مایکروسافت 365 بزرگ و بزرگتر شدن سریع


microsoft365growing.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت بوق و کرنا هفته گذشته که آن را به حال پیشی گرفتن 50 میلیارد دلار در “تجاری ابر” درآمد در سال مالی’20. طبق معمول مقامات نمی اشتراک عموم در طول افشای آن نتایج مالی چقدر آن خدمات مختلف از جمله لاجوردی کمک به که مجموع. اما مقامات فراهم بود کمی بیشتر از یک برک آوت به صورت خصوصی به برخی از کارکنان و همکاران.

در میان تعداد کمی از داده های اضافی امتیاز مایکروسافت Chief Financial Officer امی هود مورد بحث در یک جلسه در مایکروسافت داخلی آماده کنفرانس با توجه به مخاطبین من که خواسته بود به نام:

  • مایکروسافت 365 — آن ویندوز/Office 365/Enterprise Mobility + Security بسته های نرم افزاری — کمک 20 میلیارد دلار در صورتحساب درآمد برای مایکروسافت در سال مالی’20 $143 میلیارد کل هود گفت: آماده شرکت کنندگان در تماس با من گفت. بود که تا بیش از 50 درصد بیش از $13.2 میلیارد دلار است که مایکروسافت را به دست آورد از 365 مایکروسافت در سال مالی’19.
  • تقاضا برای مایکروسافت 365 E5/Office 365 E5 مایکروسافت بالاترین قیمت ترین و غنی از ویژگی های کد شده در سال مالی’20 و مقامات گفت: در طول درآمد تماس بگیرید. اما هود به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته بیشتر: در سال مالی’20 E5 کمک $7.5 میلیارد دلار از 4.2 میلیارد دلار در سال مالی’19. او گفت: کارکنان و همکاران که Office 365 E5 نشان دهنده تنها 5 درصد از Office 365 صندلی در دسترس است.
  • پویایی 365 درآمد (که به اعتقاد من معنی هر دو ابر و در prem نسخه از مایکروسافت دینامیک 365 نرم افزار و خدمات) شد $2.2 میلیارد دلار در سال مالی’20 تا از 1.6 میلیارد دلار در سال مالی’19.
  • لاجوردی: هود گفت: مایکروسافت هدف برای Q4 بود به رشد 60% (برخی از پایه که مایکروسافت اعلام نشده و حتی بخش خصوصی به کارکنان و همکاران); آن در آمد در 59٪. مقابله اندازه ادامه به بزرگتر با تعداد فزاینده ای از لاجورد معاملات افتادن به 10 میلیون دلار-به همراه رده.

مایکروسافت ایجاد شده تجاری آن ابر متریک در سال 2015. در آن زمان مقامات گفت که انتظار می رود این شرکت به آمار 20 میلیارد دلار سالانه اجرای رای تجاری ابر سال 2018 است. مایکروسافت در واقع با پیشی گرفتن از 20 میلیارد دلار سالانه اجرای رای تجاری ابر در اکتبر 2017.

اولیه خدمات است که بخشی از مایکروسافت تجاری ابر در حال لاجوردی; Office 365 خدمات کسب و کار (نرخ ارز آنلاین, شیرپوینت آنلاین, اسکایپ برای کسب و کار آنلاین, مایکروسافت, تیم); دینامیک 365 خدمات ابر; “تجاری” ارتباط با خدمات و Enterprise Mobility + Security Suite (EMS). در محل محصولات را شامل می شوند نیست در کل.

من خواسته ام اگر مایکروسافت مایکروسافت 365 درآمد در حال حاضر در حال شمارش به عنوان بخشی از تجاری ابر. هیچ کلمه ای به عقب تا کنون.

مایکروسافت 365 E5 هزینه های 57 دلار برای هر کاربر در هر ماه به صورت سالانه تعهد است. مایکروسافت 365 E3 می رود برای $32 هر کاربر در هر ماه و مایکروسافت 365 F3 (که قبلا به عنوان شناخته شده F1 firstline کارگر SKU) می رود برای $10 در هر کاربر در هر ماه. این E5 SKU شامل جلسات و صدای تجزیه و تحلیل هویت و مدیریت حفاظت از خطر و امکانات دیگر در دو اصلی مایکروسافت 365 sku ها.

مایکروسافت انتظار می رود که به آن پروژه قشر دانش مدیریت خدمات ویژگی های حق بیمه در دسترس است تنها به E5 مشترکین هنگامی که این سرویس راه اندازی این سقوط. مایکروسافت امیدوار بودم به قشر به طور کلی در دسترس اوایل تابستان امسال اما راه اندازی آن به تاخیر افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>