط “تبدیل کامل flyout اعلان هنگامی که داده ها نشان می دهد کاربران برای پیدا کردن یک سایت داده شده را اطلاع رسانی درخواست با ارزش است.”

ببینید: ویندوز 10: مایکروسافت در نهایت اجازه می دهد تا شما را به تماس با چشم در تماس های تصویری با این پیش نمایش جدید

مایکروسافت نیست توضیح داد که چگونه آن را تعیین کند یا این که آن را رول از ویژگی های اما می گوید کاربران خواهد بود قادر به نگه داشتن آرام و اطلاع رسانی درخواست اگر آنها ترجیح می دهند که.

مایکروسافت نیز با توجه به اطلاعیه مرورگر بازی کردن از طریق Windows Action Center. آن مشتری نظرسنجی در بر داشت مردم بودند که کامپیوتر توسط “اولویت بالا” اطلاعیه نان تست با دستورالعمل هایی که نیاز به تعامل با کاربر به منظور از بین برود.

“شروع با مایکروسافت لبه 85, این اطلاعیه را در حال حاضر خودرو-اخراج در Windows Action Center پس از 25 ثانیه. در ارتباط باشید برای آینده ما وبلاگ برای جزئیات بیشتر در مورد این و دیگر پیشرفت می گوید:” مایکروسافت Edge تیم.

ویندوز 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>