چگونه برای برنامه ریزی یک کنترل از راه دور تشییع جنازه و یا یادبود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس – CNET


gettyimages-915846336

همانطور که از ماه جولای بیشتر آمریکایی ها از درگذشت COVID-19 از از جنگ جهانی اول.

مانوئل Breva Colmeiro/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19و مرگ و میر در حال رشد است به عنوان coronavirus ادامه موج در سراسر ایالات متحده و جهان. ماهیت اجتماعی فاصله معنی بیماران محروم هستند بازدید کنندگان در ساعت نهایی خود را و خانواده ها نمی تواند در جمع فرد در مجالس ترحیم و خانه به دفن مرده خود را و سوگواری.

اجرا فاصله در طول زمان از سنتی هم می تواند انکار مردم فیزیکی راحتی از در آغوش گرفتن یک شانه برای گریه در و حس قطعیت که بخشی از فرایند هایی که کسی مرده است.

منابع آنلاین و ابزار هیچ جایگزینی برای جمع عزیزان و دوستان, اما آنها می تواند کمک به خانواده های سازماندهی آنلاین, خاطرات, حافظه, کتاب ها و کمک های مالی ساخته شده در خود را با یک حافظه است. ما در حال حاضر برخی از منابع برای کمک به برنامه ریزی از راه دور تشییع جنازه و یا مراسم یادبود و در غیر این صورت به افتخار کسانی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

به یاد داشته باشید که انجام یک کار فیزیکی گاهی اوقات می تواند کمک به شما دست آوردن مجدد برخی از آژانس در طول یک وضعیت شما نمی توانید در غیر این صورت کنترل. در اینجا راهنمایی های اضافی برای کمک به مدیریت اضطراب در طول بیماری همه گیر.

flowers-close-up

در نظر کاشت گل یا درخت در حیاط یا زمینی جعبه.

ونسا دست ارللنا / CNET

یک زوم اسکایپ و یا یوتیوب تشییع جنازه و یا مراسم یادبود در حال حاضر

Coronavirus محدودیت های ما جلوگیری از برگزاری مراسم تشییع جنازه بزرگ در فرد به افتخار حافظه از کسانی که ما از دست داده ایم. اگر شما وابسته به یک نهاد مذهبی در رسیدن به ببینید که چه نوع از حمایت سازمان شما عرضه می تواند در کوتاه مدت — به عنوان مثال در ادبیات, غم, فرد, ویدئو چت با شما و اعضای خانواده خود را و یا آنلاین جلسات نماز.

خانواده و دوستان خود را نیز می تواند برگزاری یک مراسم یادبود با استفاده از زوم (این تنظیمات را تغییر دهید برای جلوگیری از مهمانان ناخواسته) و یا یکی دیگر از خدمات چت تصویری مانند اسکایپ پخش, گوگل ملاقات و یا حتی خصوصی کانال یوتیوب. های مداحان و یا دیگر آماده ادای احترام به خوانش اشعار و داستان های شخصی-حتی بحث در مورد مشکلات از تنهایی — می تواند یک شانس برای سوگواری با هم در یک جامعه مجازی.

شما همچنین می توانید ضبط یادبود به بازی بعد و یا به اشتراک گذاشتن با دیگران که نمی تواند حضور آنلاین.

راه اندازی یک افروزی جامعه خود را می توانید از خیابان

به افتخار حافظه از اعضای خانواده که مرده است, شما ممکن است نور شمع بزرگ در ایوان خود را و یا پنجره و اجازه می دهد دیگران به درایو گذشته و صدای خوک یا گراز به ارائه پشتیبانی می کند. راه اندازی یک جعبه بزرگ در جلوی خانه خود را برای کسانی که در محله خود را به رها کردن حروف گل و یا موارد دیگر ممکن است آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن به عنوان نشانه ای از حمایت خود و غم و اندوه-در یک فاصله از دیگران است.

همانطور که شما جمع آوری اقلام, مطمئن شوید که برای رسیدگی به آنها را با احتیاط و دستهای خود را پس از دست زدن به آنها را. اگر شما خود را در یک گروه پرخطر درخواست برای تحویل فیزیکی به ایمیل و ایمیل به جای. این حرکات می تواند به معنای یک معامله بزرگ به دیگران که هرگز به خداحافظی و که می خواهند برای حمایت از شما.

خود را بپرسید مذهبی موسسه برای مشاوره

بسیاری از کلیساها و مساجد و کنیسه ها و خانه های دیگر از عبادت باقی می ماند بسته برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. حتی پس از این جوامع اغلب فعال باقی می ماند آنلاین و هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک منبع. اگر شما وابسته به یک نهاد مذهبی در رسیدن به ببینید که چگونه آنها می توانند ارائه کمک در طول این زمان.

برای مثال خدمات و خاطرات هستند که زندگی می کنند جریان بیش از زوم و Google Hangouts. یک در یکی از جلسات مشاوره اغلب در دسترس است. و در برخی از موارد که در آن کوچک و گردهمایی های اجتماعی مجاز هستند یک روحانیت عضو ممکن است مایل به livestream یک graveside خدمات برای مثال برای اعضای خانواده و دوستان که نمی توانند شرکت کنند.

خود را بپرسید موسسه چگونه آنها در حال کمک به کسانی که نیاز دارند. ببینید اگر شما می توانید صحبت با رهبر مذهبی مانند یک کشیش امام یا خاخام هنگامی که شما نیاز به کسی که به صحبت می کنند و یا غمگین با در طول این زمان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نگه داشتن در تماس با عزیزان در حالی که نگه داشتن فاصله خود را


1:32

کارخانه چیزی در باغ خود و یا در یک گلدان

عمل کاشت گل های زینتی بوش و یا حتی تحمل میوه درخت در حیاط می تواند به راحتی به عنوان نماد زندگی و امید و یا حتی به سادگی به عنوان یکی از راه های شما انتخاب کرده اید به افتخار مرحوم.

رسیدن به پشتیبانی آنلاین گروه

اگر کسی به شما نزدیک کرده و به دنبال یک Facebook و یا دیگر گروه آنلاین برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را و تجارب برای ایده ها و حتی فقط به عنوان خوانده شده بدانید که شما تنها نیستید.

زندگی و کار خوب یک وب سایت برای رفاه و سلامت رفتاری نشان می دهد به دنبال پشتیبانی آنلاین گروه برای غم و اندوه و از دست دادن. شما می توانید پیدا کردن دیگران در منطقه خود را که عزادار از طریق وب سایت های مانند غم و اندوه پشتیبانی می کند. در این زمان گروه ها جلسه آنلاین.

 photo-books-7992-001.jpg

ایجاد یک آنلاین آلبوم عکس.

جاش میلر/CNET

کمک مالی شما عزیزان حافظه

اگر شما دوست یا عضو خانواده بود که در یک موسسه خیریه و یا سازمان شما می توانید کمک مالی در حافظه فرد را و نشان می دهد که دیگران انجام همان اگر آنها به دنبال راه هایی برای کمک به.

شما همچنین می توانید کمک به باعث می شود که در حال کمک به کسانی که بیمار هستند رسیدن به خانواده خود را. یک سازمان دادن صندوق — آنها در حال جمع آوری پول برای خرید تبلت به جای بیمارستان به اعضای خانواده یک فرصت برای خداحافظی به بیمارانی که بدحال.

ایجاد یک crowdsourced آلبوم عکس و یا دفترچه

جمع آوری تمام عکس های شما از شما عزیزان و درخواست دوستان و بستگان برای شما ارسال نسخه دیجیتال نیز هست. عکس های گوگل به شما اجازه ذخیره مقدار نامحدودی از عکس های با وضوح بالا برای $2 ماه است. شما می توانید با دعوت از دوستان و خانواده برای آپلود عکس های خود را به طوری که آنها همه در یک مکان. و سپس ایجاد یک آلبوم عکس با استفاده از یک سرویس آنلاین به شما چیزی ملموس به تلنگر از طریق.

علاوه بر جمع آوری و چاپ خاطرات مورد علاقه مانند داستان ها و پیام های متنی از حمایت و چسباندن آنها را به یک نوت بوک های فیزیکی و یا دفترچه یادداشت. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری پیام های دیجیتالی در یک مجازی سند است.

lenovo-yog-c930-27

شیر به منابع آنلاین به شما کمک کند.

آنجلا Lang/CNET

برنامه فیزیکی یادبود هنگامی که محدودیت ها برداشته

به یاد داشته باشید که فاصله فیزیکی محدودیت نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و شما می توانید یک فرد در مراسم یادبود هنگامی که آن را امن برای جمع آوری. اگر آن کمک می کند تا شما نزدیک به بسته شدن, شما می توانید شروع به برنامه ریزی خدمات از جمله آنچه شما می خواهم به می گویند.

قبول کمک و از آنها بخواهید برای آن

پذیرش کمک از دیگران می تواند به عنوان مفید به آنها را به عنوان آن را به شما است. اجازه دهید کسانی که در جامعه خود را به شما ارسال مواد غذایی و تحویلفروشگاه برای مواد غذایی خود را و کمک به شما از طریق ضروری اما ناخوشایند حمل و اطلاع رسانی به مردم است. شما هنوز هم در نهایت نیاز به تماس با بانک ها و موسسات مالی خود را (به دلیل امنیت رمز عبور). این لیست می تواند قریب به اتفاق بنابراین اجازه دهید دیگران کمک کند که در آن آنها می توانند به طوری که شما می توانید انجام آنچه شما نیاز به انجام — سوگواری مشغول خودتان را با تدارکات و یا هر چیز دیگری که ممکن است مورد.

منابع بیشتر

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im