IBM و دانشگاه توکیو تیم کوانتومی نوآوری ابتکار کنسرسیوم


tokyo-night-lights.jpg

آبی و دانشگاه توکیو راه اندازی شد کوانتومی نوآوری ابتکار کنسرسیوم (QIIC) در روز پنج شنبه در تلاش برای گرد هم آوردن صنعت و دانشگاهیان و دولت به فشار رو به جلو محاسبات کوانتومی در ژاپن است.

QIIC خواهد بود مستقر در دانشگاه توکیو و دسترسی به IBM محاسبات کوانتومی مرکز که دارای 20 از بزرگ آبی “پیشرفته ترین” کامپیوترهای کوانتومی با توجه به آی بی ام است.

پیوستن به کنسرسیوم و همچنین به عنوان آی بی ام س شبکه خواهد بود و توشیبا و هیتاچی Mizuho, MUFG, JSR, DIC, تویوتا, میتسوبیشی, مواد شیمیایی و دانشگاه Keio.

“من باور دارم که ژاپن بازی خواهد کرد و نقش مهمی در اجرای محاسبات کوانتومی تکنولوژی به جامعه جلوتر از بقیه جهان صنعت-دانشگاه-دولت همکاری لازم برای این” رئیس جمهور از دانشگاه توکیو پروفسور ماکوتو Gonokami گفت.

IBM و دانشگاه توکیو امضا توافق نامه در پایان 2019 که دیدن Q سیستم یک و متعلق به اداره شده توسط آی بی ام نصب شده در یک IBM تسهیلات در ژاپن است. در آن زمان گفته شد به سوم جهان پس از نصب در آمریکا و آلمان است. آی بی ام گفت: نصب و راه اندازی برنامه ریزی شده برای سال آینده است.

روز چهارشنبه توشیبا و گفت: این امر منجر به یک جهانی کوانتومی و رمزنگاری در ارتباطات شبکه پروژه تحقیقاتی که به سفارش وزارت امور داخلی و ارتباطات است. در کنار توشیبا و NEC, میتسوبیشی الکتریک فوروکوا برقی هاماماتسو فوتونیک دانشگاه توکیو, Hokkaido, دانشگاه ملی یوکوهاما دانشگاه Gakushuin دانشگاه موسسه ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ملی موسسه پیشرفته فناوری صنعتی و موسسه ملی مواد و فن آوری خواهد شد درگیر در این پروژه است.

این پروژه قرار است به اجرا تا پایان سال 2024 سال مالی و نگاه خواهد کرد برای ایجاد یک شبکه از 100 رمزنگاری کوانتومی دستگاه و 10 ، 000 کاربران. چهار حوزه پژوهش شناسایی شده اند: Quantum لینک های ارتباطی و فناوری; اعتماد گره فن آوری برای اطمینان از رمزنگاری کلید مقاوم در برابر رشوه دادن; کوانتومی رله فن آوری; و WAN ساخت و ساز و بهره برداری است.

Toshiba گفت: این پروژه دارای یک برنامه ریزی بودجه 1.44 میلیارد ین برای سال اول آن.

در جای دیگر اروپا بازوی غول فوجیتسو گفت: آن را امضا کرده است BBVA اسپانیا دومین بانک برای اثبات مفهوم مربوط به آن دیجیتال annealer فن آوری است.

این annealer استفاده می شود برای بهینه سازی دارایی اوراق بهادار و به حداقل رساندن خطر است.

“پیدا کردن انتخاب بهینه از فقط 20 سهام تولید معادل بیش از یک quintillion (10 18) جایگشت,” فوجیتسو گفت. “به دلیل این پیچیدگی نمونه کارها بهینه سازی به طور سنتی یک دستی وظیفه هدایت بیشتر با حدس و گمان نسبت به داده های تجربی — به سادگی به دلیل محاسبات پیچیده به مراتب بیش از این قابلیت از کامپیوتر ها به طور منظم.”

“اما فوجیتسو دیجیتال annealer طراحی شده است به روند دقیقا این نوع از پیچیده ترکیبی مشکل فقط در یک دقیقه.”

این بانک همچنین در نظر دارد به استفاده از annealer برای تعیین زمانی که بهترین زمان برای خرید یا فروش دارایی های فوجیتسو اضافه شده است.

“در حالی که درست محاسبات کوانتومی به عنوان یک تکنولوژی است که هنوز هم در آزمایشگاه تست فاز دیجیتال annealer نشان دهنده یک پل به آینده این فناوری به لطف توانایی ارزیابی های متعدد ترکیبات مختلف بسیار به سرعت در حال” CTO برای فوجیتسو در طول کارلوس کردرو گفت.

فراتر از تلاش برای تعریف بازار بورس, ژاپنی, غول همچنین گفت: آن annealer قبلا استفاده شده است برای کمک به بهینه سازی درزهای جوشکاری روبات در ساخت و پیدا کردن بهترین راه برای تحویل کامیون. آن را نیز درگیر شده است در کمک به شرکت های دارویی با کشف مواد جدید است.

مربوط به پوشش

دانشگاه UNSW ارائه می دهد لیسانس کوانتومی رشته مهندسی

دانشگاه می گوید: درجه خواهد ساخت کوانتومی نیروی کار برای استرالیا.

س-CTRL راه اندازی سرویس برای کمک به با ابر مبتنی بر محاسبات کوانتومی

در ضمن دانشگاه UNSW است چرخید اینترنت از چیزهایی متمرکز بر امنیت راه اندازی به نام CyAmst.

NEC برای ایجاد ترکیبی سیستم های کوانتومی در کنار موج-D

شرکت به نگاه به توسعه خدمات است که ترکیب جهش کوانتومی شبيه سازي ابر با NEC ابر رایانه.

درهمتنيدگی کوانتومی می تواند دستیابی به موفقیت افزایش رمزگذاری ارتباطات امن

با استفاده از درهمتنيدگی کوانتومی یک تیم از محققان توسعه داده است یک راه جدید برای برقراری ارتباط از طریق ذرات نور است.

Honeywell ادعا می کند که در جهان بالاترین انجام کوانتومی کامپیوتر با توجه به آی بی ام را معیار

Honeywell گفت: JP Morgan Chase و دیگر مشتریان با استفاده از آن کامپیوتر کوانتومی در تولید است که در آن ادعا شده است قدرتمند ترین در حال حاضر در استفاده از بر اساس یک معیار تاسیس شده در سال گذشته توسط آی بی ام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>