بله شما آن را منفجر. شما messed تا. و بدترین چیز این است که همسر خود را نمی داند در مورد آن نشده است. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ آن را پنهان و یا آشکار آن ؟ سرکوب آن و یا آن را اعتراف ؟ به عنوان یک مرد که خراب 16 سال ازدواج با تلاش برای پنهان کردن امید او هرگز می یابد (و آنها را همیشه انجام دهید) اجازه دهید من به شما بگویم: خدا را تنها انتخاب برای التیام آنچه که ما نشان می دهد. بنابراین تنها گزینه ای است که اقرار. اما آیا شما می دانید که چگونه به اعتراف در بهترین راه است ؟

خدا تنها انتخاب برای التیام آنچه که ما نشان می دهد.

به من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن 5 راه برای اعتراف به همسر خود بدون کشتن ازدواج خود را. سریع سلب مسئولیت: با توجه به جرم و تعداد جرائم من نمی تواند تضمین نماید هر گونه اقرار از شما خواهد شد صرفه جویی در ازدواج خود را. با این حال من پیشنهاد می کنم با استفاده از این استراتژی به ازدواج شما یک شانس مبارزه.

1. استفاده از عقل وقتی که می آید به زمان.

حتی اگر وجود دارد به نظر می رسد هرگز به یک زمان مناسب به کسی خبر بد وجود دارد بار بهتر از دیگران است. زمان همیشه حساس تا نظر همسر خود را شخصیت و تنظیمات وقتی که می آید به اشتراک گذاری اخبار بد و اعتراف. سعی کنید به مقاومت در برابر اعتراف در اوج احساسات و خشم و غم و اندوه یا ترس در هر یک از شما.

2. قبول مسئولیت کامل.

اگر زمان مناسب است و او را آماده برای دریافت خود اقرار آماده برای قبول عواقب و بدون سرزنش یا عذر و بهانه. از آنجا که آن را دشوار است به صمیمانه ابراز ندامت اگر شما مایل به قبول مسئولیت برای اقدامات خود را. نمی سعی کنید برای توضیح اقدامات خود را به دور و یا به حداقل رساندن آسیب یا درد شما باعث شده او با دفاع از خودتان است. او نیاز به شنیدن درد در صدای خود را و نه بهانه ای برای انتخاب شما.

3. اعتراف اقدامات خود را نه جزئیات اقدامات خود را.

مراقب باشید در اینجا. هنگامی که شما اعتراف شما باید صادقانه در مورد همه چیز, اما شما لازم نیست که به همسر خود بگویید همه چیز. گاهی اوقات برای از بین بردن خود ما گناه ما احساس نیاز به احساسی به اشتراک گذاری تمام اطلاعات ما اقدامات اشتباه. حقیقت این است که همه چیز شما می خواهید به همسر خود بگویید همه چیز نیست او نیاز به دانستن. اگر شما مراقب باشید شما می توانید به او اطلاعات بیشتری از او همیشه می خواستم به می دانم که به ناچار به تاخیر انداختن او شفا است. مثلا اعتراف خود را در رابطه اعتیاد یک چیز است اما توصیف این نوع از زنان شما بیشتر لذت دیدن برهنه یا سایت شما بازدید غیر ضروری است.

4. راستش پاسخ به هر گونه سوال خود در مورد اقدامات خود را.

من قبلا هم گفتم به صداقت در مورد همه چیز نه به همسر خود بگویید همه چیز. اما پس از شما اعتراف نمی تا کنون خودداری و یا پنهان کردن حقیقت هر از همسر خود است. اگر همسر شما از شما می پرسد برای اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات خود را? به سادگی به او بگویید: “من صادقانه پاسخ به هر گونه سوال شما اما لطفا از خدا بخواهید اگر این سوال شما واقعا نیاز به دانستن پاسخ به.” به یاد داشته باشید: همه چیز همسر خود را می خواهد به می دانم که او نمی نیاز به دانستن و به طور بالقوه می تواند مجموعه ای برای تاخیر و درمان و شکست در آینده.

5. اضافه کردن کامل بیان خود را به اعتراف.

نه تنها اعتراف به آنچه که شما اشتباه بود. اکسپرس به همسر خود همه مردم شما ستم از طریق اقدامات خود را و چگونه شما نهفته آنها. برای مثال بعد از من همسر سابق کشف زنا و رابطه اعتیاد (به یاد داشته باشید, من تصمیم به سرکوب نه اعتراف), من در نهایت به حال برای پاک آمده. من تا به حال به اعتراف چقدر من خودخواه اقدامات نه تنها منفی نهفته او و ویران ازدواج ما بلکه چگونه اعمال منفی نهفته پسر ما که 9 در آن زمان به علاوه هر دو ما بچه خواهر و برادر من و ما نزدیک ترین دوستان است. این آسان نیست.

هرگز فراموش نکنید که اگر چه خود اعتراف ممکن است کمک به شما در سهولت وجدان خود را, آن می تواند باعث خسارت به خود و دیگران است. بنابراین قبل از اینکه شما را ترک صحنه اعتراف همیشه شروع همسر خود را شفا با درخواست او آنچه او نیاز دارد از شما در حال حاضر. سپس او اطمینان که شما مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای آن طول می کشد برای بازسازی اعتماد او و جبران.

صدا کردن چه بود سخت ترین اعتراف شما تا به حال به را ؟ آنچه که در سخت ترین شما تا به حال به گوش ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im