لاتین شرکت های آمریکایی برای از سرگیری آن را صرف در Q1 2021

شرکت در آمریکای لاتین خواهد بود سرگیری خود را از آن برنامه های سرمایه گذاری در سه ماهه اول سال آینده و در عین

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399

شرکت در آمریکای لاتین خواهد بود سرگیری خود را از آن برنامه های سرمایه گذاری در سه ماهه اول سال آینده و در عین حال بودجه خواهد شد با تمرکز بر فن آوری های مانند ابر, با توجه به یک گزارش جدید.

با توجه به مطالعه منتشر شده توسط تحلیلگر شرکت IDC در آن صرف در آمریکای لاتین 53 درصد از شرکت ها در منطقه خواهد بود کاهش خود را صرف در سه ماهه دوم سال 2020 است. این پژوهش به ذکر است که سازمان در حال حاضر در حال افزایش سرعت خود را صرف به خواسته های اصلی آنها نیاز دارد و این روند باید ادامه برای بقیه سال.

"بحران کنونی باید ادامه یکی دیگر از 3 یا 5 ماه و در پایان سال ما را غلبه بر جدی ترین فاز" می گوید: Luciano راموس پژوهش و مشاوره مدیریت در سازمانی تقسیم IDC برزیل. پیش بینی, راموس گفت که شرکت ها تنظیم خواهد شد به "طبیعی" و رزومه خود را صرف قصد دارد در سه ماه اول سال 2021.

تحلیلگر شرکت مشاوره به مشتریان در منطقه به تمرکز بر روی آنچه که به ارمغان می آورد بازگشت و ارتجاع به کسب و کار و در چه درگیر مشتریان. با توجه به راموس بسیاری از شرکت های فن آوری در آمریکای لاتین "با تجربه آرامش قبل از طوفان" در اوایل سال 2020 با درآمد قابل توجهی افزایش می دهد: به عنوان مثال ذکر شده توسط این تحلیلگر PC محموله که رشد 4 درصد در آمریکای لاتین و 16 درصد در برزیل در سه ماه اول سال نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

به گفته IDC 62.8 درصد از شرکت ها در برزیل استخدام شده اند "پویا و منعطف مقدمات کار" برای مقابله با این بیماری همه گیر. این گزارش اضافه شده است که مصرف کنندگان و سازمان ها اولویت خرید از نوت بوک ها و تبلت ها برای فعال کردن کنترل از راه دور کار می کند.

Hybrid cloud به عنوان مهم ترین این روند در آمریکای لاتین در حال حاضر IDC می گوید: به عنوان سازمان تمرکز بر حصول اطمینان از تداوم کسب و کار در کوتاه مدت و تسریع انتقال دیجیتال طرح در میان مدت.

"ارائه دهندگان ابر تبدیل خواهد شد بیشتر با نفوذ در مرکز داده ها و شرکت ها را افزایش می دهد استفاده از ابر عمومی در طول همه گیر با استفاده از آن انعطاف پذیری و مقیاس پذیری", راموس اشاره می کند.

این تحلیلگر همچنین تاکید کرد افزایش تقاضا برای امنیت شبکه به طور خاص برای راه حل هایی که ارائه ارتباط امن و دسترسی در طول بیماری همه گیر. او افزود که سازمان هایی که افزایش مصرف خود را در ابر نیز به احتمال زیاد به نیاز کمتر پیچیده مبتنی بر ابر راه حل های امنیتی برای استقرار و ادغام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن