IDC رئیس جمهور: 5 مرحله از COVID-19 همه گیر enterprise بازیابی

کرافورد Del Prete جمهور از IDC منصوب شد و در ماه فوریه 2019. قبل از زمان نقش او به عنوان IDC را افسر ارشد عامل. از طریق رهبری او IDC تاسیس یک موقعیت پیشرو در جهان به عنوان برجسته ترین و مورد اعتماد فن بازار هوش ارائه دهنده. Del Prete است که یک مقام برجسته در این صنعت و به اتمام رسانده است تحقیقات گسترده ای در ساختار و تکامل صنعت فناوری اطلاعات است. Del Prete توصیه تکنولوژی و رهبران کسب و کار روی چگونگی تطبیق و تغییر در یک زمان وقتی که فن آوری جهان در حال تغییر است.

maxresdefault.jpg

کرافورد Del Prete (توییتر @Craw), رئيس جمهور از @IDC.

برای کمک به ما در درک بهتر تاثیر COVID-19 در کسب و کار و آینده آن روند سرمایه گذاری و فن آوری های کلیدی است که می تواند به فعال کردن رشد اقتصادی در یک پست-همه گیر اقتصاد دیجیتال ری وانگ مدیر عامل و بنیانگذار یک دره سیلیکون مبتنی بر مشاوره شرکت صورت فلکی تحقیقات و من دعوت کرافورد Del Prete به ما بپیوندید هفتگی نشان می دهد DisrupTV. در اینجا اصلی من takeaways از گفتگو با ما Del Prete.

پنج مرحله از شرکت COVID-19 همه گیر بازیابی

رانده شده توسط جهانی همه گیر IDC معتقد است ما را از طریق پنج مرحله از بحران به بهبود است. هر یک از این مراحل را باید مربوط به کسب و کار ضروری بود که تمرکز اولیه ارشد مدیران کسب و کار — مدیر عامل دستور کار است. Del Prete تعریف پنج مرحله از سرمایه گذاری پاسخ های زیر: 1. بحران 2. slow down, 3. رکود اقتصادی 4. سرمایه گذاری و 5. بازیابی. تمرکز اولیه زمینه را برای این پنج مرحله عبارتند از: 1. تداوم کسب و کار, 2. ROI تمرکز 3. عملیاتی حالت ارتجاعی 4. شتاب و 5. نوآوری است. این به این معنی است که نوآوری ماندگار تنها مسیر برای شرکت های بازیابی.

recovery-chart.png

اعمال نفوذ فن آوری برای انتقال به بعد طبیعی است.


IDC

حفظ تداوم کسب و کار تعریف حالت بحران. Del Prete معتقد است که برای اکثر ما در حال خروج از بحران فاز. در حال حاضر ما در بهینه سازی هزینه فاز است که ما در حال حاضر. پس از آن ما به سوم دولت ، کسب و کار تابآوری فاز. این است که تمرکز بر گرفتن از طریق یک رکود است. نوعی رکود می کشد نه ماه به 18 ماه می باشد. مرحله چهارم این است که یک هدف سرمایه گذاری فاز و در نهایت ما را به مرحله رشد— ظهور شرکت های جدید. Del Prete گفت: مرحله رشد ممکن است در اواسط سال 2021 به اوایل سال 2022. این جدول زمانی متفاوت جغرافیا.

مسیر بهبودی هموار است با نوآوری و استفاده از تکنولوژی

به گفته IDC آینده شرکت است, یک سازمان است که پی ریزی فرآیندهای کسب و کار با تکنولوژی. این سوخت نوآوری این پلت فرم را فعال کنید و آن را در اکوسیستم محور. با توجه به Del Prete این بیماری همه گیر تأکید بر اهمیت انتقال دیجیتال در چشم مدیران اجرائی. رهبران کسب و کار در حال حاضر پیدا کردن خود را در یک نقطه تصمیم گیری — به دنبال همان دوره کاهش هزینه به عنوان قبلی رکود دیکته — و یا به پهن کردن خود سازمان رکود منحنی با اعمال نفوذ فن آوری است.

05-22-20-rs-image-1.jpg

نقش این خدمات در این سفر به همه گیر بازیابی.


IDC

نوآوری کسب و کار تمرکز در بهبود پاسخ فاز تعریف شده توسط اختراع مجدد و بازسازی است. رهبران کسب و کار را گسترش دیجیتال طرح های تحول اهرم جدید مدل های کسب و کار با هدف سرعت و چابکی اولویت بندی کسب و کار تداوم حرکت برنامه به ابر و تمرکز بر بهبود ذینفعان تجربه — کارکنان, مشتریان, همکاران, و جوامع است.

این سرمایه گذاری در نوآوری متفاوت است جغرافیا

Del Prete به ما یادآوری است که آن را صرف متفاوت جغرافیا. چین را نشان می دهد ناخالص داخلی در سال 2020 به عنوان مثال. آن را صرف در ایالات متحده است که در کاهش اندک. اروپا در حال حاضر شروع به پهن کردن بر روی آن صرف. اروپا انجام داده است یک کار بزرگ مدیریت بیماری همه گیر. به ما می کند باید مطابق سیاست های مربوط به مدیریت همه گیر بنابراین مسیر بهبودی و هزینه های کندتر از برخی مناطق دیگر در سراسر جهان است.

Del Prete گفت: شرکت ها با تمرکز بر نوآوری. آنها با تمرکز بر محاسبات ابری, امنیت, همکاری های فن آوری و سیستم عامل است که قادر به مشتری تعامل و همکاری است. امنیت همکاری و بهره وری و ابری (SaaS) در بالای سرمایه گذاری در پایان نامه.

به گفته IDC هزینه خدمات کاهش خواهد یافت با توجه به کاهش بودجه, درخواست برای کاهش قیمت هزینه های صنایع خیلی تحت تاثیر این بیماری همه گیر آنها مجبور به تعطیل کردن عملیات و نیاز به تغییر اولویت از یک دستور کار رشد برای مهار هزینه.

covid-19-tech-index-june-4-2020.jpg

IDC COVID-19 tech شاخص 2020 — در سراسر جهان است.

این IDC COVID-19 Tech شاخص یک شاخص پیشرو برای آن هزینه های که طراحی شده است برای ارائه به روز رسانی سریع به تغییرات در خریدار احساسات و اساسی شاخص های بازار قبل از این میان به بازار رسمی و پیش بینی های اقتصاد کلان. این IDC شاخص بر اساس نظرسنجی از شرکت در آن خریداران در سراسر جهان, که پرسیده شده به ارائه راهنمایی در عوامل مختلف از جمله به طور کلی کسب و کار, اعتماد به نفس, به طور کلی از آن صرف نظر دارد و تغییرات خاص به تخصیص بودجه برای فرد فن آوری.

ترکیبی آینده از سر کار ، در خانه و دفتر

Del Prete صحبت ما در مورد استفاده از تکنولوژی برای کارگران مولد در خانه. Del Prete و من به یک فکر مشترک در مورد کار از خانه. نه از ما بود فوق العاده راحت از کار از خانه قبل از همه گیر. امروز ما هر دو راحت و شگفت زده چقدر بیشتر درگیر ما با ما سهامداران. Del Prete گفت که این بخش آسان است – همه ما در مقابل صفحه نمایش همکاری با دیگران است. بخش سخت خواهد بود زمانی که ما در حالت عادی سفر دوباره در دفاتر و تعامل با دیگران در فرد است. ما هر دو بر این باورند که در آینده خواهد بود یک مدل ترکیبی که در آن ما ادامه خواهد داد به شدت اهرم دیجیتال همکاری فن آوری های به کار از هر نقطه.

نیاز به یک دیجیتال-اولین سازمان شتاب بیش از دو سال

Del Prete معتقد است شتاب به صورت دیجیتال-اولین سازمان کشیده شده در توسط همه گیر. او در مورد صنایع مختلف است که متمرکز بر تسریع انتقال دیجیتال از جمله پزشکی از راه دور. هوشمند لبه طراحی شده توسط هوش مصنوعی و فناوری 5G را تسریع انتقال دیجیتال در بسیاری از صنایع. Del Prete معتقد است که طرح های تحول را شتاب بیش از دو سال به دلیل بیماری همه گیر.

رهبران کسب و کار باید اقامت در دسترس همدلانه و قابل اعتماد

Del Prete می فرستد توجه داشته باشید در هفته به از 2000 کارمند در IDC. Del Prete متعهد به طور منظم به برقراری ارتباط با همه IDC. Del Prete معتقد است که رهبران کسب و کار باید از دادن اجازه به کارکنان خود را به پیاده روی به دور از کار زمانی که مورد نیاز و آگاهی از سلامت جسمی و روانی. رهبران کسب و کار نیاز به همدل باشید. آنها باید سپاسگزار و درگیر. Del Prete و همه IDC تولید محتوای بیشتر در این بیماری همه گیر تر از هر دوره دیگری در تاریخ شرکت. IDC ارائه شده است مجازی حوادث و خود را تشویق سهامداران به همکاری و کمک به یکدیگر است. Del Prete نزدیک شدن دو سال خدمت به عنوان IDC رئیس جمهور و او احساس می کند که او متفاوت است و رهبر بهتر در حال حاضر از زمانی که او آغاز شده است.

ری و من شخصا می دانم Del Prete. او یکی از باهوش ترین و بیشتر به دنبال تکنولوژی و رهبران کسب و کار در جهان است. من به شدت شما را تشویق به تماشای ما کل مکالمه تصویری.

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de