چگونه برای دیدن خیره کننده ستاره دنباله دار Neowise قبل از برگ های آن برای 6000 سال – CNET


jan-tlaskal-komnlc-1594049639

ستاره دنباله دار Neowise به عنوان دیده می شود از جمهوری چک در صبح روز 6 جولای.

Jan Tláskal/Spaceweather.com

ستاره دنباله دار Neowiseچشمگیر ترین ستاره دنباله دار در حدود 25 سال است که به آسمان مراقب یک آخرین شانس برای گرفتن آن. ستاره دنباله دار ساخته شده خود را نزدیک ترین عبور زمین در روز پنج شنبه و افزایش کمی بالاتر در آسمان در تاریخ 24 و 25 در صورتی که شما از دست رفته واقعی پرواز تاریخ. از آن نقطه آن را به احتمال زیاد به دیمر به عنوان آن را برمی گرداند به اعماق فضا.

امیلی Kramer, co-محقق در تیم علمی برای ناسا Neowise فضاپیما که کشف ستاره دنباله دار اشاره کرد که در آن نادر برای یک ستاره دنباله دار به اندازه کافی روشن است برای دیدن با چشم غیر مسلح. “این کاملا در حالی که” او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “آخرین باری بود 1995-1996 (با ستاره دنباله دار Hale-Bopp).”

بیش از چند هفته گذشته تعدادی از تازه astrophotographers به اشتراک گذاشته اند تصاویر خیره کننده از ستاره دنباله دار گرفته شده به عنوان آن را به نظر می رسد درست در بالای افق در predawn آسمان.

فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی نیز کشف ستاره دنباله داربا کمک حق بیمه خود را دیدگاه و ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر دستگیر مشخصات Neowiseنمایش آن دارای چندین دم.

با توجه به NASA solar system سفیر ادی Irizarry ستاره دنباله دار باید آسان تر برای دیدن این هفته آن را به عنوان صعود کمی بالاتر در آسمان است. وجود دارد ابتدا به چند گزارش, اما, از Neowise رشد بیشتر ضعف بنابراین تاخیر نکنید.

در حال حاضر توصیه های به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کسانی که با موفقیت کشف ستاره دنباله دار است به تعیین محل آن را در آسمان با استفاده از دوربین دوچشمی یا تلسکوپ. هنگامی که شما آن را پیدا کرده ام و آن علامت تجاری تقسیم دم شما باید قادر به ردیابی آن را با چشم غیر مسلح.

جولای 5 – من پنجشنبه صبح به مشاهده ستاره دنباله دار NEOWISE. وقتی که من من برگزار 7×40 دوربین دوچشمی به چشم من به جستجو برای…

ارسال شده توسط Fred Espenak در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: راهنمایی برای ابتلا به ستاره دنباله دار Neowise خود را با دوربین


1:15

هنوز هم وجود دارد و باریک امکان برای خوش بینانه ترین از ما که Neowise ممکن است روشن به طور چشمگیری برای تبدیل شدن به یک به اصطلاح “بزرگ ستاره دنباله دار” است که به راحتی قابل مشاهده و دیدنی برای دیدن با چشم غیر مسلح. در حالی که هیچ تعریف دقیق از آنچه که یک ستاره دنباله دار است که آن را به طور کلی مورد توافق است که ما را دیده اند یکی پس از Hale-Bopp.

ستاره دنباله دار قابل مشاهده خواهد بود به سمت شمال غرب و غرب لبه های آسمان. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که برای پیدا کردن دب اکبر و شروع به دنبال در زیر آن.

در اینجا که در آن شما می توانید نقطه ستاره دنباله دار. منابع آنلاین مانند TheSkyLive نیز ارائه شبیه آسمان شب نقشه خود را برای کمک به ستاره دنباله دار تلاش و تحقیق.

این نمودار از آسمان و تلسکوپ نشان می دهد که به کجا نگاه برای ستاره دنباله دار Neowise در آسمان شب این هفته.

آسمان و تلسکوپ

اگر شما نمی بینید ستاره دنباله دار قبل از آن به ناچار دور محو در ماه اوت و یا هر چه زودتر شما باید صبر کنید مدتی برای آن سفر بعدی از طریق درونی منظومه شمسی در حال حاضر تخمین زده می شود اتفاق می افتد در سال 8786.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>