Instacart طول می کشد تا بارگذاری را Cornershop به دادگاه ادعا فروشگاه IP سرقت

Instacart واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر بارگذاری را Cornershop خدمات به اتهام سرقت مالکیت معنوی.

در جولای 16, آمریکا, مواد غذایی خدمات تحویل متهم Cornershop از تراشیدن Instacart منابع به سرقت تصاویر محصول از شرکت فروشگاه “پنهان این سرقت و عبور از این کار به عنوان خود را.”

Instacart گفت: “بی باک” سرقت شامل “سیستماتیک” بلند کردن اجسام از کپی رایت تصاویر محصول بسیاری از آن ایجاد شد ،

همچنین نگاه کنید به: Uber برای به دست آوردن Postmates تحویل برنامه در $2.65 میلیارد معامله

بعلاوه این شرکت ادعا می کند که Cornershop تلاش برای پنهان کردن سرقت با تغییر نام فایل.

به تقویت آن مورد Instacart اضافه شده که جای خالی ارسال شده توسط Cornershop خواسته اند برای خراش دادن و رای حد دور زدن تجربه, نشان دادن آی پی سرقت یک “استراتژیک تلاش برای این شرکت است.”

“ما سرمایه گذاری کرده ایم ده ها میلیون دلار و خستگی ناپذیر مقدار تلاش در سراسر تیم ما برای ساخت بزرگترین و جامع ترین فروشگاه مواد غذایی,” Instacart گفت: در یک رسانه وبلاگ پست. “این است که نیاز ما را به توسعه فن آوری های اختصاصی و عملیات جمع آوری عکس و معاون کشیش بخش اقلام از بیش از 30 ، 000 مکان های فروشگاه در سراسر بازارهای ما خدمت می کنند.”

Instacart می گوید بس-و-دست برداشتن از دستورات نادیده گرفته شده اند توسط Cornershop. یک هیئت منصفه محاکمه شده و درخواست در تگزاس است.

CNET: Huawei بان گاهشمار: ما بازدید, چینی, کارکنان شرکت با محدودیت های ویزا

“در حالی که ما خوش آمدید رقابت و نوآوری چه Cornershop انجام شده است غیر قانونی است” سرویس تحویل اضافه شده است. “ما را ندارد تصمیم به طرح دعوی به آرامی اما باور کنید امروز اقدامات لازم را برای حفاظت از کسب و کار ما و شرکای خرده فروشی ما از Cornershop حال سرقت است.”

Cornershop به دست آورد توسط Uber در اکثریت سهام پایه و اساس در سال 2019 و عمل در آمریکای لاتین با خدمات نیز نورد در تگزاس و میامی است.

صحبت کردن بار مالی بارگذاری گفت: یک پاسخ رسمی به شکایت آینده است.

“Instacart مواجه است با یک چالش جدید در آمریکا از یک شیلی تازه بدوران رسیده و آن را مایه تاسف است که خود را اولین حرکت این است که دادخواهی به جای رقابت” Uber اظهار نظر.

TechRepublic: Cybercriminals به disguising و به عنوان بالا جریان خدمات به گسترش نرم افزارهای مخرب

در اخبار مربوط به این ماه در حال بارگذاری به دست آورد Postmates تحویل برنامه در همه سهام معامله به ارزش $2.65 میلیارد دلار است. Uber گفت: آنلاین ارائه خدمات ادامه خواهد داد به عنوان یک کسب و کار مجزا اما آیا استفاده از “کارآمد تر در ترکیب های تجاری و شبکه های تحویل.” این معامله این است که انتظار می رود در Q1 2021.

چند هفته بعد این شرکت اعلام کرد خرید حمل و نقل شرکت نرم افزاری Routematch برای مقدار نامعلومی.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>