چگونه به خدمات به مشتری را بیشتر دیجیتال

تلفن تجارب به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر از حد مطلوب به عنوان بیشتر و بیشتر به مشتریان خدمات سفر قبل از شروع مشتریان انتخاب کنید تا گوشی.

این است زیرا اکثر شرکت های استقرار خود را از کانال های ارتباطی در سیلوهای به این معنی که: (1) عوامل هیچ دانش از مشتری قبل از فعل و انفعالات دیجیتال و (2) آنها می توانند به راحتی درک مشتری قبل از اعمال بر روی وب سایت خود را قبل از برداشتن تلفن و نمی تواند ارائه متنی پاسخ. مشتریان باید راه اندازی مجدد گفتگو با یک عامل زنده, تکرار اطلاعاتی که آنها در حال حاضر ابلاغ شود.

حرکت به مشتریان خود را به کانال های دیجیتال توسط:

  • اضافه کردن چت و co-فهرست خود را به دیجیتال خواص. با حداقل برنامه نویسی شما می توانید به مشتریان خود گزینه ای برای چت و یا شرکت های فهرست در وب سایت خود و یا نرم افزار تلفن همراه. صفحه نمایش این گزینه ها در کنار شماره تلفن خود را. تغییر صدا عامل اسکریپت اجازه می دهد تا آنها را به آموزش مشتریان در مورد دیجیتال نامزدی گزینه های.
  • اضافه کردن صدای دیجیتال به دیجیتال شما خواص است. اجازه می دهد مشتریان خود را به تعامل با شما از طریق صدای دیجیتال را از وب سایت تلفن همراه و یا نرم افزار. همچنین اجازه می دهد تا مشتریان خود را برای انتخاب یک زمان مناسب برای یک تماس.
  • پل زدن بین صدا و چت. هنگامی که مشتریان در حال صف بندی برای سلامت صدا پاسخ (تلفن گویا) آنها را ارائه می دهد گزینه ای برای چت با یک عامل. مشتریان دریافت یک لینک از طریق SMS و می توانید بر روی لینک کلیک کنید برای شروع یک گفتگو با یک نماینده. عبور تلفن گویا اطلاعات به چت عامل اجازه می دهد مشتریان برای راه اندازی مجدد این گفتگو که در آن آنها به سمت چپ خاموش.
  • Reimagining فرآیندهای به لایه های دیجیتال تجربه بر روی جهان فیزیکی است. برای مثال مدیریت انرژی شرکت شروع به اتصال کدهای QR به آن در محصولات صنعتی و منتشر شد رایگان برنامه تلفن همراه است که اجازه می دهد تا مشتریان خود را اسکن این کد به برنامه های تعمیر و نگهداری. این شرکت تخمین زده است که از آن می دانست که در آن حدود 15 درصد از تجهیزات آن نصب شده بود. در حال حاضر آن را نصب کنید اطلاعات بر روی بیش از 80 درصد از سخت افزار آن. این نه تنها باعث بهبود خدمات به مشتریان و همچنین شرکت درک از مشتری خود را پایه.

این پست نوشته شده بود توسط معاون و تحلیلگر اصلی کیت لگت و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.

انتقال دیجیتال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>