اینتل 7nm محصول انتقال به تعویق افتاد; تمرکز معطوف به 10nm

اینتل در روز پنج شنبه گفت که تنظیم آن محصول نقشه راه تغییر آن 7nm مبتنی بر CPU محصول زمان حدود شش ماه به عقب و ramping تا آن 10nm محصول گذار.

اینتل اولین 7nm, محصول, مشتری, CPU در حال حاضر انتظار می رود برای شروع حمل و نقل در اواخر سال 2022 و یا اوایل سال 2023 مدیر عامل شرکت باب قو گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه. این شرکت انتظار دارد که تولید اولیه محموله اول آن 7nm مرکز اطلاعات CPU طراحی در نیمه اول 2023.

اینتل در حال هل دادن پشت آن 7nm محصول نقشه راه پس از شناسایی یک نقص حالت در آن 7nm روند که منجر به تخریب عملکرد قو گفت. عملکرد اینتل 7nm روند در حال حاضر روند حدود 12 ماه پشت شرکت داخلی هدف است.

“ما ریشه ناشی از این موضوع و این باور وجود دارد هیچ اساسی موانع” سوان گفت. “اما ما همچنین سرمایه گذاری در طرح های احتمالی برای مقابله با بیشتر برنامه عدم قطعیت است. ما کاهش تاثیر این روند تاخیر در محصول ما برنامه با اعمال نفوذ بهبود در طراحی روش مانند مرگ disaggregation و پیشرفته بسته بندی.”

خبر از تاخیر ناشی از اینتل سهام به نزول در بعد از ساعات معاملاتی. تاخیر می آید در این زمینه از اینتل چالش های گذار به 10nm محصولات خود را با محصول نقشه راه بارها و بارها به تاخیر افتاد.

“ما دیده ایم این فیلم قبل از” قو اذعان پنج شنبه. “ما آموخته اند از چالش های ما در 10nm انتقال و ما باید یک نقطه عطف محور رویکرد برای اطمینان از محصولات ما رقابت نیست نهفته ما فرایند نقشه راه تکنولوژی.”

اگر لازم اینتل را ضربه بزنید خارجی ریخته گری برای حفظ محصولات خود را در مسیر.

“تفاوت” در این زمان سوان گفت: “ما قصد داریم به صورت کاملا عملی مورد اگر و هنگامی که ما باید مسائل را در داخل و یا خارج و مطمئن شوید که ما optionality برای ساخت داخلی, میکس و بازی و یا رفتن به خارج به طور کامل اگر ما نیاز به.”

در ضمن اینتل است که با تمرکز بر روی آن در حال رشد نمونه کارها از 10nm مبتنی بر پردازنده Intel Core processors با “ببر دریاچه” به زودی راه اندازی و اولین 10nm مبتنی بر سرور CPU “یخ دریاچه” برنامه ریزی شده برای پایان سال.

در نیمه دوم 2021 اینتل انتظار دارد به ارائه یک خط جدید از مشتری پردازنده (با کد نام “توسکا دریاچه”). این شامل آن 10nm مبتنی بر دسکتاپ CPU و جدید 10nm مبتنی بر سرور CPU (با کد نام “یاقوت کبود رپیدز”).

اینتل اعلام کرد این انتقال آن را به عنوان گزارش خود را در سه ماهه دوم نتایج مالی که ضرب و شتم انتظارات بازار با یک چهارم از کسب و کار جامد از ابر ارائه دهندگان خدمات.

این chipmaker را Q2 غیر GAAP سود هر سهم آمد به $1.23 بر درآمد حاصل از $19.7 میلیارد تا 20 درصد سال بیش از سال.

تحلیلگران انتظار داشتند درآمد از $1.11 هر سهم در درآمد حاصل از $18.55 میلیارد دلار است.

“بسیار عالی بود سه ماهه و بالاتر از انتظارات ما در ادامه افزایش تقاضا برای محاسبات عملکرد به پشتیبانی از cloud-تحویل خدمات کار و یادگیری در محیط خانه و ساخت 5G شبکه” مدیر عامل شرکت باب قو در بیانیه ای گفت. “ما به طور فزاینده دنیای دیجیتال, اینتل, تکنولوژی ضروری است برای تقریبا هر صنعت در این سیاره است.”

اینتل “data-centric درآمد” رشد 34 درصد سال بیش از سال, حسابداری برای 52 درصد از درآمد کل. PC-محور درآمد رشد 7 درصد است.

intel.png

اینتل “داده محور” کسب و کار شامل مرکز داده ها گروه IOT گروه Mobileye غیر فرار حافظه راه حل های گروه (NSG) و برنامه ریزی راه حل های گروه (پاری سن ژرمن). که به طور موثر همه چیز خارج از آن کامپیوتر کسب و کار.

قوی داده-محور نتايج منجر شد با رشد اینتل اطلاعات مرکز گروه (DCG) با درآمد رسیدن به $7.1 میلیارد دلار تا 43 درصد سال بیش از سال. DCG بخش شامل ابر ارائه دهنده خدمات درآمد که رشد 47 درصد در سال بیش از سال.

اینتل حافظه کسب و کار (NSG) مجموعه جدید درآمد رکورد در سه ماهه با 1.7 میلیارد دلاری در فروش تا 76 درصد سال بیش از سال.

اینترنت از چیزهایی گروه به ارمغان آورد در فروش $670 میلیون پایین 32 درصد بیش از سال قبل.

اینتل پاری سن ژرمن (قابل برنامه ریزی راه حل های گروه) در آورده $501 میلیون تا 2 درصد است.

Mobileye درآمد $146 میلیون پایین 27 درصد است.
 
در ضمن مشتری محاسبات گروه (اینتل کامپیوتر کسب و کار) در آورده درآمد $9.5 میلیارد تا 7 درصد در سال بیش از سال. رشد رانده شد نوت بوک فروش قدردانی در یک قسمت به ادامه کار و یادگیری در خانه و پویایی COVID-19 بیماری همه گیر. که پویا نیز به یک دوره کاهش در دسکتاپ عوامل شکل به عنوان تقاضا معطوف به نوت بوک.

برای سه ماهه سوم اینتل است و انتظار درآمد از حدود 18.2 میلیارد تقریبی غیر GAAP EPS 1.10 دلار رسید.

انتظارات بازار هستند Q3 EPS از $1.14 در درآمد حاصل از $17.9 میلیارد دلار است.

فن آوری درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>