من به یک رستوران رفت و من آیفون بازی جدید و خیره کننده نقش


angele.jpg

می بینید ؟ هیچ گوشی.

Chris Matyszczyk/ZDNet

اجازه دهید خود را به آدرس اعتراض ،

بسیاری از مردم-از جمله برخی از رستوران معروف منتقدان — معتقدیم هیچ کس نباید از رفتن به رستوران ها در طول یک بیماری همه گیر.

آن را تشدید خطر آنها می گویند. نه فقط برای خود بلکه کارکنان رستوران بیش از حد. آن را نیز ممکن است مجبور سرور برای رسیدن به محل کار زمانی که آنها در ترس و به سادگی از جان گذشته برای یک کمی درآمد.

به همان اندازه برخی از رستوران ادعا موسسات خود را به عنوان بهداشتی به عنوان بیمارستان. آنها می گویند هر کس می تواند یک زندگی را در حالی که نشسته در یک کامپیوتر پس چرا جلوگیری از سرور و آشپز از انجام شغل خود را ؟

من درک می کنم همه این بحث ها و در موارد بسیار نادر من به هر جایی سعی کنید به دنبال هر عاقل راهنما. (یک ماسک نیست جرم به من حس آزادی.)

سپس دوباره, من نمی خواهم رستوران به مرگ است. بیشتر نمی تواند زنده ماندن در takeout و تحویل به خصوص با امثال DoorDash leeching کردن استعدادهای خود را. و برخی از رستوران ها — به خصوص برخی از کارکنان در آن رستوران ها — نگه دارید احساساتی جای در قلب مشتریان.

در مورد ما وجود داشته است یک مرگ در خانواده من و همسرم در حال سفر بودند از ضرورت و ما تصمیم گرفت برای رفتن به یک رستوران که به معنای چیزی است که برای ما. این بود که ما برای اولین بار شام در بسیاری از سال.

داخل سالن ناهار خوری این است که در حال حاضر ممنوع دوباره در کالیفرنیا اما این رستوران یک فضای باز است. آن را قادر به تطبیق کاملا چند جدول در فاصله قابل توجهی از هر یک از دیگر.

در شمال کالیفرنیا شده است وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد است. بیشتر مردم تصمیم گرفته اند که با پوشیدن ماسک های خوب و ضروری است. این رستوران تا به حال یک نشانه بزرگ است که توضیح داد که هیچ کس اجازه داده شد بدون ماسک. هر کس به نظر می رسید به رعایت آن است.

همه چیز عادی بود. خوب طبیعی است.

آن را سخت برای سرور های خود را در حالی که با پوشیدن ماسک. شما می توانید درک بیش از حد, اگر آنها تمایل به معطل در جدول ترجیح می دهند به حداقل رساندن زمان تماس با مشتریان است. هنوز سرور ما کامل با یک رستوران-مارک ماسک جذاب بود و حکیم است.

برای ما صرف این واقعیت که ما نشستن در یک جدول با دیگر مردم نشسته در جداول بود bizarrely رمان تجربه.

عجیب و غریب شبه نرمال حاکم بود. حداقل این چیزی است که من فکر می کردم. رستوران شد تا حد زیادی کامل — و این شد یک شنبه شب. برخی از شنبه در گروه های بزرگتر در twos.

در عین حال آن را تا به جهنم همسر من به آن اشاره کرد که من آگاه شد یکی از شگفت انگیز تفاوت.

“به اطراف نگاه,” او گفت:. “هیچ کس را بر روی تلفن خود را. مردم در واقع به دنبال در هر یک از دیگر و صحبت کردن است.”

که نمی تواند مورد مطمئنا. من استفاده می شود به نشستن در رستوران که در آن وجود دارد به سختی هر گونه گفتگو مگر اینکه آن را بین دو یا چند نفر که هر یک از آنها در حال برگزاری گوشی های.

در عین حال همسر من, مشاهده دقیق بود. مردم واقعا صحبت به یکدیگر که اگر این بود که برخی از عجیب و غریب قبل از زمان آیفون. مهم نیست که سن خود را. این مهم نیست که آیا آنها با خانواده یا دوستان است.

یک کودک کوچک شاید پنج سال آنجا نشسته نه محکم به یک تلفن و یا iPad. او در واقع صحبت کردن به یک فرد بالغ.

دو زن جوان وارد شده و در زمان یک جدول در مقابل ماست. یکی قرار دادن تلفن خود را بر روی میز. من او را نمی بینم آن را انتخاب کنید تا یک بار. به جای آن که آنها را سفارش یک نیم بطری شراب و درگیر شدن در انیمیشن چت. در یک نقطه آنها حتی به ما و پرسید: اگر ما به عنوان سرد به عنوان آنها بودند. (من کمی سرد اما حداقل من با پوشیدن یک شانه لباس.)

ناخودآگاه من را تحت تاثیر قرار بیش از حد. اما آن را تاریخ و زمان آخرین ؟

“شما همان” همسر من به طور ناگهانی به من گفت. “شما نمی کشیده آی فون خود را یک بار. ما فقط صحبت کردن در تمام شب است.”

در زمان از دست رفته, من در واقع من آیفون, ارائه بسیاری از بهانه. من نیاز به بررسی سر و صدا وزوز در جیب من است. من نیاز به دیدن آخرین San Francisco Giants نمره. من نیاز به دیدن اگر من تا به حال هر ایمیل. من نیاز به دیدن اگر امریکا اعلام کرده بود جنگ در تونگا.

واضح است که من نیاز به انجام هر یک از این چیزها. آن را به حال تبدیل شدن به یک تیک یک عادت تحت تاثیر تکنولوژی فوریت تمایل خود را برای برانگیختن رفتار همیشگی و همه جانبه چشم و گوش.

من ادعا نمی برای یک لحظه است که این تلفن-رایگان یکپارچهسازی با سیستمعامل رستوران رفتاری شایع است و یا خواهد داشت. اعتراف میکنم که من پیدا کردم این کوچک موقت پیروزی برای بشریت به عنوان تعجب آور آن را به عنوان نشاط بخشی.

در حالی که زوم و تیم مایکروسافت سعی کرده اند به گام و اجازه دهید ما را ببینید ما همکاران و مشتریان و آتش زنه خرما چه استفاده می شود به واقعیت شده است به سرعت فراموش شده است. فوری فرض شده است که آنچه ما می بینیم در حال حاضر برای همیشه لطفا برای. فقط به عنوان اعتقاد سایه افکنده است که تکنولوژی پیشی همه چیز و ما به زودی خواهید بود شاد روبات.

گاهی اوقات هر چند هنوز هم وجود دارد بقایای انسانی که مایل انسان, نیاز انسان و رفتار humanlike.

فقط قبل از ما به سمت چپ یک سرور به ارمغان آورد بستنی با یک شمع تولد به یکی از جداول. زن دریافت هدیه لبخند زد بیاختیار در مرد او را حرکت ساده.

“که خیلی دوست داشتنی,” او گفت که اگر این حرکت ساده و بسیار بزرگتر از آن بود.

سپس او افزود: “من باید برای گرفتن یک عکس.” او از جیبش تلفن خود را در زمان تصویر و قرار دادن تلفن خود را به دور دوباره از سرگیری توجه خود را به سوی او.

او احساس نمی کند نیاز به ارسال آن به دوستان خود. او از جان گذشته برای قرار دادن آن را مستقیما در Instagram.

ناگهان من احساس گرم است.

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>