هند ممکن است ممنوع Infinite اما این برنامه برای کاربران democratised stardom برای همیشه


tiktok.png
تصویر: Infinite

همانطور که می دانید Infinite-یک برنامه است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد 15-دوم فیلم soundtracked توسط موسیقی کلیپ ها — این است که بیشتر در هند. آن مرگ زودرس بود و هماهنگ با نخست وزیر نارندرا مودی که می خواستم برای آموزش چینی یک درس برای کشتن بیست سربازان هندی در یک وحشیانه مرز برخورد که درگیر ناخن نکردم باشگاه ها و دیگر سلاح های دست ساز به جای اسلحه.

در حالی که مبتلا به همان غیرت که او و همکار ملی گرایان هندو harboured زمانی که آنها حملات هوایی را علیه پاکستان درست قبل از اینکه او دوباره انتخابات مودی آیا هنوز هم محو شدت محبوب برنامه همراه با پنجاه و هشت از آن برادران — نگاهی که چین که به شما یاد می دهد.

Infinite های جانشین از شرکت چینی Bytedance به ارزش نزدیک به 100 میلیارد دلار می شود wringing دست خود را بیش از اینکه بوت از داغترین بازار است. پس از همه, یک نفر از هر چهار گوشی های هوشمند در هند بود Infinite نصب شده قبل از ممنوعیت آن می گوید: “پاول Naiya یک تحلیلگر در مقابل تحقیق در بار اقتصادی. سرخپوستان بودند مسئول 611 میلیون دانلود از این برنامه که بیشتر برای هر کشور و تشکیل 30 درصد از برنامه جهانی محبوبیت.

با این حال این دل شکستگی است که رنج می برد توسط کسانی 611 میلیون سرخپوستان که تا به حال دانلود Infinite. نرم افزار تبدیل سرگرمی در هند مانند قبل از هرگز تغییر آن از معمول خود را صف پوچ و وحشتناکی غیر ستاره فیلم — که شایعات ما سرخپوستان استفاده می شود به شراب خواری در — به چیزی در یک سطح کاملا متفاوت.

ترکیب جدید متشکل از مردم شما هرگز تصور کنید به عنوان ستاره که آیا چیزهایی که شما به سادگی به پایان رسید تا nodding سر خود را در سکوت هیبت. مثلا Sangeeta Gaikwad یک خانه دار جذاب از روستایی امباد یک روستای 200 مایل از بمبئی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “گوشت گوسفند بانوی” با توجه به لا زمان برای نشان دادن رقص خود را با خوشحالی در حالی که cradling زیادی صفحه گرامافون مسلما خوشمزه تکه های گوشت گوسفند. وجود دارد صدها نفر از فیلم های دیگر است که نشان می دهد Sangeeta انجام تمام انواع چیزهای دنیوی اما هر یک از آنها بی وقفه watchable.

البته آنچه Gaikwad نشان داد بر روی پلت فرم چیزی است که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان نیز انجام می دهند و در این دقیقه بسیار با لب همگام سازی آهنگ رقص یک مجوز برای انجام هر آنچه که آنها می خواهم بیش از پانزده شکوه ثانیه است. در عین حال آنچه که ساخته شده او احساس یک شبه این واقعیت است که او تا به حال کمیک بزرگ زمان طبیعی بود و او pranced در اطراف در کت خود را در خانه او و روستا در دهستان ماهاراشترا به آهنگ شما ممکن است شناخته شده از دوران کودکی خود را — اگر شما در حال هند — به شما نشان مناظر و صداها را از بخشی از هند است که شما هرگز قبل از دیده می شود. در پانزده ثانیه او تبدیل دنیوی به یاد ماندنی. در مقایسه با antics او تماشای یک فیلم هندی ستاره رسانه soundbites به نظر می رسید بسیار بسیار شبیه به رعایت سرگین خشک روی دیوار.

پس از آن وجود دارد Ulhas Kamathe یک بمبئی بدنسازی مالک و شخصیت بالقوه در یک ورنر هرتزوگ فیلم که وحشی خوردن به خصوص از ران مرغ تکه, همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از منطقه ای غذاهای هندی به حال به دست آورد او را نزدیک به 7 میلیون جهانی پیروان در فقط چند ماه. بنابراین اهمیت و الهام بخش او بود کانال است که صدها نفر از طرفداران شروع به نشان دادن تا به خانه اش. بینندگان آمریکایی بوده بر او هشتگ #ChickenLegPiece ارسالی در نزدیک به 4 میلیارد و نمایش یک ویدئو محلی توسعه دهنده بازی در واقع قرار دادن Kamathe به یک بازی است.

نه هر کس است که در Infinite برای تفریح و بازی, اگر چه. 21 ساله راننده ریکشا Akash Yadav, که پسر یک کشاورز و روستایی شهر آمریکایی است 284,000 پیروان که پیگیری پست ها در عدالت اجتماعی از جمله مسائل مربوط به اسید حملات افسردگی و خشونت خانگی. هیچ کس قبل از مردم به زودی شروع توپخانه از پول نقد به او آمده و افتتاح, افتتاح مغازه ها و دفاتر در منطقه و امروز او به طور منظم hobnobs با امثال وکلا و پلیس او را نداشته اند قادر به آمده در هر نقطه در نزدیکی قبل از خود Infinite ناشی از celebritydom.

انبوهی از TikTokers آمده از به حاشیه رانده بخش از جامعه-شهر کوچک کسبه رانندگان ریکشا روستایی, زنان خانه دار, مردم, جایگزین, تمایلات جنسی, Dalits (اعضای یک سریال ostracised پایین-طبقه) و دیگران. کمتر برای همیشه این استخر از انرژی افراد بودند که در نهایت قادر به انتخاب کنید تا یک دستگاه و اتصال و کشف خود و دیگران است.

با شهرت می آید ثروت است, ضرب المثل و قطعا آن را رنگ درست برای 16 ساله Riyaz Aly یک مرد جوان با, قابل توجه مو که می آید از یک 42,000-قوی شهر کوچک جیگن واقع در نزدیکی هند در مرز با بوتان. Aly شد گردآوری حدود $800,000 از یک سال و با تشکر از 43 میلیون پیروان قبل از ممنوعیت. در ضمن بر اساس بمبئی-جنت زبیر بود و گزنده در پاشنه خود را با یک گزارش $700,000 paycheque. بنابراین شگفت آور و محبوب بود Infinite در هند است که 5 از بالا 15 TikTokers در سطح جهان شد هند — دیگران بودن آمریکا.

کسانی که چشم ظاهر اعداد و به ویژه برای هر کدام از شهر های کوچک می در طرح بزرگتر از چیزهایی — Infinite را با درآمد سالانه مقدار به $176.9 میلیون — آن را نمی ممکن است به نظر می رسد در کل خیلی. اما در عصری که در آن پول نقد می سوزد از یک میلیارد دلار در سال هستند اجباری برای بسیاری از اینترنت شرکت های مربوط به این فوق العاده است; اگر چه یکی را امتحان کنید و کشف کردن آنچه “درآمد” در واقع به معنی از آنجا حسابداری در تجارت الکترونیک شرکت ها تمایل به استفاده از ریاضی عجیب و غریب. یک TechCrunch گزارش نشان می دهد $62 میلیون رقم “درآمد خالص” در طول برنامه سه ماهه گذشته که با مراجعه به سود ناخالص و بسیار قوی شماره.

بله اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی را پیدا خواهد کرد که کانال های یوتیوب را در تقریبا دو برابر به عنوان مقدار پول به جیب خود را, اما آنها بیشتر درگیر عملیات که نیاز به تجهیزات فنی از ساده ol’ گوشی های هوشمند. و نیاز به سازمان دیده بان ده دقیقه از نر تستوسترون در overdrive از طریق یک “دیس آهنگ” تصویری که به نظر می رسد به طور منظم کرایه در یوتیوب این روزها می توان شبیه به خوردن مقوا نسبت به آنچه که بود کوتاه و شیرین Infinite تجربه.

افسوس که کلمه “شد” ظاهر می رود دست در دست با هر مرجع به Infinite در هند امروز. این برنامه ممکن است برش تیتر گرفتن چک به بخش عمده ای از آن ستاره اما هر دلار به دست آورده و می رود راه طولانی در اینجا و محرومیت از هر نوع Infinite-سوخت درآمد به ویژه برای کسانی که زحمت دشوار در مشاغل مانند کشاورزی و یا رانندگی یک ریکشا باید دردناک است. در عین حال حمله به سربازان هندی بود خیلی وحشتناک و خشم در برابر چین پس احشایی که بیشتر Infinite ستاره ها را به آسانی پیشنهاد گریان adieu به برنامه گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه در یک Infinite تصویری.

در ضمن جزوات به تاج و تخت از فیلم کوتاه پادشاه باید آب گرفتگی فروشگاه برنامه به عنوان دیر است. Facebook را Instagram که بسیاری از TikTokers فرار کرده اند به, در تلاش است خود را به فیلم کوتاه ویژگی به نام قرقره. Gaana هند بزرگترین برنامه موسیقی با بزرگه مخاطبان پایه 150 میلیون دلار راه اندازی کرده است HotShots.

برنامه های دیگر از بیرون آمدن از چوب و چنگ زدن به صورت یک تکه از سابق TikToker پای در حال InMobi را Roposo, Chingari, Trell و Mitron که همه ادعا می کنند برای جذب میلیون ها نفر در چند هفته گذشته.

این برنامه ها ممکن است به دست آوردن برخی از زمین های زیر Infinite خروج, اما آنها به احتمال زیاد هرگز تصرف همان شکوه و عظمت حتی اگر شما چشم پوشی از بزرگ یک شبه disaggregated چشم انداز برای فیلم کوتاه ارائه دهندگان برنامه. یوتیوب و Instagram مختلف جانوران و در حال حاضر تعداد بسیار کمی از شکسته سابق Infinite ستاره که مهاجرت به این سیستم عامل متوجه شده اند که آنها با دیدن هر چیزی به بینندگان تعداد آنها تا به حال یک بار لذت می برد.

به نحوی که 15 ثانیه گوشی های هوشمند و به نام Infinite مصرانه خواست تا یک نوع از معتبر سرگرمی سحر و جادو است که آن را به عنوان معلوم است بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است به تکرار. این است که چرا شما می توانید شرط می بندم که در این لحظه صدها میلیون ها نفر از مردم در سراسر هند مخفیانه مایل است که مودی و شی جین پینگ می بوسه و را تشکیل می دهند و برای این ممنوعیت به لغو طوری که آنها می توانید به عنوان سرگرم مورد علاقه خود را هر روز ستاره های مورد علاقه خود را در رسانه ها از همه زمان.

مربوط به پوشش

Infinite گوگل و توییتر تسلط 2019 برنامه رتبه بندی (TechRepublic)

AppsFlyer سالانه شاخص عملکرد یافت که Infinite است که به سرعت تبدیل به یک جهانی در رسانه های اجتماعی نیروی.

Infinite برای توقف عملیات در هنگ کنگ

آن را می آید به چین تحمیل جدید آن قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ است.

کره جنوبی تنظیم جریمه Infinite بیش از نادرست کودک داده

کره کمیسیون ارتباطات گفت: شرکت چینی جمع آوری داده ها از کودکان بدون اجازه از ولی قانونی آنها.

هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, UC Browser, Weibo و WeChat

دولت هند ممنوعیت پس از آن ارتش هند به درگیری با نیروهای این کشور در مرز شمالی.

Infinite رفع نقص های امنیتی است که می تواند به هکرها اجازه دستکاری حساب های دسترسی به اطلاعات شخصی

محققان در بررسی نقطه کشف ‘چند’ حفره های امنیتی در یکی از جهان محبوب ترین برنامه های تلفن همراه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>