من نفرت همسر من زبان عشق. چه کار کنم ؟

به نظر من این یک دارایی بزرگ برای دو زبانه است. زبان انگلیسی زبان اول من اما از کودکستان تا کلاس دوازده من با

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 خرداد 1399

به نظر من این یک دارایی بزرگ برای دو زبانه است. زبان انگلیسی زبان اول من اما از کودکستان تا کلاس دوازده من با حضور در مدرسه غوطه وری فرانسه. در حالی که فرانسوی من توانایی های پژمرده در حالی که من آن را استفاده نکرده و حتی در بهترین حالت آن فرانسه زبان دوم من. زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید من فکر می کردم در زبان انگلیسی به دنبال به زبان انگلیسی فعالیت های اوقات فراغت و بیان خودم بهترین استفاده از زبان انگلیسی است. من خودم را در اسپانیا چند سال پیش که من تلاش برای برقراری ارتباط با میزبان از آنجا که ما صحبت در زبان های مختلف. هرگز در زندگی من شده است که من بسیار سپاسگزار برای حتی ضعیف من درک فرانسوی – من نمی توانم تصور کنید که چگونه مشکل من در اسپانیا ممکن است بدون آن.

این نادر است که دو همسران صحبت می کنند همان عشق اولیه زبان. اغلب همسران قادر به پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک با یک زبان دوم که هر دو صحبت می کنند – اما آن است که آسان است. برخی از مردان, نفرت, هدیه دادن و یا نمی توانید درست می گویند زمانی که آنها سعی کنید به صحبت می کنند کلمات تاکید است. چگونه می توانید یک مرد متنفر است که همسر خود را زبان عشق او را احساس دوست داشت ؟ آیا این 3 چیز ساده ،

صحبت کردن با همسر خود

ساخت یک شیفت مانند این چیزی است که شما باید انجام دهید را در خود. اجازه دهید همسر شما می دانید که شما تصمیم گرفته اید به یک تلاش آگاهانه برای یک شوهر بهتر. باز برای ترک خود را برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در این تصمیم گیری. این افکار او می تواند در حال حاضر و یا بعد از او تا به حال شانس به فکر می کنم آن را بیش از. شانس هستند که او باید برخی از افکار. آیا پاسخ او شخصا اما به عنوان اطلاعات برای کمک به شما در یادگیری زبان خود را. این اجازه می دهد او را می دانم که شما در حال تلاش به شما می دهد توانایی برای بررسی در با او به دیدن چه چیزهایی می رویم.

تنظیم یک هدف و عمل

بخشی از دلیل من فرانسه خیلی خشن است چون من به سختی آن را روزانه استفاده کنید. اگر من را انتخاب کنید به صرف برخی از زمان هر روز تمرین دوم من زبان من خواهد بود بسیار روان تر. همان درست است برای یادگیری به درستی صحبت با همسر خود عشق اولیه زبان: شما نیاز به این تمرین روزانه است. تنظیم یک هدف است که هر روز شما را حداقل یک حرکت کوچک خود را در عشق او زبان. [Tweet این] همچنین ارتکاب یک بار در هفته در بیرون رفتن از راه خود را به انجام کاری قابل توجه است. یک یادآوری قرار داده و در گوشی خود را در صورت لزوم. اگر چه این مقاله در نوشته شده بود, از دیدگاه, همسر برای شوهر, بسیاری از ایده ها کار می کنند از یک شوهر برای یک زن.

توجه

انتخاب به او صحبت می کنند زبان عشق آغاز خواهد شد برای پر کردن "مخزن." مشاهده چگونه این تاثیر می گذارد او خلق و خوی نگرش او نسبت به شما و رفتار او. چگونه رابطه خود را تغییر دهید ؟ نترس به درخواست او آنچه که او متوجه شد و چگونه او احساس می کند در مورد آنچه شما انجام می دهند. شما حتی ممکن است را انتخاب کنید به سند آنچه می بینید و آنچه او می گوید. همه این انتقادات و پیشنهادات می تواند کمک به شما ایجاد انگیزه برای صحبت در یک زبان است که نمی آید به طور طبیعی به شما و به تقویت رابطه خود را با همسر خود.

صدا کردن: چه هستند برخی از راه های خلاق شما آموخته ام به صحبت های همسر خود را زبان عشق?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب