مایکروسافت در حال آزمایش استفاده از هیدروژن سلول های سوخت در ازای دیزل برای آن لاجوردی datacenter سرور


azurehydrogencells.jpg
اعتبار: مایکروسافت

در جولای 27, مایکروسافت اعلام کرد که در حال اتمام یک نقطه عطف در آزمون آن با استفاده از هیدروژن سلول های سوخت به جای دیزل. مایکروسافت مقامات گفته اند که این شرکت در حال برنامه ریزی برای از بین بردن آن وابستگی به سوخت دیزل تا سال 2030 همان سال آن هدف به کربن منفی است.

مایکروسافت مقامات که در یک پست وبلاگ امروز که سوخت دیزل در حال حاضر حساب برای کمتر از یک درصد از مایکروسافت به طور کلی تولید گازهای گلخانه ای. استفاده از آن در درجه اول در درون لاجوردی مراکز داده برای دیزل-ژنراتور شده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول قطع برق و دیگر اختلالات.

به تازگی هیدروژن سلول های سوخت هزینه ها باید کاهش یافت و آنها را از لحاظ اقتصادی جایگزین مناسب برای دیزل, گزینه, مقامات گفت.

علاوه بر این “لاجورد مرکز مجهز به سلول های سوخت هیدروژن ذخیره سازی مخزن و یک electrolyzer که تبدیل مولکول های آب به هیدروژن و اکسیژن می تواند یکپارچه با برق شبکه به ارائه load balancing خدمات” گفت: Mark Monroe یک اصل زیرساخت مهندس مایکروسافت در مرکز داده پیشرفته استقرار تیم.

به عنوان این هفته مایکروسافت استفاده کرده است هیدروژن سلول های سوخت به قدرت یک ردیف از datacenter سرور برای 48 ساعت متوالی به عنوان بخشی از یک آزمایش است.

در دیگر لاجوردی-اخبار مربوط به مایکروسافت اضافه شده برخی از گزینه های جدید به آن لاجوردی مهاجرت مجموعه ای از ابزار برای مرکز ارزیابی و مهاجرت. هفته گذشته مایکروسافت اعلام کرد آن است که اضافه کردن به لاجوردی مهاجرت برنامه پشتیبانی برای مهاجرت در محل Virtual Desktop Infrastructure به ویندوز دسکتاپ مجازی; و مهاجرت در محل .NET web apps به Azure App Service/Azure SQL.

“من صحبت کردن در به مشتری بیشتر در مورد مهاجرت از تقریبا هر نوع دیگر فضا در حال حاضر گفت:” جرمی زمستان شریک و مدیر لاجوردی مدیریت.

زمستان گفت: مایکروسافت در حال کار برای تحکیم آن مهاجرت قطعه سازی. آن را نیز گسترش قابلیت های برای مشتریان که می خواهند برای ایجاد ارزیابی خود را پیکربندی-مدیریت پایگاه داده و همچنین برای مشتریان علاقه مند در ارزیابی های اطراف VMware مهاجرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im