iSelect هل جلوتر با ابر مهاجرت داده در طول COVID-19

تا زمانی که در اوایل سال جاری iSelect اجرا شد صدها نفر از ماشین های مجازی (VMs) در سه VMware خوشه در سراسر دو مراکز داده.

اما پس از تحقیق چگونه شرکت می تواند اهرم VMware ابر (VMC) در Amazon Web Services (AWS) برای نوسازی آن مرکز داده زیرساخت — به عنوان بخشی از گروه هدف گسترده تر به طور کامل ابر-بومی-و سریع proof-of-concept iSelect کار با تکنولوژی شریک CMD راه حل برای پیاده سازی همه در مهاجرت.

iSelect سر از تکنولوژی شانون Henwood گفت: هدف این بود برای رسیدن به سه نتایج کلیدی: بهبود در دسترس بودن از بین بردن قطعی و خرابی و از بین بردن نیاز به تغییر آدرس IP.

در همان زمان Henwood بود مصمم به غلبه بر دیگر چالش های کسب و کار توسط مهاجرت به یک راه حل کمک خواهد کرد که به بهبود این شرکت قابلیت های امنیتی بیشتر انعطاف پذیر و ارائه تداوم کسب و کار.

“من نمی خواهم به انجام این کار فقط به حرکت از X به Y, من می خواستم برای اضافه کردن در امنیت بیشتر من می خواستم اطمینان بیشتر من می خواستم به performant … به من گفت: اگر من انجام این کار پس از آن من می خواهم به کسانی که به حداقل 50 درصد بهتر است,” او گفت: ZDNet.

در عرض دو هفته از طراحی اولیه طرح iSelect مهاجرت بیش از 200 VMs بر روی VMC مستقر شده و دیگر AWS خدمات از جمله Cloudwatch هویت و مدیریت دسترسی, ذخیره سازی دروازه و اتصال مستقیم مجازی رابط.

فرایند درگیر در ابتدا مهاجرت های غیر انتقادی حجم کار قبل از حرکت بزرگتر و حجم کار است که شامل شرکت اصلی سایت برنامه پشته برای سلامت خود و کسب و کار که شامل حدود 30TB داده و آن را سفارشی ساخته شده CRM.

همچنین نگاه کنید به: چگونه برای اجرای کسب و کار بحرانی نرم افزار در VMware ابر در AWS: کاهش نگرانی های عمده (TechRepublic)

اما مهاجرت بود تنها چیزی که Henwood مجبور به نگرانی در مورد.

این پروژه در آغاز در حدود همان زمان iSelect منتقل شد نیروی کار خود را از تقریبا 600 نفر از کارمندان مشغول به کار در یک محیط اداری به کار از خانه در طول شروع اجرا COVID-19 مستند. این شامل بدانند چگونه این شرکت تماس با مرکز-که متکی فیزیکی رومیزی و بر فرض سفارشی CRM — رفتن به تغییر.

به دلیل تغییر محیط Henwood گفت که او “اگاه از کشتن شبکه” در طول روند مهاجرت.

“این بود که همیشه بخشی از برنامه ریزی برای رفتن ابر بومی. زمان بندی همه چیز بود. تا به حال من زمان من دوباره می توانم آن را انجام داده اند ؟ هیچ. اما ما فقط نیاز به آن را انجام دهد و همه چیز را به محل سقوط کرد, در همان زمان,” او گفت:.

“وجود دارد یک حس فوریت در اطراف آن زمان بیش از حد به مطمئن شوید که وجود دارد ما فوق العاده انعطاف پذیر در همه چیز و که دکتر (disaster recovery) بود در میان.”

به عنوان بخشی از مراحل بعدی Henwood گفت: این شرکت همچنان در مسیر تکمیل آن ابر-اولین مهاجرت استراتژی است.

“ما باید یک هدف استراتژیک و ما هنوز هم باید یک هدف استراتژیک به حرکت همه چیز را به ابر-اولین ابر بومی,” او گفت:. “برخی از ما CRM در Salesforce بخشی از وب سایت ما در حال حاضر نشسته در AWS … و ما در حال ادامه است که بیش از 18 ماه آینده به پایان است که خاموش است.”

به روز شده در 27 جولای 2019, 4:39pm (AEST): تصحیح املای iSelect سخنگو.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>