چگونه فیلم مانند سرایت یا San Andreas می تواند کمک به آماده شدن برای آینده فاجعه طبیعی – CNET


san-andreas-dwayne-johnson

بازیگر دواین جانسون در نخستین San Andreas در TCL چینی تئاتر در هالیوود در مارس 26 2015.

فرانک تله/Corbis via Getty Images

بازگشت در ماه مارس زمانی که COVID-19 پناهگاه در محل سفارشات تحمیل شده بود در کالیفرنیا متوجه شدم این بود که موقعیت مناسب در نهایت به تماشای سرایت. و اگر داستان به تصویر کشیده شده بر روی صفحه نمایش همیشه به واقعیت تبدیل شد, من می خواهم می خواهم به مت دیمون شخصیت در فیلم. و یا دختر خود را. آنها آن را تا پایان بیشتر صدمه ندیده است.

2011 فیلم به کارگردانی استیون سودربرگ به تصویر می کشد یک بیماری همه گیر با یک شبه آنفولانزا ویروس بسیار شبیه به یکی از ما رو امروز (اما بسیار کشنده تر). دامون شخصیت معلوم می شود سیستم ایمنی بدن اما او باعث می شود مطمئن شوید که خود را دختر نوجوان طول می کشد تا تمام اقدامات احتیاطی به آن را گرفتن: انزوا ماسک-پوشیدن اجتناب از تماس با دیگران در همه هزینه ها. من به تنهایی در جستجوی آرامش در سرایت آن را تبدیل به یکی از پربیننده ترین فیلم در iTunes.

این فقط یک فیلم, اما من آموخته زیادی در مورد بیماری و راههای انتقال و پیشگیری از سرایت. نه برای هیچ چیز — آن را ستایش شد آن دقت علمی. آن من فکر کردم: چه چیز دیگری می تواند ما را از بلایای طبیعی است ؟ دارد فیلم که در مقابله با زلزله و مانند San Andreas یا زلزله. فیلم در مورد سونامی مانند موج و یا غیر ممکن است. ما حتی فیلم هایی که از ویژگی های تاثیر تغییر آب و هوا بود و روز بعد از فردا.

“آیا ما یاد بگیرند که هر چیزی را از آنها ؟ بدیهی است که نه. منظورم سرایت ساخته شده بود چند وقت پیش می گوید:” استاد فیلیس Nagy رئیس فیلمنامه نویسی در دانشگاه UCLA School of Theater, Film & Television. او همچنین اشاره می کند که در سال 1974 فیلم زلزله منتشر شد آن را حرکت نمی کند سوزن از نظر آمادگی در کالیفرنیا است. “این کارگردان تئاتر با چیزی به نام Sensurround. هنگامی که شما نشسته در تئاتر شما در واقع احساس زلزله است.”

رابرت رودریگز/CNET

“هالیوود اولین کار این است که برای سرگرم کردن مردم می گوید:” ان تاجر معاون مدیر اجرایی دفتر ارتباطات ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی است.

تاجر آگهی علم و سرگرمی, بورس, برنامه اتصال فیلمسازان تولید کنندگان و فیلمنامه نویسان با یک پایگاه داده از بیش از 2400 دانشمندان و مهندسان.

“حتی اگر شما زندگی می کنند در زلزله-رایگان نوع منطقه می گوید:” تاجر “شما می توانید یک حس از آنچه در آن است به زندگی از طریق یکی از تماشای یک فیلم که در آن زلزله صورت می گیرد.”

“فیلم و تلویزیون هستند به صورت اتفاقی برنامه درسی,” او می گوید.

فاجعه فیلم استعارههای

the-quake

Kathrine Thorborg جوهانسن در زلزله.

آهنربا آزاد

Nagy بود که نامزد دریافت جایزه اسکار برای 2015 فیلمنامه کارول می شکند فرمول ترین فاجعه طبیعی فیلم ساخته شده است. “برخی از مردم می میرند. آنها می میرند قهرمانان و شخصیت از فیلم زندگی” او می گوید. “آن را فراهم می کند یک حس راحتی که وجود دارد می شود. و شما بازمانده از خود روایت است.”

معاصر فاجعه فیلم نمی تواند نا امید کننده بود: “زمین و اهل زمین را به زنده ماندن. حتی اگر قهرمان — و این تنوع — می میرد صرفه جویی در جهان است.”

Nagy همچنین معتقد است فاجعه فیلم نیاز به ارائه “فاجعه”.

“اگر آن را یک زلزله در فیلم وجود دارد که باید زلزله. شما نیاز به عینک,” او می گوید.

فکر می کنم در مورد 2015 فیلم San Andreas. این فیلم با بازی دواین جانسون به عنوان یک لس آنجلس آتش نشان در واقع یک عینک به تصویر کشیدن چندین زمین لرزه که زده لس آنجلس و سان فرانسیسکو. اما حتی با تمام این سقوط آسمان خراش های فیلم را نشان نمی دهد میلیون ها نفر از مرگ و میر که می توانست منجر به از جمله ویرانی. در پایان روز, سنگ, شخصیت پیوست با همسر خود جدا آنها نجات دختر خود را و خود را یافت, پایان خوش.

قدرت علم

بازرگان را به رسمیت می شناسد, فیلم, همیشه علم حق وجود دارد اما مزایای سینمایی تصاویر حتی اگر آنها حاوی اشتباهات علمی. پروفسور توماس اردن یک عضو آکادمی ملی علوم مشورت در San Andreas. زمانی که این فیلم منتشر شد اردن در مصاحبه با چند رسانه در مورد علم واقعی از زلزله و ایمنی است. “آن را دریافت پوشش ملی می گوید:” تاجر است. “او علم را به مخاطب است که ممکن است در غیر این صورت نه از او شنیده.”

thewave1

Silje Breivik و Kristoffer Joner در موج.

ماگنولیا تصاویر

علم و سرگرمی ارز راه اندازی در سال 2008 و با آنها به مشورت در حدود 3000 فیلم و تلویزیون خواص San Andreas و سرایت میان آنها است. این تحقیقات نشان می دهد که فیلم تاثیر بر ایده های علمی از مخاطبان این برنامه می خواهد به بهره برداری کامل از آن است. “ما در حال آکادمی ملی علوم ما شروع نمی شود این برنامه به دلیل آن را سرگرم کننده خواهد بود برای رفتن به هالیوود,” او می گوید. “ما در آغاز این برنامه به دلیل ادبیات جستجو حاکی از اثربخشی این استراتژی است.”

آن را یک فیلم که در نهایت تحت فشار قرار دادند استاد Nagy به دریافت کیت اورژانس ، این یک چت از یک افسر ایمنی که در توضیح آنچه اتفاق می افتد در طول یک +7.0 ریشتری زلزله به خصوص برای کسی مثل او که زندگی در یک ساختمان در زمان.

پس از بیش از هفت سال زندگی در منطقه خلیج من هنوز هم لازم نیست که یک کیت اضطراری. من شده است به معنی یکی برای کل مدت هفت سال است.

بسیاری از بلایای طبیعی فیلم من را تماشا می کردند و rewatched این چند هفته گذشته از مستند را به من آموخت مورد نیاز برای آنها و خیلی چیزهای دیگر. این که آیا آن را, زلزله, طوفان یا سونامی, شما باید آگاه باشید از خطرات خاص که در آن شما زندگی می کنند. دریافت بیمه مسافرتی یک تخلیه طرح را انتخاب کنید خارج از کشور, تماس, نگاهی به کلاس اول کمک. و من نمی توانم این به اندازه کافی استرس قطعا یاد بگیرند که چگونه برای شنا کردن اگر شما را نداشته باشند.

چرا که در پایان روز مانند تاجر می گوید: “من فکر نمی کنم هر کسی فکر می کند که سنگ در حال رفتن به پایین رفت و برگشت در یک هلیکوپتر و ما را بکشد از خمیازه کشیدن شکاف به ما را نجات دهد.”

ترحم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>