مایکروسافت در حال انجام آن معمول مالی تا پایان سال اخراج اما کمتر از حد معمول

مایکروسافت معمول end-of-مالی-سال اخراج شده اند اتفاق می افتد برای هفته گذشته به علاوه. در مقایسه با برخی از سال های گذشته در سال جاری دور به نظر می رسد بسیار سبک تر است. همانطور که در سال های قبل از اخراج هستند تأثیر تعدادی از مناطق مختلف و توابع.

مایکروسافت مقامات می گویند نیست که چگونه بسیاری از مردم قطع شده است و یا آن تیم را تحت تاثیر قرار, اما یک سخنگوی آیا اذعان به من در اوایل این هفته که اخراج اتفاق افتاده اند. MSN و تیم مایکروسافت فروش و بازاریابی سازمان و لاجوردی تیم در میان کسانی که واحد را ساخته اند که کاهش, که من در هر دو مورد به عنوان خوانده شده و یا به طور مستقیم شنیده می شود.

من نیز دیده می شود برخی توییتهایی دربارهی اخراج می افتد در npm که مایکروسافت به دست آورد و در ماه مارس سال 2020 است. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر npm قطع کرده و برخی از کارکنان خود جلوتر از مایکروسافت دستیابی به Node package manager. اما به نظر می رسد به عنوان اینکه کاهش ادامه داد: پس از مایکروسافت را کسب کنند. (من باور نمی کنم مایکروسافت از کسب پاک شده است به طور رسمی در این نقطه است.)

مایکروسافت صادر نشده هر نوع رسمی هشدار اطلاع رسانی در مورد اخراج بر خلاف مورد چند سال پیش زمانی که شرکت برش “هزاران نفر” — در درجه اول در فروش آن سازمان است. خودی کسب و کار گفت: تعداد کل اخراج در جولای دور تحت 1,000. من شنیدن همان — صدها نفر اما هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از صد.

مایکروسافت داخلی اعلام کرد لرزش تا در فروش آن سازمان در اوایل این ماه. من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از جولای اخراج هستند مربوط به آن reorg.

مایکروسافت در حال حاضر بیش از 156,000 کارمند در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>