برای سال های بسیاری در Christmastime همسرم نشسته چسب به Hallmark Channel. مانند بسیاری از مردان من تا به حال هیچ ایده چه جاذبه بزرگ بود و من هرگز شرکت کردند. اما من می خواهم به جهنم همسر من, و من می خواهم که در اطراف او, بنابراین در نهایت, I مجوف و تماشا مشخصه فیلم با او برای دیدن برای خودم چه شادمانی بود. برای شروع بله فیلم همه فراموش کرده اند در واقع همان دقیق طرح و بله همه آنها به شدت لاغر به سمت رویای ازدواج سناریو.

اما همانطور که من شروع به تماشای من برداشت چرا آنها چنین ضربه. فیلم تصویر کشیدن روابط واقعی مردم آرزو داشتند. شور و شوق. ماجراجویی. صداقت. از خود گذشتگی. Happy endings. مردم در حال تماشای آنچه که آنها می خواهند به اند اما آنها به طور فعال در تلاش برای زندگی واقعی خود را خوش و خرم ؟ من به یاد آن فیلم که از پسر من استفاده می شود و از آنچه من ازدواج نیاز دارد. نه به این دلیل که آن را در معرض خطر اما از آنجا که زندگی حاصل کنید بهتر است زمانی که شما در حال زندگی کردن چگونه به یک ازدواج بزرگ به جای تماشای آن در تلویزیون. در اینجا چگونه است.

به اشتراک گذاری رویاهای مشترک.

آیا شما همان به اشتراک گذاشتن رویاها برای آینده و یا حال شما و همسر خود را به طور کامل در صفحات مختلف? هر دو از شما نیاز به متعهد بود و در قرارداد به عنوان به که در آن شما فرمان کشتی است. طرح یک زمان به آشکارا و به طور جدی بحث در مورد رویاهای خود را, آنها را بنویسید و پیدا کردن زمینه های مشترک در اطراف تمام جنبه های زندگی از جمله مالی والدین و حرفه ای relational—همه چیز. ایجاد یک نقشه به اشتراک گذاشته می پروراند.

در آغوش فاز شما در.

ما نمی توانیم هر چیزی در مورد گذشته و ما فقط می توانیم برای آینده برنامه ریزی. اما ما در حال زندگی می کنند. برای ما امروز به معنی رو خالی لانه به زودی و انتقال آن به ارمغان خواهد آورد. برای شما ؟ شاید شما در پوشک کثیف فاز هرگز شدن هر مرحله خواب یا لودگی 14 ساله فاز. شما نمی توانید پیدا کردن خوشبختی در ازدواج زمانی که شما به طور مداوم در حال انتظار برای یک مرحله متفاوت. Spoiler: آن هرگز آسان تر می شود. اما آن را می شود بیشتر شادی به سادگی با استقبال از لحظه ای که شما در آن هستید و در تلاش خود را بهترین به آن دست کشیدن از پارک.

کم کردن سرعت.

من بر این عقیده هستم که یکی از بزرگترین ازدواج قاتلان اشتغال است. آن بر می آید گاهی اوقات قبل از ما حتی متوجه آن است. ما در حفظ و اضافه کردن اضافی تعهدات به برنامه ما و در نهایت فعالیت های طول می کشد تا تمام زمان ما است. ما رفتن به رختخواب در شب هرگز تا به حال یک لحظه فقط به لذت بردن از یکی دیگر. کم کردن سرعت. مورد مداقه قرار دادن هر فعالیت اضافی (هر دو برای کودکان و بزرگسالان) قبل از اینکه شما متعهد. عدد کاهش برنامه خود را به چیزی شبیه سلامت عقل. عمدی در مورد زمان ساخت فقط با هم باشیم.

گرامی داشتن هر یک از دیگر.

رهبران بزرگ انجام بیکار نشستن نیست. آنها خدمت می کنند.

در مورد ازدواج, کتاب ضرب المثل می گوید: “ممکن است شما تا کنون مست با او را دوست دارم.” چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ آن طول می کشد تلاش. اول او را انتخاب کنید. مثلا آن شب جمعه و همسر خود را می خواهد برای دیدن یک فیلم با شما اما بهترین دوست شما می خواهد شما را به می آیند و به تماشای بازی. گرامی داشتن او به معنای انتخاب او. دوم گوش دادن به او. آن را همیشه آسان نیست. زنان نیاز به صحبت و او می خواهد به شنیده های شما بیش از هر کس دیگری. نمی ثابت. فقط گوش دهید. و سوم سهم خود را بار. هنگامی که به شما کمک کند با مدیریت خود, خانواده, تعمیر و نگهداری از خانه خود و دنیوی کارهای خود نیاز به خانواده شما احترام و گرامی داشتن همسر خود است. رهبران بزرگ انجام بیکار نشستن نیست. آنها خدمت می کنند.

صدا کردن: چه هستند برخی از راه شما فعال بودن در ساختمان ازدواج شما می خواهید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de