من خاموش تصحيح خودکار بر روی آی فون و آموخته وحشتناک درس


iphone-x-blank-space-below-keyboard.jpg

من می دانستم که من coukd آن را انجام دهد.

Jason Cipriani/ZDNet

من سرزنش مایکروسافت ،

اخیرا با وجود risible وفاداری به هاتمیل مایکروسافت AI بوده و به شدت در تلاش برای پایان جملات من برای من.

این فراتر از تلاش برای پیش بینی کلمات صرفا. آن قرار دارد در اعتقاد به این که تمام عبارات و جملات را می توان پیش بینی کرد و می تواند مایکروسافت لطفا فقط به من کمک کند با آن است. یا شاید در این تصور است که مایکروسافت می داند آنچه که من قصد دارم به نوشتن پس چرا نمی تونم من فقط از این راه است ؟ حتی اگر همه بیش از حد اغلب AI کاملا اشتباه است.

ساخته شده است که من فکر می کنم که چگونه اغلب من و هر کس دیگری من می دانم متون “سر در گم تصحيح خودکار” حداقل یک بار در هفته. در واقع آنها نمی text “سر در گم.” آنها متن “ducking.”

بله, آن را به آی فون آغاز شده است که این همه بودن آن درمانده مفید خود.

ماجراجویی آغاز می شود.

تصمیم گرفتم که من می خواهم به حال به اندازه کافی.

چند بار که من نوشته بود که من با جیغ و آی فون من اصرار داشت من در جریان بود? یا آن راه دیگری در اطراف ؟ نیز وجود دارد از جمله آی فون من فکر می کند کاملا طبیعی است. مانند “من ممکن است در بود.” آن را در مورد به عنوان قابل اعتماد در پایان جملات خود را و یا دانستن آنچه شما می خواهم بگویم به عنوان یک تاریخ برای اولین بار.

فقط آی فون خود-عدالت. این واقعیت است که زمانی که آن را به ایجاد اصلاحات را به سرعت که شما اصلا متوجه آن اتفاق افتاده است.

و این زمانی است که شما را تا پایان ارسال ducking تصحيح خودکار متون.

قرار است ما را به بازگشت به اصول اولیه در از جان گذشته ما بار. بنابراین من فکر کردم چرا که نه بازگشت به اصول اولیه املا? چرا نمی تواند شخصا مسئول متون ارسال کنم به جای سپردن من املا برای یک ماشین است که فکر می کند آن را می داند آنچه که من معنی — و اغلب نمی کند ؟

چه زیبا می شود آن را به نوشتن ‘ببخشید من بد املا” به عنوان “ducking تصحيح خودکار”?

این امر می تواند ماهیت آمریکا آزادی بیان. آیا آن را نمی? این خواهد بود در آغوش من واقعی خود را به عنوان مخالف به من غمگین ربات به کمک تلاش در (نوعی) کمال.

در هر صورت من می تواند طلسم. بیشتر یا کمتر است. مشکل اصلی این است که عمل تایپ کردن باعث اشتباهات وحشتناک. برای مثال من هرگز نمی توانم از نوع “Craigslist” و هر دو s’es در آن وجود دارد.

هنوز هم رفتم به تنظیمات و سپس General و سپس صفحه کلید و سر در گم می شود autocorrect. این خواهد بود یکی از گسترده ذلیل در برابر ربات فرهنگ است. این چیزی است که من امیدوار بودم حداقل.

املای آسان است. تایپ کردن سخت است.

من پیامک شوهر به او بگویید که این خبر خوب: “Im تمرین تایپ becUse im wititng در مورد رقم.”

من خیره در آنچه که من می خواهم انجام می شود. من این بد است ؟ نیاز به سرعت در تایپ کردن تبدیل شده و من را به یک امیتر از نیمه هیروگلیف را اختراع کردند?

من به دنبال تا با یکی دیگر از متن: “Im setermined نشان می دهد که من به زور به آن نیاز دارید و آن را فقط باعث می شود شما تنبل است.”

این بود که رفتن به غلظت. من می خواهم برای ایجاد یک واقعی تلاش برای اطمینان از دقت و صحت تایپ کردن. به نحوی که بسیار ساده تر در یک لپ تاپ. کلید بزرگتر است. صفحه نمایش بزرگتر است. اشتباهات ساده تر توجه کنید.

بر روی آی فون, اما, از آن آسان است برای نوشتن “ohone” زمانی که من به معنای “تلفن.” بنابراین در اینجا من شروع یک متن با “Im not usving آن” زمانی که من به معنای “من نه داشتن آن.”

شاید برای اولین بار من در واقع تا به حال همدردی با طراحان نرم افزار. در واقع آنها فکر انسان است. آنها می دانند که شما در حال تایپ کردن سرعت. آنها درک نیاز برای ارتباطات خود را به قابل فهم باشد. آنها می دانند که حتی اگر آن را ندارد, شما می توانید از شلاق زدن یک زن و شوهر از emojis به نقطه خود را فوق العاده روشن است.

با این وجود من استقامت. با موفقیت کمتر از من امیدوار است.

در اینجا این بود: “چه yiy می خواهید برای شام tomoght?” و: “Thgis workd رانندگی من دیوانه است.” بله, من می خواستم برای درست کردن این, اما آن را مصرف طولانی تر از من فکر کردم.

من متوجه شدم طراح بحث. آنها می دانند که این صفحه کلید بیش از حد کوچک است. آنها تا به حال هیچ گزینه واقعی به آن را بزرگتر. به طوری که آنها تا به حال برای ایجاد چیزی به شما نگاه — و احساس — کمی کمتر از یک ادم سفیه و احمق برای خرید بسیار هوشمندانه آی فون.

من هنوز هم نمی خواهد اجازه رفتن. من می خواهم تمرکز سخت تر است. بنابراین اگر چه من تایپ کمی بیشتر به آرامی ؟ چگونه بسیاری از ثانیه از زندگی من خواهد من از دست دادن ؟ و چقدر شادی من به دست آورید ؟

من شروع به دیدن اصالت در “باید” بودن املای “shoukd.” من شروع به تعجب که آیا من در ایجاد یک جدید کمی نوردیک قالب انگلیسی. من حتی فرستاده: “Trujp فقط از من خواست به جدید خود را comminucation مشاور.” ببینید من نزدیک به کمال است.

همسر من سعی در تشویق: “من همه چیز را درک و آنها را به نوعی خنده دار است.”

فاجعه در آپوستروف.

هنگامی که شما انجام یک آزمایش مانند این شما یاد بگیرند همه چیز در مورد خودتان. آنها ممکن است چیزهای خوب است.

من می تواند زندگی می کنند — حداقل برای یک زمان کوتاه — با, عجیب و غریب, اشتباهات املایی. آنها واقعی فرد تایپ (Unplugged). آن را بسیار دلگرم کننده است که مردم شروع به پیدا کردن آن (کمی) خنده دار است.

من بهتر تمرکز سخت تر است. و حتی یکبار هم ارسال کنم: “من نمی دهد یک شات دیگر.”

در عین حال من هنوز هم پیدا کردن آن سخت به مقابله با یکی از جنبه های. من به سادگی نمی تواند ایستاده عدم گیومه. و آن را بیش از حد سخت را برای رفتن به عقب و قرار دادن آنها را در همه زمان ها.

من می دانم که زندگی بدون آنها کاملا عادی و حتی بهتر برای بسیاری از کمی جوانتر مردم جهان, کسانی که ترس جهان در حال پایان یافتن است پس چرا زحمت با چیزی بی اهمیت به عنوان یک کاما دار?

پس چرا من مراقبت و چرا من به احتمال زیاد به بازگشت به رقم فقط برای نشانه اپوستروف?

به همین دلیل من در مورد مراقبت و گفت “لطفا” و “متشکرم.” نه یک دلیل خوب در همه Im مطمئن شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>