چگونه به پیروزی در نبرد در برابر Lust

هیچ کس استدلال می کنند با شما اگر شما مرد گفت: بزرگترین چالش ممکن است نبرد او با شهوت و وسوسه. یک مطالعه توسط

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 اردیبهشت 1399

هیچ کس استدلال می کنند با شما اگر شما مرد گفت: بزرگترین چالش ممکن است نبرد او با شهوت و وسوسه. یک مطالعه توسط خالص تمایل وزارتخانه گزارش می دهد که 68 درصد از مردان مسیحی و 54 درصد از شبان کلیسا مشاهده انجمن به صورت منظم. به نظر می رسد مانند ما در حال از دست دادن نبرد. اما به عنوان یک مجموعه موفق 15 سال دوره نقاهت و معتاد به رابطه جنسی, من می خواهم شما را به می دانم که شما در واقع می تواند به پیروزی در نبرد در برابر شهوت است. اما نبرد در چگونه برای غلبه بر lust به مبارزه و برنده بین گوش خود را بین پاهای خود را.

دلیل بسیاری از مردان از جمله خودم تلاش برای مدت طولانی با پورنوگرافی و "اقدام" است و از آنجا که ما اغلب سعی می کنید برای تغییر رفتار ما به جای آدرس افکار ما است. تغییر رفتار خود را کمک می کند تا به یک اندازه در کوتاه مدت, اما هیچ چیز در حال رفتن به تغییر در بدن شما تا زمانی که شما تغییر این 3 چیز را در سر خود را.

1. هویت

که شما فکر می کنم شما همیشه تعیین آنچه شما در نهایت انجام دهید. از خودتان بپرسید:

که شما فکر می کنم شما همیشه تعیین آنچه شما در نهایت انجام دهید.

ترسناک ترین چیزی که در مورد هویت این است که آن را هم ندارد که درست باشد; آن را فقط به باور. وقتی که من برای اولین بار شروع به حضور در SAA (انجمن معتادان گمنام) ما همیشه به خودمان معرفی کرد و گفت: "نام من جو است و من معتاد به رابطه جنسی." هدف این بود که ما را به قبول مسئولیت اعمال ما. اما من شخصا آن را نیز مشروط من برای شناسایی بیشتر با اعتیاد من از آنچه من معتقدم این است که من هویت واقعی.

پس بعد از چند سال من در نهایت تغییر معرفی من به "نام من جو است و من را نجات داد به لطف خدا و بازخرید برای هدف خود را." جدید من هویت من را تغییر مقصد; من در حال حاضر در حال حرکت به سمت چیزی به جای تلاش برای جلوگیری از چیزی. ما همیشه عمل به طور مداوم با کسانی که ما فکر می کنیم ما.

2. اقتدار

دوم, شما باید برای تغییر باورهای خود را در مورد اقتدار خود را. وقتی که می آید به lust پورنوگرافی, خود ارضایی یا زنا بسیاری از مردان خود متقاعد کند که آنها هیچ قدرت خود را بیش از اشتهای جنسی. حقیقت این است که ما قوی تر از ما فکر می کنم. بسیاری از مردان خود را در غلبه بر جنگ با شهوت جنسی و وسوسه از جمله عیسی و پولس رسول یوسف و دیگران فقط به نام چند.

صادق: اگر تنها راه شما می توانید نگه داشتن کودکان خود را زنده بودند به پرهیز از رابطه جنسی و خود ارضایی می تواند به شما آن را انجام دهید ؟ پاسخ شما به این سوال نمی کند آشکار ضعف خود را به عنوان یک مرد; آن را فقط نشان می دهد که چگونه قدرتمند شما فکر می کنم شما به عنوان یک مرد. شخصا, من می توانم آن را در قدرت خود. اما من اعتقاد دارم که من می توانید آن را از طریق قدرت روح القدس که زندگی درون من بر اساس آنچه که پولس در فیلیپیان 4:13. "من می توانم همه چیز را در مسیح که مرا تقویت." قدرت خود را باور نه در قدرت خود را.

3. سطح از صمیمیت

دلیل پورنوگرافی بسیار جذاب برای ما فراتر از انتشار شیمیایی دوپامین در مغز است که به خاطر آن به ما می دهد یک حس کاذب از صمیمیت ما به شدت در طلب از زنان است. فکر می کنم در مورد آن: پورنوگرافی جذاب است زیرا ما می توانیم هر کاری ما می خواهیم هر زمان که می خواهید بدون نیاز به خطر رد پاسخ به سوالات گوش دادن به شکایات را دراز مدت تعهد یا مسئولیت. مشکل این است که آن را واقعی صمیمیت. آن را نادرست و صمیمیت که هرگز برآورده.

در عوض ما باید به این باور است که صمیمیت واقعی امکان پذیر است. یک صمیمیت است که شامل حال پذیرفته که ما نه تنها که ما وانمود می شود. یک سطح از صمیمیت است که خود را متصل به ما که نه عملکرد ما است. یک سطح از صمیمیت است که اجازه می دهد تا ما را به آسیب پذیر بدون ظاهر ضعیف. و ما باید به این باور است که صمیمیت را می توان با تجربه نه فقط با زنان اما با دیگر مردان بدون ترس از ما مردانگی بودن سوال.

صدا کردن: برخی از چیزهای دیگر که شما نیاز به دنبال کردن و یا "حرکت به سوی" به جای حرکت "دور" از شهوت است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن