خیر ThinkBook به همراه نقد و بررسی: دوم E-Ink صفحه نمایش می افزاید: یک بعد اضافی

جوانب مثبت

  • نوآورانه E-Ink در پنل درب
  • قوی ساخت
  • صفحه کلید بسیار عالی

منفی

  • محدود برای استفاده از E-Ink پنل
  • زیادی پایین گودی روی صفحه نمایش اصلی
  • تنها یک USB-C پورت
  • عمر باتری می تواند بهتر
  • بدون در-دستگاه مسکن برای دقت قلم

Lenovo اولین ThinkBook معرفی شده در سال گذشته بود و استوار ساخته شده است لپ تاپ در هر دو 13 اینچ و 14 اینچ عوامل شکل; آن را بیش از حد گران قیمت و صورتحساب به عنوان یک دستگاه است که می تواند پل کار/بازی تقسیم — آن را به حال strapline را ‘ساخته شده برای کسب و کار طراحی شده برای نسل بعدی’.

این جدید 13.3-inch ThinkBook به علاوه حفظ برخی از طراحی نشانهای از مدل قبلی و می افزاید: به طور کامل از ویژگی های جدید — یک 10.8 اینچ صفحه نمایش جوهر الکترونیکی ساخته شده را به درب. این می تواند در ارائه اطلاعات به عنوان یک کتاب خوان و همچنین دارای جنبه های تعاملی: شما می توانید یادداشت و حاشیه نویسی فایلهای Pdf بر روی آن ، وجود دارد تنها یک نسخه از ThinkBook به علاوه در انگلستان در دسترس یک مدل پردازنده Core i5 با 8GB حافظه RAM و 256 GB از ذخیره سازی SSD که هزینه £1,019.99 (inc. مالیات بر ارزش افزوده; £849.99 mex. مالیات بر ارزش افزوده). دو نوع در دسترس هستند در آمریکا: Core i5/8GB/256GB برای $1,299 و Core i7/16GB/512GB برای $1,529.

lenovo-thinkbook-plus-main.jpg

این ThinkBook Plus اجرا می شود در 10 نسل پردازنده Core i5 یا i7 پردازنده. و همچنین به عنوان اصلی 13.3-inch FHD IPS ogs صفحه نمایش آن را به یک دوم 10.8 اینچی E-Ink لمسی در خارج از درب.

تصاویر: خیر

پس چگونه مفید E-Ink پنل و چگونه به خوبی می کند ThinkBook به علاوه انجام به طور کلی ؟

هنگامی که شما فکر می کنم از E-Ink شما احتمالا تجسم خوانندگان کتاب از آمازون, Kobo و دیگران. اما E-Ink به ویژه در دستگاه های دیگر بیش از حد. این عمل به عنوان یک صفحه نمایش دوم برای گوشی هوشمند YotaPhone برای مثال و خیر از آن استفاده می شود به ارائه آن 2016 کتاب یوگا با یا حساس به لمس صفحه کلید و یا یک پد نقاشی در این منطقه به طور معمول اشغال شده توسط یک صفحه کلید فیزیکی. این بار یک 10.8 اینچ صفحه نمایش جوهر الکترونیکی اشغال بخش عمده ای از درب ThinkBook به علاوه.

استفاده از E-Ink است که در آن مصرف انرژی کم. پیکسل یا روشن است یا خاموش و در حالی که قدرت مورد نیاز است به تغییر دولت خود را هنگامی که آنها در حال تنظیم وجود دارد هیچ قدرت قرعه کشی. علاوه بر این پیکسل های قابل مشاهده باقی می ماند در مجموعه دولت به طوری که هر آنچه که آنها در حال نمایش می تواند ثابت باقی می ماند. فقط می خواهم با خوانندگان کتاب, صفحه نمایش لمسی پاسخگو و شما همچنین می توانید ارتباط برقرار کردن با آن را با استفاده از دقت Pen stylus.

E-Ink است برخی از تفاوت مهم در مقایسه با یک استاندارد روی صفحه نمایش لپ تاپ. آن است که فعلی به جای رنگ و آن را آهسته به روز کردن که محدودیت استفاده از موارد. همچنین شایان ذکر است که E-Ink پانل در ThinkBook به علاوه فاقد نور پس زمینه است.

بالا ZDNET بررسی

این به این معنی خیر تنها می تواند ارائه دهد مجموعه ای از توابع برای صفحه نمایش جوهر الکترونیکی. وجود دارد فقط دو برنامه در دسترس از tappable نوار آیکون در گوشه پایین سمت راست: توجه داشته باشید و خواننده که هر دو می توانند به کار در پرتره و جهت گیری چشم انداز.

توجه داشته باشید که نوشتن و طراحی ابزار. خلاقیت ساخته شده با استفاده از دقت قلم را می توان ذخیره به طور مستقیم بر روی دسکتاپ به عنوان تصاویر, متن, فرمولهای یا نمودار. این صفحه نمایش جوهر الکترونیکی نیز هماهنگ با Microsoft OneNote خود را scribblings در دسترس هستند در فرمت قابل ویرایش در لپ تاپ مناسب.

lenovo-thinkbook-plus-reader-settings.jpg

بالا: خواننده E-Ink نرم افزار. بالا: تنظیمات E-Ink صفحه نمایش.

تصاویر: ساندرا وگل / ZDNet

خوان نمایش اسناد PDF, EPUB, MOBI, و در فرمت های TXT و اجازه می دهد تا شما را به حاشیه نویسی فایلهای Pdf. اگر چه نسخه های این لپ تاپ در CES در ماه ژانویه sported روشن شدن میانبر بر روی E-Ink صفحه نمایش وجود نداشت و روشن شدن حمایت در بررسی من واحد است. و نه وجود دارد هر گونه اطلاعات در خیر سایت یا E-Ink کمک در لپ تاپ خود را در مورد اضافه کردن برنامه های جدید.

وجود دارد یک زن و شوهر از ویژگی های اضافی در دسترس از طریق صفحه نمایش جوهر الکترونیکی را راه اندازی منطقه: شما می توانید انتخاب کردن برای خود را نشان می دهد تقویم Outlook, Outlook, ایمیل, آب و هوا و تاریخ; شما همچنین می توانید انتخاب کنید تصویر زمینه از جمله با استفاده از تصاویر خود را. وجود یک باتری کوچک زندگی آیکون در گوشه بالا و سمت راست در زمینه صفحه نمایش.

lenovo-thinkbook-plus-stylus-magnets.jpg

دقت قلم ظریف مغناطیسی به سمت چپ یا راست از درب.

تصویر: ساندرا وگل / ZDNet

E-Ink صفحه نمایش نیاز به حفاظت و خیر را فراهم می کند قابل توجهی آستین برای ThinkBook به علاوه. متاسفانه نه این و نه ThinkBook به همراه خود یک مسکن برای دقت قلم. به جای قلم ظریف مغناطیسی برای درب را لبه کوتاه اما آن را برگزار نمی شود بسیار محکم و نیست یک راه حل رضایت بخش هنگامی که لپ تاپ در حمل و نقل.

به جای E-Ink پنل درب است و نه ضخیم تر از حد معمول که به معنی به طور کلی ضخامت 17.4 mm ضخامت. دسکتاپ ردپای است حداقل برای یک لپ تاپ 13.3 اینچی در 308mm گسترده ای توسط 217mm عمیق و فوق العاده پنل نمی اضافه کردن یک معامله بزرگ به وزن است که 1.4 کیلوگرم است. نتیجه خالص این است که یک لپ تاپ است که احساس جامد و نه سبب آن صفحه نمایش دوم.
 
اصلی صفحه نمایش 13.3-inch FHD (1920 x 1080) پنل IPS با 300 nits روشنایی و 100% کانونی فضای رنگ پوشش. آن را لمس پاسخگو که مسلما یک حذف اگر چه این هر دو قیمت و درب ضخامت پایین. صفحه ناهنجاری کمی گسترده تر از بالا پرواز Lenovo لپ تاپ تمایل به ارائه و پایین گودی قابل ملاحظه ای عمیق است. من در بر داشت آن را به چالش به دو کار برنامه های باز در کنار هم. اگر لازم باشد صفحه اصلی باز خواهد شد به 180 درجه و دروغ تخت در یک میز.

سخنرانان ارائه مناسب و کیفیت صدا. حجم بسیار بالا می رود و در حالی که صدا کمی کوتاه در باس تن آن را باید خوب به صورت تصویری, تماشای سخنرانیها و تماس های ویدئویی.

lenovo-thinkbook-plus-keyboard.jpg

اندازه صفحه کلید دارای نور پس زمینه با اسکایپ برای کسب و کار کلید های داغ در سمت راست از کلید Fn ردیف.

تصویر: ساندرا وگل / ZDNet

صفحه کلید معمولی است از Lenovo با آن شکم گنده کلید ارائه بیشتر از یک هدف بیش از حد معمول. کلیدهای بزرگ و همچنین فاصله و من کاملا خوشحال بود touch-تایپ در سرعت معمول است. این صفحه کلید نسبتا بزرگ با جفت بودن کلید های میانبر برای اسکایپ برای تماس های کسب و کار.

صفحه لمسی کمی احساس تنگ, اما آن را به سختی غیر معمول در یک لپ تاپ 13.3 اینچی و آن را صاف و پاسخگو استفاده کنید. آن را به راحتی معلول با یک کلید Fn.

روشن/خاموش سوئیچ است که در لبه سمت راست از روی شاسی و دارای یک اثر انگشت خوان است. این مکان به معنی شما می توانید قدرت تا لپ تاپ هنگامی که درب پایین و امکان استفاده از E-Ink صفحه نمایش. ویندوز سلام احراز هویت نیز پشتیبانی می کند از طریق 1MP, وب کم.

ما ThinkBook به علاوه نقد و بررسی واحد زد در 10 generation Intel Core i5-10210U با پردازنده یکپارچه اینتل UHD گرافیک. گرافیک گسسته خوب خواهد بود اگر چه این امر در یک قیمت می آیند. وجود دارد 8GB RAM و یک 256GB SSD. این ThinkBook Plus اجرا می شود ویندوز 10 نرم افزار.

lenovo-thinkbook-plus-sides-back.jpg

دکمه پاور در سمت راست (بالا) یکپارچه اثر انگشت خوان است. وجود دارد دو پورت USB 3.0 و در سمت چپ (وسط) در اندازه کامل HDMI و USB-C (با DisplayPort و تحویل قدرت) و صوتی 3.5 mm.

تصویر: خیر

خیر فراهم می کند و یک پورت HDMI و دو پورت USB 3.0 و یک USB-C پورت. دومی از عمل هنگامی که شما در حال شارژ لپ تاپ و Lenovo باید در اختیار یک دوم USB-C پورت در حالت ایده آل با تاندربولت پشتیبانی می کند. نیز وجود دارد یک 3.5 mm headset jack.

با توجه به خیر باتری تا 10 ساعت است. من آن را از طریق معمول خود قدم ترک های ویدیویی برای سه ساعت کار جلسه در حالی که همچنین به برنامه های وب, مشاهده صفحات وب و گاهی اوقات موسیقی جریان است. صفحه نمایش راه اندازی شد به صورت خودکار به حداکثر خود (300 nits) روشنایی و من نمی خواهم به کار با آن بسیار پایین تر از آن برای مدت طولانی است.

در سه دوره ساعت باتری کاهش یافته و به 56 درصد. من نمی خواهم بگویم من قرار ThinkBook به علاوه به خصوص خواستار حجم کار و شکی نیست که این امر قدرت من نمونه کار بعد از یک شارژ کامل. هنوز خبر خوب وجود دارد در شکل سریع شارژ پشتیبانی که باتری از صفر به 80 درصد در یک ساعت.

lenovo-thinkbook-plus-verdict.jpg
تصویر: خیر

نتیجه گیری

خیر ایده قرار دادن یک صفحه نمایش دوم در مقابل ThinkBook به علاوه تبدیل آنچه معمولا فضای مرده به یک منطقه برای استفاده از مولد است و قابل ستایش. E-Ink صفحه نمایش قابلیت های محدود است, اگر چه, و آن را به شدت متکی به یک قلم است که شما نیاز به انجام به طور جداگانه از لپ تاپ و مراقب باشید به از دست دادن.

من می خواهم برای دیدن Lenovo کشف این ایده بیشتر از جمله یکپارچه سازی اتصال با بیش از محصولات مایکروسافت و اضافه کردن روشن شدن پشتیبانی بود که در CES در ماه ژانویه است. من می خواهم به اکتشاف, کتاب خواندن در این صفحه نمایش نسبت به یک گروه اختصاص داده های خواننده و یا یک گوشی هوشمند است.

در جای دیگر ThinkBook به علاوه یک به خوبی ساخته شده به خوبی طراحی شده لپ تاپ با صفحه کلید ارگونومیک و یک سرویس صفحه اصلی. آن می تواند با یک دوم USB-C پورت و بهتر عمر باتری, اما آن را قطعا جذاب برای توسعه سنتی تاشو لپ تاپ.

اخیر و مطالب مرتبط

خیر ThinkBook 13s نقد و بررسی: یک قادر به همه طفیلی

خیر 5G یوگا راه اندازی خواهد شد: ورایزون بی سیم برنامه های پرداخت تقویت لپ تاپ فروش ؟

آخرین Samsung Galaxy کتاب S لپ تاپ شامل اینتل Lakefield ترکیبی تراشه بیش از پردازنده Snapdragon

بهترین ارزان ویندوز 10 لپ تاپ برای 350 دلار یا کمتر در سال 2020: ASUS, Dell, Lenovo, و بیشتر

بهترین لپ تاپ با طولانی ترین عمر باتری در سال 2020: Dell, Asus, Acer,, HP, Lenovo, و بیشتر

بهترین لپ تاپ برای طراحی گرافیک و عکاسی در سال 2020: MacBook Pro Dell XPS 15 و بیشتر

ادامه مطلب نظرات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>