است که یک پدر و دختر آسیب رساندن دختر خود را در رابطه با مادر ؟

من خوش شانس به دو دختر. همیشه از من بزرگتر بود به دنیا آمد او چسبیده به من. آنها چه می گویند در مورد یک دختر ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 خرداد 1399

من خوش شانس به دو دختر. همیشه از من بزرگتر بود به دنیا آمد او چسبیده به من. آنها چه می گویند در مورد یک دختر بچه واقعی است. یک رابطه زیبا شکوفه های. هنگامی که او کوچکتر بود من صرف زمان آرام با او در اواخر شب و اوایل صبح روز تغذیه. ما را به تماشای فیلم با هم. من راننده تعیین شده در طول زمان چرت زدن. زمانی که او شروع به رفتن به مهد کودک ما را متوقف خواهد کرد در استارباکس هر روز صبح برای یک بشقاب سفالی کوچک. ما تا به حال در داخل جوک و تجربیات خاص ما, پدر/مادر معمول است.

اما بعد از مدتی متوجه شدم من منحصر به فرد پیوند با او ناخواسته به حال آزار او پیوند با او ، اولین بار مامان به ویژه دختران نیاز به حمایت در دوران انتقال از یک داخلی اتحادیه به یک خارجی ارتباط است. به عنوان پدران ما باید در این. این احساس خوبی به قهرمان خود را دختر چشم اما به عنوان یک رهبر در زندگی زنان ما عشق ما مسئولیت را به تقویت ارتباط میان دختران و مادران آنها. در اینجا 4 راه برای کمک به دختر خود را به پیوند با او ،

1. تبدیل شدن به یک عکاس است.

گرفتن عکس از دختر خود را با مادر او. اجازه ندهید که خود را مهم دیگر انجام تمام عکاسی. در غیر این صورت شما را تا پایان با تن از عکس های شما و دختر خود را تنها. این تصاویر داستان آن است که آیا درست است یا نه. در تاریخچه آن را نشان می دهد که او یک پدر و دختر.

سرب و پیشنهاد به گرفتن عکس. راه اندازی یک عکاسی با تعیین وقت قبلی. آنها را در تفرج فقط برای عکس ها. ضبط خاطرات خود را و مطمئن شوید که به نظر و "مانند" آنها اگر دختر خود را, مامان, نوشته های آنها در رسانه های اجتماعی.

2. نظم و انضباط با هم.

زمانی که یک دختر شروع به تست شما یک پدر می تواند به فرو ریختن. اگر شما نمی فهمم شرکت و سپس دختر خود را مادر تبدیل خواهد شد تنها disciplinarian. این آسیب ارتباط به خاطر شما خواهد بود قهرمان و مامان خواهد بود تبه کار. بچه ها انتخاب کنید تا "خوب" و "بد" خیلی زود انجام نمی دهد این اتفاق می افتد. خود را پدر و مادر خواهد بود یک مطلب اساسی قانون ساز به دنبال او منجر شود. تبدیل شدن به disciplinarian بنابراین او می تواند گام به عنوان قهرمان برای یک بار. شما باید نشان می دهد که هر گونه بی احترامی نسبت به مادر او غیر قابل قبول است. به من اعتماد بودن شرکت است که بی رحمانه است. پدر و دختر را برای زنده ماندن تا زمانی که شما می توانید مقاومت در برابر او چشم سگ توله سگ و اشک تمساح.

3. بحث تا مادر او است.

دختر شما نیاز به ببینید که مادر او خاص است. زمانی که او می شنود چیزهای مثبت در مورد مادر از فرد او را دوست دارد آن بیشتر معنی. حتی اگر شما در حال طلاق هرگز بحث به شدت مورد مادر. یک دختر ارتباط با مامان ضروری است و پدر می تواند کمک به آنها در پیوند با یادآوری دخترش که مادر او را دوست دارد بیش از هر کسی. وجود دارد هیچ کس دیگری که قربانی زندگی خود او را به دختر خود را به وجود. به اشتراک گذاری مثبت و دوست داشتنی داستان در مورد مادر او به جای آنهایی که منفی و هرگز توهین و یا شرمسار مادر او ، دختر خود را شروع به دیدن مادر خود را به عنوان یک دشمن و نه به عنوان یک متحد.

4. حمایت مادر/دختر سنت.

باباها و دختران باید خرما مادران و دختران باید سنت. گاهی اوقات شما باید خود را برای تشویق پدر یا مادر خود را برای شروع یک. اگر مادر او را دوست دارد به دوختن برای مثال کمک به ایجاد یک روز از هفته برای آنها را به یکدیگر بدوزید. انتخاب کنید چیزی جدید برای دوختن برای کسی که در نیاز و یا یک دوست. سعی کنید به نگه داشتن آن بین او و مادر او تا خاطرات شخصی فرم.

صدا کردن: چه می توانید انجام دهید برای بهبود دختر خود را در ارتباط با مامان ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب