مایکروسافت کاهش 960 شغل های اضافی همه در LinkedIn

مایکروسافت انجام شده است آن معمول end-of-مالی-سال اخراج از آغاز ماه ژوئیه. همانطور که از هفته گذشته این شرکت تا به حال داخلی اعلام کرد کاهش زیر از 1000 شغل در سراسر محصول های مختلف بخش ها و مناطق. در جولای 20, مایکروسافت اعلام کرد آن را برش اضافی 960 شغل همه در آن LinkedIn واحد کسب و کار.

لینک جدید مدیر عامل رایان Roslansky اعلام کرد: کاهش از طریق توجه به ارتباط با کارکنان است که مایکروسافت ساخته شده در دسترس عموم در ارتباط با مطبوعات سایت.

“پس از هفته ها بحث و شور و مشورت تیم اجرایی و من را ساخته اند بسیار دشوار است تصمیم به کاهش حدود 960 نقش یا حدود 6 درصد از کارکنان ما پایه در سراسر جهانی ما فروش و کسب استعداد سازمان” Roslansky گفت.

او نسبت به کاهش اثرات COVID-19 coronavirus همه گیر است که با داشتن تاثیر بر تقاضا برای استخدام در آن LinkedIn استعداد راه حل های کسب و کار و LinkedIn به طور کلی. Roslansky گفت مایکروسافت خواهد بود آگاه تحت تاثیر کارکنان امروز از طریق سپتامبر خود را بر اساس مکان جغرافیایی.

مایکروسافت خریداری LinkedIn در سال 2016 برای $26.2 میلیارد و پس از آن زمان گرفته شده تا حد زیادی دست کردن رویکرد در حال اجرا است که کسب و کار است. مایکروسافت انجام داده است برخی از یکپارچگی بین موجود در آن محصول خط به بالا و لینک دارایی های, اما نه به عنوان بسیاری که برخی انتظار داشتند.

در سال 2017, لینک, مقامات گفت که آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای حرکت کردن خود را در مراکز داده. اما در سال گذشته که طرح تغییر و LinkedIn است که در حال حاضر برنامه ریزی برای حرکت تمام آن حجم کار به لاجوردی بیش از چندین سال. ماه گذشته از من خواسته برای به روز رسانی بر روی آن کار می کنند و دریافت این بیانیه از یک سخنگوی:

“پس از اعلام ما چند سال مهاجرت در سال گذشته بوده ایم مهاجرت ما offline data و ساختمان بنیادی ابزار و سیستم هایی که ما را قادر خواهد ساخت تیم و سازمان به مهاجرت و کار در Azure.”

LinkedIn را اعلام ماه گذشته است که آن را تا به حال نقل مکان کرد و لبه آن زیرساخت های لاجوردی درب جلو به بهبود ميانه بار صفحه را تا 25 درصد است. لاجوردی مقابل درب ورود مایکروسافت نقطه به نقطه لاجوردی گسترده-شبکه فراهم می کند و جهانی load balancing.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>