اگر خود محرک بررسی نشده وارد این مراحل را دنبال کنید به آن را پیگیری کردن – CNET


 dollars-money-bills-currency-wallet-1

چه راه راست به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS ؟ ما به شما بگویم.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت محرک چکوجود دارد می تواند تعدادی از دلایل. IRS ممکن است تلاش کرده اند به واریز مستقیم به یک بسته حساب بانکی و یا ارسال بررسی خود را به آدرس. آن را نیز کاملا ممکن است که شما به طور تصادفی انداخت دور نامه شما حاوی اقتصادی پرداخت. اگر شما فکر می کنم که خود محرک بررسی شده است از دست های نابجا و یا به سرقت رفته و این ممکن است زمان برای تماس با IRS در این شماره ما به شرح زیر است.

اما تماس IRS باید به عنوان آخرین راه حل در حل این رمز و راز. قبل از برداشتن تلفن شما باید به عنوان خوانده شده از طریق سناریوهای مختلف ما در زیر توضیح داده شده است که حکم رسیدن به آژانس فدرال و همچنین به عنوان دیگر دلایل خود محرک بررسی می تواند به تاخیر افتاد. ما نیز به اشتراک گذاشته شده در این نوع از اطلاعات است که شما باید در دست قبل از تماس با IRS.

خوانده شده در برای پیشنهادات و انتقادات در مورد چه باید بکنید اگر پرداخت خود را هرگز می رسد. سپس قلم مو رنگ کردن در چه مقدار پول اضافی محرک را بررسی کنید ممکن است به ارمغان بیاورد, وقتی پرداخت دوم می رسند و کسانی که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید. این داستان اغلب به روز رسانی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

گزارش خود را در اواخر محرک بررسی به IRS اگر…

در اینجا علائم هشدار دهنده است که شما باید برای تماس با IRS در حال حاضر:

  • به من پرداخت ردیابی ابزار گزارش IRS ساخته شده خود را پرداخت هفته پیش و شما دریافت نکرده آن را (پایین را ببینید).
  • شما دریافت نامه تایید از IRS که پرداخت شما فرستاده شد اما شما نمی توانید این وجوه است.
  • شما فکر می کنم شما به طور تصادفی خود را پرتاب کرد کارت اعتباری و یا چک کنید در سطل زباله (پایین را ببینید).
  • شما گمان کسی که به سرقت برده خود را چک کنید و یا در غیر این صورت defrauded شما.

نگه داشتن خواندن برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسائل و شماره تلفن تماس به تماس با IRS.

بررسی شما با این شرایط برای یک محرک چک کنید

قبل از رفتن هر بیشتر, فقط, کاملا مشخص شما با یکی از مدارک برای یک محرک پرداخت. اعداد زیر بر اساس خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شما ثبت اخیرا). به طور خاص, شما نیاز به دانستن خود را AGI یا درآمد ناخالص تنظیم شده که شما می توانید پیدا کردن خود را در تازه ترین 1040 مالیاتی فدرال فرم. برای سوالات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن می خواهم اگر شما به طور معمول نمی فایل مالیاتتوصیه می کنیم در ما راهنمای محرک چک کنید.

شما واجد شرایط برای دریافت یک محرک چک کنید اگر شما:

  • یک ساکن آمریکا و یک AGI تحت $99,000.
  • فایل را به عنوان رئیس یک خانواده (در نظر گرفته مجرد با حداقل یک وابسته) و کسب کمتر از $146,500.
  • فایل به طور مشترک بدون فرزند و درآمد تحت $198,000.
  • آیا پدر و مادر یک کودک در سن 16 یا جوان.
mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

خود محرک بررسی داخل ؟

سارا تو/CNET

آیا شما با استفاده از IRS دریافت پرداخت ردیابی پورتال ؟

همانطور که از اوایل ماه ژوئن دولت فدرال تخمین زده شده بود 35 میلیون (PDF) پرداخت به قبل از آن به پایان رسید از ارسال آخرین موج از چک به واجد شرایط آمریکایی ها. در بهترین حالت — و کاملا محتمل — سناریو پول خود را هنوز هم می تواند در راه خود را وجود دارد و یک ابزار برای کمک به شما در پیدا کردن.

پس از شما تعیین کرده اید شما واجد شرایط ما اولین پیشنهاد برای بازدید از IRS’ پورتال آنلاین طراحی شده برای پیگیری وضعیت خود را در سال 2020 پرداخت. به طور کلی آن را باید به شما بگویم زمانی که چک خود را پردازش می شود و چگونه شما آن را دریافت خواهید کرد (برای مثال به عنوان یک مقاله بررسي در پست الکترونیکی). اگر من ابزار پرداخت نمی کند شما را به اطلاعات شما می تواند درک کند و یا می گوید بررسی خود را در راه است و شما دریافت نکرده اند, آن, شما ممکن است نیاز به در نهایت گزارش این اختلاف به IRS (بیشتر در زیر).

آیا شما یک “نیاز به اطلاعات بیشتر’ message از من پرداخت برنامه ؟

اگر من پرداخت ابزار به شما یک تاریخ پرداخت اما شما هنوز دریافت نکرده اند پول خود را IRS ممکن است نیاز به اطلاعات بیشتر. بررسی کنید من پرداخت دوباره ابزار و اگر این گزارش “نیاز به اطلاعات بیشتر” این می تواند نشان می دهد که بررسی خود را برگردانده شده است چرا که اداره پست قادر به ارائه آن IRS نماینده CNET.

پس از دیدن “نیاز به اطلاعات بیشتر” پیام این ابزار آنلاین به شما اجازه وارد کردن اطلاعات بانکی خود را برای دریافت پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی شما. IRS گفت: اگر شما خود را به ارائه اطلاعات حساب بانکی سازمان برگزار خواهد شد خود را پرداخت تا آن را دریافت یک آدرس پستی در حال حاضر. سر به IRS تغییر آدرس صفحه برای چگونه برای به روز رسانی آدرس خود را با IRS.

می تواند شما را به طور تصادفی خود را به پایین پرتاب چک یا کارت اعتباری در سطل زباله?

چهار میلیون نفر را از دریافت محرک پول در کارت اعتباری بدهی به نام تاثیر اقتصادی پرداخت کارت به جای یک مقاله را بررسی کنید. EIP کارت می رسد در یک دشت پاکت IRS گفت: با “پول دارنده کارت شبکه خدمات” به عنوان فرستنده.

برخی از مردم از مصرف آن را برای ایمیل های ناخواسته ممکن است به اشتباه انداخته این نامه ها به دور است. اگر شما نابجا و یا دور انداخته می شود کارت خود را EIP کارت سرویس پرسش و پاسخ در مورد چه باید بکنید اگر کارت خود را از دست داده و یا به سرقت رفته است. شما همچنین می توانید تماس 800-240-8100 به درخواست جایگزینی است. رایگان است به گفته یک سخنگوی وزارت خزانه داری. به درخواست یک کارت جدید را فشار دهید گزینه 2 وقتی از شما خواسته.

اما EIP کارت سایت می گوید: “کارت خود را غیر فعال می شود برای جلوگیری از هر کسی از استفاده از آن و جایگزینی کارت دستور داده خواهد شد. هزینه ها ممکن است اعمال می شود.”

ما توصیه می کنیم به تماس های تعداد بالا برای از دست رفته و یا سرقت کارت و صحبت کردن با یک نماینده.

توسط IRS در حال انتظار برای شما را به فایل دیگر فرم ؟

اگر شما ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا دریافت مزایای دولتی IRS باید به طور خودکار ارسال بررسی خود را بدون نیاز به انجام هر چیزی.

اگر شما یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم, حال درآمد ناخالص در سال 2019 تحت $12,200 — و یا $24,400 به عنوان یک زن و شوهر — و نمی فایل بازگشت برای سال 2018 یا 2019, شما ممکن است نیاز به IRS یک بیت از اطلاعات را قبل از آن می توانید روند خود را پرداخت. سر به غیر Filers سایت و ببینید اگر IRS چیزی از شما نیاز دارد.

این nonfilers ابزار در دسترس خواهد بود تا اکتبر. 15 IRS گفته CNET و افرادی که ثبت نام برای پرداخت با استفاده از این ابزار قبل از دریافت چک خود را تا پایان سال است.

آیا شما خود را IRS نامه تایید اما نه بررسی کنید ؟

یک تعداد انگشت شماری از خوانندگان CNET گزارش که IRS آنها را فرستاده یک نامه تایید پرداخت خود را اما که آنها دریافت نکرده خود را بررسی کنید.

“هفته گذشته من یک نامه در ایمیل و گفت که من پرداخت. اما من نه” یک CNET خواننده گزارش پس از گرفتن تایید نامه IRS می فرستد 15 روز پس از آن را می فرستد پرداخت.

ما خواسته IRS چگونه آن را خواهید پرداخت گزارش فرستاده شده اند اما مردم می گویند می گم و به روز رسانی خواهد شد این داستان با آژانس را پاسخ.

آیا IRS ارسال بررسی خود را به یک حساب بسته شده?

خود را چک کنید ممکن است منعکس بازگشت به IRS اگر این سازمان در تلاش برای ارسال پرداخت خود را به یک شرکت-بسته حساب بانکی و یا به طور موقت کارت اعتباری بدهی preparer مالیاتی تنظیم برای شما. اگر پرداخت خود را بازگردانده شد به IRS آژانس خواهد شد ایمیل خود را چک کنید به این آدرس فعلی آن بر روی فایل برای شما.

آیا دولت فدرال رهگیری پرداخت خود را?

اگر شما مدیون حمایت از کودکان IRS می تواند کامپیوتر خود را پرداخت برای پوشش گذشته به علت پشتیبانی می کند. دفتر خدمات مالی شما ارسال خواهد شد توجه اگر این اتفاق می افتد.

بود خود را پرداخت بخشی از آنچه که شما فکر می کنم شما بدهکار?

متفاوت اما مرتبط به موضوع می تواند یک تغییر در درآمد خود را در سال 2020 است. در برخی موارد IRS ممکن است شما را مدیون پول بیشتری از شما دریافت اگر رقم درآمد مورد استفاده برای محاسبه پرداخت خود را از اظهارنامه مالیاتی خود را در سال 2018 یا 2019 کمتر است در سال 2020 است.

اگر شما در حال حاضر جدید وابسته به مانند یک کودک که نیست منعکس شده در اظهارنامه مالیاتی خود را, شما ممکن است بدهکار پول بیشتر. در هر صورت IRS گفت: ادعای شما می توانید مقدار اضافی خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی هنگامی که شما فایل را در سال آینده. ما توصیه می کنیم نگه داشتن مفصل ضبط بنابراین شما فراموش نکنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی


2:58

آیا کسی آن را به سرقت از صندوق پستی خود را و یا گول زدن شما ؟

هر چند آن را غیر معمول شما ممکن است باور شما بوده ام به فریب خوردن خود را پرداخت و یا آن را به حال به سرقت رفته است. کمیسیون تجارت فدرال دارای یک وب سایت که در آن شما می توانید گزارش یک سرقت محرک را بررسی کنید. ما خواسته ایم IRS چه دیگر مراجعه شما اگر این وضعیت در مورد شما صدق می کنیم و به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب. اگر شما نگران در مورد سرقت, شما می توانید ثبت نام برای USPS خدمات است که شما ارسال یک عکس از هر قطعه از پست های آینده راه خود را — از جمله خود محرک پرداخت.

نحوه تماس به نمایندگان در مورد خود را در اواخر محرک چک کنید

اگر شما در رسیدن به IRS از طریق تلفن آن را یک ایده خوب را به خودتان مقدار زیادی از زمان برای تماس. ما نمی شود شگفت زده اگر حجم تماس هستند و یا اگر مکالمات نگاهی به برخی از زمان. آن را نیز ایده های هوشمند خود را برای جمع آوری اطلاعات در مقابل شما مانند یک کپی از خود را در تازه ترین مالیاتی و نامه ای که IRS ارسال اگر شما دریافت یک.

ظرف 15 روز پس از آن را می فرستد خود را پرداخت IRS باید ایمیل شما یک تایید نامه پرداخت. در پایین نامه شماره شما می توانید تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر: 800-919-9835.

در مارس IRS اضافه شده از 3500 تلفن نمایندگان برای کمک به با مشکلات احتمالی در خصوص پرداخت. IRS به کمک شماره 800-829-1040.

ما رسیده ایم به IRS برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به آماده شدن برای یک تماس به یک نماینده.

اگر شما به دنبال اضافی اطلاعات مالی شخصی ما پیشنهادات خود را برای چگونه به صرف پول محرک, چگونه coronavirus ممکن است اجاره خود را پرداخت و راه های دیگر برای دریافت کمک های مالی در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im