چگونه برای به دست آوردن یک اکو نقطه برای یک باک (برخی از جانوران پستاندار شبیه راسو کلمات اعمال)

اکو نقطه آمازون کوچک هاکی جن در اندازه الکسا دستگاه. با وجود آن مقیاس کوچک نسل سوم دارای یک سخنران خوب و وجود دارد در حال حاضر یک نسخه با یک ساعت دیجیتال در سمت.

پایه دات لیست برای $49.99 در آمازون است. من دیده ام آن قطره پایین به عنوان $29.99 در فروش روز. اکو نقطه با ساعت لیست برای $59.99 و من آن را دیده ام پایین به عنوان $39.99 قیمت فروش روز.

اما در حال حاضر آمازون در حال اجرا است یک ارتقاء است که شامل یکی از بهترین قیمت های من تا کنون دیده ام برای این اکو نقطه. من نمی دانم چه مدت این ارتقاء در حال رفتن به اجرا بنابراین اگر شما علاقه مند هستید, شما ممکن است بخواهید به عمل در حال حاضر.

راسو کلمات در این پیشنهاد قصد به خورد شما به آمازون موسیقی نامحدود سرویس اشتراک. اگر شما ثبت نام برای آمازون موسیقی و برای پرداخت دو ماه از این سرویس شما می توانید یک پایه اکو نقطه برای $0.99 یا یک ساعت-مجهز به نقطه برای $9.99.

در حال حاضر, حتما, قیمت, موسیقی, اشتراک می افزاید: به قیمت اما حتی زمانی که برای پرداخت دو ماه پس انداز قابل توجه است.

به علاوه دو ماه از آمازون موزیک

2020-07-27-at-9-46-12-am.jpg

حتی از جمله خرید دو ماه از آمازون, موسیقی, پایه اکو نقطه می آید برای تنها $16.97. که حدود یک سوم از نرمال قیمت فروش اکو نقطه و 13 دلار کمتر از قیمت بهترین من تا کنون دیده ام برای اکو نقطه در فروش روز.

16 دلار در آمازون

به علاوه دو ماه از آمازون موزیک

2020-07-27-at-9-44-58-am.jpg

با دو ماه از آمازون موسیقی شما می توانید یک اکو نقطه با Clock for $25.97. که کمتر از نیمی از قیمت لیست نقطه با ساعت و حتی 15 دلار کمتر از قیمت فروش در من دیده ام.

25 دلار در آمازون

بنابراین چه چیزی گرفتن ؟

این بد نیست. هنگامی که شما خرید هر کدام از این دو نقطه شما پیش پرداخت به مدت دو ماه از آمازون موزیک. این که شما چگونه از باک به $16.97 و از $9.99 $به 25.97.

اما مارپیچ این است که شما ثبت نام برای آمازون موسیقی نامحدود برای تمدید خودکار. بنابراین مگر اینکه شما را لغو نمایید پس از دو ماه به شما پرداخت اضافی $7.99 در هر ماه تا زمانی که شما لغو شده است.

پس از این دو ماه اگر شما مایل به انصراف از رفتن به آمازون خود را با موسیقی صفحه تنظیمات. در پایین حرکت تا زمانی که شما اشتراک خود را کلیک کنید و سپس لغو اشتراک. در حالی که شما احتمالا می تواند لغو و به زودی به عنوان شما سفارش دستگاه مورد نظر من روش این است که برای قرار دادن یک یادداشت در تقویم من برای چند روز قبل از تجدید و ارزیابی اینکه آیا من می خواهم برای ادامه و یا لغو در آن زمان.

cancel-amazon-music.png

که در آن است. به من گفت: من به تماشای الکسا قیمت گذاری برای سال در حال حاضر و این یکی از بهترین من دیده ام. اگر شما می خواهید یک ارزان الکسا, این ممکن است زمان مناسب برای عمل.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de