اینتل مهندسی ارشد پس از 7nm محصول تاخیر

اینتل این است که بازسازی آن فن آوری و رهبری در یک پیشنهاد به چرخش آن واحد تولیدی پس از اعلام تاخیر در آن 7nm فرآیندهای.

هفته گذشته اینتل گفت: در آن درآمد سه ماهه دوم گزارش که آن 7nm محصولات خواهد بود به تعویق افتاد. رقیب AMD در حال حاضر در 7nm به عنوان TSMC. پس اینتل گزارش درآمد و بازار کلاه ضربه تحلیلگران شده اند گمانه زنی که لوله تراشه ممکن است ترک ساخت.

به عبارت دیگر اینتل نیاز به وصله پینه کردن فن آوری آن سازمان است. تحت دوشنبه reorg دکتر ان كويين منجر خواهد شد توسعه فناوری. او led Intel ساخت. كويين را تمرکز بر توسعه 7nm و 5nm فرآیندهای. Murthy Renduchintala اینتل ارشد مهندسی افسر را ترک Aug. 3.

اینتل نیز جدا کردن آن از تکنولوژی سیستم های معماری و مشتری گروه واحد به تیم های متمرکز بر توسعه فن آوری تولید و عملیات, طراحی, مهندسی, معماری, نرم افزار و گرافیک و زنجیره تامین.

در حالی که كويين آگهی های توسعه فن آوری کیوان Esfarjani را تولید و عملیات. Esfarjani قبلا led ساخت اینتل حافظه غیر فرار واحد.

طراحی مهندسی است که یک معامله باز خواهد شد که رهبری جاش والدن که منجر اینتل محصول اطمینان و امنیت گروه موقت. رجا Koduri ادامه خواهد داد و منجر به معماری نرم افزار و گرافیک و عرضه زنجیره ای باقی مانده است با دکتر Randhir Thakur.

در حالی که shakeup مارس ساحل اینتل سازمان تا کمی این شرکت هنوز هم با چالش های بزرگ. تحلیلگر Wedbush مت Bryson گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی:

با اینتل اعلام آن 7nm پلت فرم تولید سطح شیب دار را لغزش 6 ماه (با بازده 12 ماه پشت سر اینتل داخلی جدول زمانی) لزوما سرمایه گذاران را دوباره نگران اینتل می تواند در صورت تکرار آن 10nm مبارزات قرار دادن آن را به خوبی پشت سر رقبا (مثلا AMD).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de