Huawei 5G شبکه و امنیت: چگونه ما به پایان رسید تا اینجا ؟

ردیف بیش از نقش Hauwei در انگلستان شبکه های تلفن همراه است که در نتیجه یک مخلوط پیچیده از نگرانی های اطراف 5

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

ردیف بیش از نقش Hauwei در انگلستان شبکه های تلفن همراه است که در نتیجه یک مخلوط پیچیده از نگرانی های اطراف 5G تکنولوژی و بزرگ ژئوپولیتیک جنگ است.

این شرکت در حال حاضر شده است به طور موثر ممنوع از انگلستان 5G شبکه. انگلستان شبکه های تلفن همراه شده اند گفت: آنها نمی توانند خرید هر 5G تجهیزات از Huawei پس از پایان این سال است که آنها باید حذف فن آوری آن از شبکه های 5G تا پایان 2027. این حرکت را عقب براند rollout از 5G در انگلستان توسط دو یا سه سال دولت اعتراف کرده و هزینه در جایی در اطراف £2 میلیارد دلار در هزینه های اضافی.

همه از این تنها شش ماه پس از دولت داد محتاط چراغ سبز برای Huawei درگیر بودن با انگلستان 5G rollout.

این بوده است-در حال اجرا حماسه. دولت آمریکا معتقد است که برای چندین سال است که استفاده از Huawei تجهیزات در شبکه های حساس می تواند کشور را در خطر جاسوسی توسط دولت چین. هواوی همواره رد کرده است که این می تواند اتفاق می افتد و ما ارائه نشده است شواهد کافی برای حمایت از ادعای خود را.

ببینید: 5G: آنچه در آن به معنی برای IoT (رایگان PDF) (TechRepublic دانلود)

اگر چه Huawei تجهیزات استفاده شده در انگلستان شبکه های مخابراتی برای نزدیک به دو دهه ما و دیگران استدلال کرده اند که داشتن چینی غول تکنولوژی درگیر در شبکه های 5G است بیش از حد مخاطره آمیز است.

در طول زمان این شبکه های 5G را تبدیل به ستون فقرات ارتباطات برای همه چیز از مختار اتومبیل به شهرهای هوشمند و خودکار کارخانه ها به این معنی است که امنیت و قابلیت اطمینان شبکه می شود حیاتی منافع ملی.

انگلستان تا به حال به حفظ دقیق عمل تعادل تلاش برای نگه داشتن هر دو دولت ایالات متحده و دولت چین خوشحال ناراحت کننده یا بیش از حد می تواند جدی عواقب اقتصادی برای کشور به عنوان آن را در تلاش برای تعریف دوباره جایگاه خود را در جهان پس از مبارزه با تروریسم در اروپا.

پس از بررسی روند در ماه ژانویه دولت بریتانیا گفت که آن را اجازه می دهد Huawei به ارائه برخی از تجهیزات این کشور 5G شبکه های, اگر چه نه در هسته شبکه می پردازد که با صدور صورت حساب و مشترک داده است. اپراتورهای تلفن همراه نیز گفت: این تجهیزات از 'معرض خطر' فروشندگان مانند Huawei تنها می تواند تا 35 درصد از غیر هسته ای شبکه.

در آن زمان انگلستان, امنیت, آژانس ملی امنیت سایبری مرکز (NCSC) گفت که خطرات با استفاده از Huawei شد قابل کنترل است. همچنین گفت که وجود یک خطر امنیتی در کاهش تعداد کلید 5G تامین کنندگان در بازار از سه, از جمله Huawei به طور موثر دو – نوکیا و اریکسون.

پس چرا تغییر ناگهانی تنها شش ماه بعد ؟

در حالی که خیلی فشار آمده است از ما, دولت انگلستان نیز تا به حال به رقابت با محافظه کار backbench نمایندگان مجلس فشار برای یک سخت تر از خط در چین است. و ما دوباره محکم آن محدودیت های هواوی در ساخت آن را سخت تر برای این شرکت به دسترسی ما تکنولوژی و نرم افزار برای ساخت تراشه های مورد استفاده در دستگاه های خود را.

NCSC و سپس راه اندازی یک بررسی جدید برای دیدن آنچه که تاثیر این محدودیت های جدید می تواند بر روی Huawei نقش به عنوان یک تامین کننده به انگلستان شبکه با یک نگرانی کلیدی این است که این شرکت چینی را برای پیدا کردن تراشه جدید فن آوری و تامین کنندگان است که می تواند خطر را افزایش می دهد با استفاده از فن آوری آن است. آن است که این بررسی کمک خواهد کرد که وزرا را امروز تصمیم گیری به طور موثر تغییر بحث دور از Huawei موجود امنیتی (که خود مورد انتقاد قرار گرفته است) به سوالات در مورد چگونه امن این تکنولوژی در آینده خواهد بود.

NCSC به این نتیجه رسیدند که به عنوان یک نتیجه از تحریم Huawei نیاز به انجام یک "عمده پیکر بندی دوباره" از آن زنجیره تامین که در نتیجه "آن را غیر ممکن" به ادامه تضمین امنیت Huawei تجهیزات در آینده است.

ببینید: Huawei بازدید بازگشت به انگلستان دیگر طول می کشد نگاه در نقش 5G

اما تمام وقت بریتانیا در شبکه های تلفن همراه شده اند و به سرعت ساختمان خود را جدید 5G شبکه های – بسیار از آن استفاده Huawei تجهیزات و یا ساخته شده در بالای موجود 4G Huawei تجهیزات شبکه.

این بدان معناست که ده ها میلیون پوند از سرمایه گذاری. توقف نصب و راه اندازی جدید Huawei تجهیزات و از بین بردن موجود در کیت خواهد شد بسیار گران قیمت و وقت گیر برای اپراتورهای شبکه.

BT گفت: کاملا از بین بردن Huawei technologies, از, انگلستان, شبکه نمی تواند انجام شود در کمتر از ده سال. شبکه نیز هشدار داده است که این می تواند فشار پشت rollout از 5G – و ایجاد خطر از شبکه به عنوان کار انجام شد.

Huawei اشاره به تاثیر دولت آمریکا با این استدلال: "متاسفانه ما در آینده در انگلستان تبدیل شده سیاسی این است که ما در مورد سیاست های تجاری و امنیتی است."

وجود خواهد داشت یک بحث در مورد اینکه آیا هزینه و تاخیر لازم است و اینکه آیا هر تکنولوژی همیشه می تواند واقعا امن و خواهد شد که در نهایت انتخاب کنید تا این لایحه برای همه از این. و آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه دولت چین را در پاسخ به این حمله. حتی اگر تصمیم گیری در مورد Huawei نقش در 5G است و در نهایت تاثیر آن را احساس خواهد شد برای سال آمده است.

گوشی های هوشمندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب