بسیاری از افراد نگران به دست آوردن وزن در طول قرنطینه – این که آیا یا نه آن چیزی است که شما قبلا با تلاش. آن را آسان برای پیدا عادی در روال در حالی که همه ما تحت خود انزوا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. نه تنها روز به روز ما عادت شده است عملا لغو شد اما ورزشگاه بسته شده و اکثر مردم نمی دانند که چگونه به کار کردن در خانه بدون راهنمایی.

اگر شما متوجه است که شما در حال به دست آوردن وزن یا نه حفظ همان شکل شما به طور معمول نمی خود را ضرب و شتم. این یک زمان استرس زا برای هر کس و بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که خودتان را سرزنش برای چیزی خارج از کنترل شما است. نگاهی به اقدامات پیشگیرانه به عمل سالم و مراقبت از خود و جلوگیری از افزایش وزن. در اینجا چه باید بکنید:

avoid weight gain during quarantine

د-استرس

استرس خوردن یک چیز واقعی است! شور و یا غذاهای شیرین به نام “مواد غذایی آسایش” به یک دلیل – ما تمایل به طلب این نوع از چیزهایی که ما در حال تاکید کرد با عوامل خارجی چون آنها ما را احساس سهولت هنگامی که ما آنها را بخورند. هدف این باعث می شود استرس را کاهش می دهد تمایل خود را به استرس غذا خوردن. یک راه برای انجام این کار را تا رنگ آمیزی به عنوان روانشناسی مطالعات نشان داده اند که رنگ آمیزی تولید ارامش و تمرکز حواس در مغز تقریبا مانند مدیتیشن. و مدیتیشن یکی دیگر از مولد راه برای کاهش استرس است. شما می توانید بسیاری از رایگان مدیتیشن راهنماهای برای گوش دادن به و تمرین آنلاین.

avoid weight gain during quarantine

از بین بردن مواد غذایی آشغال در کامپیوتر

قدم بعدی شما این است برای از بین بردن مواد غذایی آشغال. Re-قطار هوس خود را با خلاص شدن از تنقلات ناسالم مثل چیپس و نوشابه و یا آب نبات به طور کامل. برآورده دندان شیرین خود را با ساده شکلات تیره یا خود وعده رفع با چیزی سالم مانند سیب و کره بادام زمینی و یا دنباله مخلوط.

avoid weight gain during quarantine

رفتن برای پیاده روی

در نظر گرفتن یک پیاده روی یک راه عالی برای جلوگیری از افزایش وزن برای چند دلیل. بارز ترین این است که راه رفتن یک فرم خفیف ورزش است که می تواند به افزایش سوخت و ساز بدن شما و کمک به شما برای سوزاندن کالری است. به علاوه پیاده روی یک راه عالی برای استرس است که دوباره به شما کمک کند به کاهش هوس برای راحتی غذاهای ناسالم. پیاده روی یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید زمانی که شما در قرنطینه به دلیل آن کمک می کند تا شما را اندکی تغییر از مناظر حتی اگر فقط برای در حالی که کمی. سعی کنید در نظر گرفتن یک پیاده روی در محله خود را در حالی که اجتماعی فاصله. و یا اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی یک دولت و یا پارک محلی است که هنوز باز است شما می توانید طرح اولیه صبح بازدید وجود دارد به گرفتن یک پیاده روی برای جلوگیری از هر گونه جمعیت.

avoid weight gain during quarantine

شاتر

سعی کنید یک خانه تمرین

در حالی که سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو بسته هستند بسیاری از رادیو و تلویزیون آغاز شده تمرینات خود را از طریق زندگی می کنند زوم جلسات و یا با توجه به دسترسی به تقاضا در تمرینات در قیمت های پایین تر. با استفاده از این قرنطینه زمان را به یک جدید تناسب اندام, سرگرمی. شما می توانید آنلاین تمرین در کلاس های رقص HIIT, barre, نخ ریسی, یوگا… و بسیاری از بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de