Kickstarter دست در: ماوس با فن برای عرق کف دست


lights.jpg

آه ، تصویر: David Gewirtz

خوش آمدید به اولین مقاله در آنچه که من انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک سری در حال انجام: Kickstarter دست. برای سال های من اجتناب پوشش داشتن هر چیزی برای انجام با Kickstarter به دلیل چنکی طبیعت از برخی از پروژه های.

اما به دلیل Kickstarter قوانین تکامل یافته اند نیاز به نمونه های اولیه به صورت فیزیکی پروژه های شانس گرفتن آنچه شما “بازگشت” افزایش یافته است. که گفت: من به صراحت و نه توصیه شما را به هر پروژه. من هم نمی ارزیابی پروژه های مبتنی بر تیم و یا زنده ماندن خود را.

به جای من اختصاص گاه به گاه Kickstarter دست به ارزیابی محصولات من در واقع می تواند نگه دارید و استفاده کنید. که راه ما می توانیم نگاهی به پروژه های نوآورانه و ایده ها و در همان زمان مطمئن شوید که این پروژه ساخته شده است آن را به اندازه کافی دور در نمونه سازی مرحله به کوچک-اجرای ساخت به طوری که ما می توانید تست محصول به صورت واقعی است.

Kickstarter دست در: آمادگی

سیم موس با سیستم خنک کننده و RGB روشنایی

package.jpg

این اولین نقد من به دنبال باد صبا, بازی, ماوس, ماوس سیمی با یک “ساخته شده است در سیستم خنک کننده.” به عبارت دیگر این ماوس کوچک 1 اینچ یا بیشتر مافین فن ساخته شده درست در زیر نقطه که در آن شما می خواهم استراحت کف دست خود را. این ماوس همچنین دارای RGB روشنایی و سه دکمه.

نمایش در حال حاضر در کیکاستارتر

ماوس وارد ایمیل من در یک محصول-شرایط آماده است. من شناخته شده نیست این یک پروژه Kickstarter, من می خواهم که فرض بر آن بود که محصول در حال حاضر در حجم تولید است.

package-a.jpg

یک نگاه سریع در داخل جعبه. (تصویر: David Gewirtz)

اومد با کیفیت بالا و چهار رنگ چاپ جعبه, چاپ, دستورالعمل داخل جعبه و وکیوم-تشکیل کدی برای نگه داشتن ماوس در حالی که حمل و نقل.

package-b.jpg

آن را خوب و کاربردی طراحی بسته بندی. (تصویر: David Gewirtz)

علاوه بر این مناسب پایان از ماوس خود را بالا. وجود دارد هیچ burrs در پلاستیک و نه هیچ نشانه ای که این ممکن است یک نمونه و یا یک 3D چاپ محل-دارنده نسخه. آن احساس به طور کامل مانند یک تولید محصول نهایی.

Kickstarter دست در: نقد و بررسی

پس بیایید این اصول از راه. آن را با این نسخهها کار. همسر من می گوید: “این زرق و برق دار. من می توانید ببینید که چرا مردم ممکن است می خواهم.”

من شده است با استفاده از آن در حالی که برای در حال حاضر و من در نوشتن این مقاله با استفاده از ماوس. انجام آن فقط به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه ماوس استفاده کردم.

باید منصفانه این است که یک ماوس هدفمند در کامپیوتر پارسه. من بازی بر روی کامپیوتر من, اما آنها عمدتا شبیه سازی و استراتژی است. من فکر نمی کنم شما شروع به شکل جهش ژنتیکی است که باعث ایجاد غیر طبیعی ولع مصرف برای RGB روشنایی در همه چیز تا زمانی که شما بازی اکشن برای چهار ساعت در روز یا بیشتر برای یک دوره قابل توجهی.

بنابراین در حالی که همسرم فکر می کند آن را بسیار اولین چیزی که من می خواهم به انجام است را خاموش RGB. اجازه دهید من روشن شود در اینجا. RGB روشنایی بسیار خوبی اجرا شده است. وجود یک باند در اطراف خارج و رنگ ناشی از داخل است.

اگر شما عشق RGB شما را دوست دارم این ماوس. من نه عاشق RGB. پیدا کنم آن را روشن و منحرف و من مانند همه تکنولوژی به تک.

بنابراین در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد آن فن. آن را با این نسخهها کار. من نمی دانم چه MBTF است برای چنین یک ریز در حال چرخش دستگاه و پس از کیکاستارتر ذکر زندگی از RGB Led ها اما نه زندگی کردن فن من حدس می زنم توسعه دهندگان نمی دونم.

fan.jpg

اگر شما چپ شما می توانید ببینید فن پشت دریچه مشبک. (تصویر: David Gewirtz)

که گفت:, فن نشانی از آنچه در آن قرار است به انجام, اما در اندک قیمت. اگر شما خم کردن فن, قابل توجه وجود دارد لرزش (مانند چگونه آن را احساس می کند به نگه دارید فعال مسواک الکتریکی). لرزش نیست به اندازه کافی به علت مشکلات با دقت پوینده اما پس از مدتی آن را فقط احساس عجیب و غریب.

از سوی دیگر فن سر و صدا بد نیست در همه. وجود دارد کمی کوچک پس زمینه صدای صفیر در حالی که آن را در اما این در مورد آن. وجود دارد یک دکمه در پایین ماوس است که به شما امکان تنظیم سرعت فن یا روشن کردن فن خاموش به طور کامل. من تصور کنید که بسیاری از کاربران را نگه داشتن طرفداران خود را خاموش و تنها به نوبه خود آنها را در زمانی که آنها درگیر تنظیم حرارت بدن و شروع به عرق کردن صورت جدی.

من رفته کامل عرق کف با تلاش من در بازی اما فن می کند و احساس خوبی به عنوان آن ضربات هوا در زیر کف دست و انگشتان. اگر شما نوع فرد است که فقط در حال حاضر درک شما همیشه می خواستم یک فن در ماوس خود را باد صبا را رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند. من کنجکاو چگونه فن پاسخ خواهد داد پس از ماه از eccrine ترشحات غده شده است چکیده بر روی آن اما هی وجود دارد یک تصویر ذهنی شما نمی قادر خواهد بود به unsmell.

فراتر از آن به نظر می رسد مانند یک موش است. آن را رول مانند یک موش است. چرخ اسکرول خوب است. این یک ماوس است.

من شما را تا پایان با یک نقل قول از همسر من: “چه یک بازی سرگرم کننده موش!”

وجود دارد که شما بروید. اجازه دهید من می دانم آنچه شما فکر می کنم Kickstarter دست در مفهوم. آیا حمایت از پروژه های Kickstarter قبل از ؟ آیا شما عرق کف دست در حالی که بازی? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

سلب مسئولیت: نویسنده نیست و توصیه این و نه هیچ دیگر Kickstarter پروژه. من نه مدافع پشتوانه هر گونه پروژه های Kickstarter و توصیه می کنند که اگر شما تصمیم به عقب بروید و با چشم خود را باز. بسیاری از پروژه های Kickstarter در حال چشمگیر موفقیت, اما هم وجود دارد کاملا چند نا امیدی. حامی مراقب باشید.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de