استاد برتر جهان زبان های برنامه نویسی با این 40 دلار مادام العمر تصویب به یادگرفتنی


یادگیری چگونه به کد است که اغلب در ارتباط با تمایل به زمین داغ در تکنولوژی.

اما حقیقت این است که یادگیری چگونه به کد مهم است حتی اگر شما در درجه اول علاقه مند در شروع وقت توسعه حرفه ای است. آشنایی با اصول اولیه برنامه نویسی و اصول جهان محبوب ترین زبان های برنامه نویسی را به شما یک پا تا در طول رقابت در تعداد فزاینده ای از زمینه های. و آموزشی آنلاین سیستم عامل مانند یادگرفتنی آن را بسیار آسان برای یادگیری چندین زبان های برنامه نویسی در سرعت خود را.

صرف نظر از این که آیا شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک full-time توسعه دهنده وب و یا به سادگی می خواهید برای بهبود مهارت های تحلیلی خود را و یا خود را در آغوش درونی مهندس یادگرفتنی کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف خود را از طریق یک سری از دوره های دستچین در همه چیز از C# و C++ به PHP, Java, SQL, و فراتر از آن.

بر خلاف اکثر دوره های برنامه نویسی است که یا شما نیاز به یک پس زمینه در برنامه نویسی و یا انتظار می رود شما را به سرمایه گذاری گزاف مقدار زیادی از زمان و پول خود را در آموزش و پرورش یادگرفتنی ساده کل فرایند می دهد و به شما یک آموزش کامل است که متناسب با تجربه خود و اهداف.

zdnet-learnable-app.jpg
یادگرفتنی

آیا به سمت چپ پشت در به طور فزاینده ای تحلیلی جهان فقط به خاطر زبان های برنامه نویسی به نظر می رسد تهدید آمیز و وقت گیر است. یادگرفتنی demystifies و ساده فرآیند یادگیری مهم ترین در جهان و با تکیه بر زبان های برنامه نویسی و ابزار و یک عمر اشتراک در فروش است در حال حاضر فقط برای $39.99 — بیش از 70 درصد آن قیمت معمول.

نمایش در حال حاضر در آکادمی ZDNet

از طریق آسان به دنبال درس های است که می تواند در تمام دستگاه های خود را در هر زمان, شما قادر خواهید بود برای گریز خسته کننده و تهدید آمیز برنامه نویسی آموزش نگه می دارد که بسیاری از پتانسیل ها-برنامه نویسان را از رسیدن به اهداف خود. در عوض, شما شیرجه رفتن به سمت راست درس است که با استفاده از نمونه های دنیای واقعی.

سازگار با سیستم عامل iOS و سیستم عامل آندروید این اشتراک کمک های مالی شما طول عمر دسترسی به گسترده ای از مواد آموزشی. شما باید یاد بگیرند که برای ایجاد تعامل با وب سایت با استفاده از C# و Java اصلی نرم افزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حل مجموعهای از مشکلات با استفاده از C++ و سریع, ابزار تحلیلی است که کمک خواهد کرد که شما به دست آوردن بینش ارزشمندی از مجموعه بزرگی از داده ها با استفاده از SQL و PHP و بیشتر.

هر درس شده است دست گردد تا اطمینان حاصل شود که شما در واقع به حفظ اطلاعات جدید شما در یادگیری و وجود یک برنامه ریز مطالعه کمک خواهد کرد که شما را به هر دو قلم مو رنگ کردن در مهارت های جدید خود را و آماده سازی یادداشت های خود را برای مصاحبه.

شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن پیشرفت امتیاز و مدالها به عنوان شما را به ماندن با انگیزه, و آن را حتی آسان به ماندن آرام و متمرکز شده در حالی که شما یاد بگیرند که به لطف یادگرفتنی ساخته شده است در مدیتیشن برنامه.

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>