چگونه تاثیر آفریقا شبکه با هدف تغییر جامعه از طریق کارآفرینی بنیادی و نوآوری

علامت Karake یک دره سیلیکون دامپزشک که در بازگشت به نایروبی برای شروع تاثیر آفریقا شبکه راه اندازی استودیو ک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

علامت Karake یک دره سیلیکون دامپزشک که در بازگشت به نایروبی برای شروع تاثیر آفریقا شبکه راه اندازی استودیو که با هدف ایجاد یک مرکز نوآوری و کارآفرینی است.

team-karake.jpg

تاثیر آفریقا شبکه مدیر عامل شرکت علامت Karake

اندرو Kendungu از طریق تاثیر آفریقا شبکه

Karake غیر انتفاعی دریافت توجه از برخی از فناوری بزرگ مدیران از جمله جف وینر اجرایی رئیس LinkedIn. Karake برشمرد تجربه خود را به عنوان یک آفریقایی در دره سیلیکون در یک متوسط پست. وینر به نام تلاش و اهدا کرد. تاثیر آفریقا شبکه نیز به دنبال زمین اهدا کنندگان برای مبالغ به عنوان کمی به عنوان $20 ماه به پایدار صندوق پروژه های آن است. من فکر می کنم تاثیر آفریقا شبکه به عنوان یک اشتراک در اجتماعی خوب است.

تاثیر آفریقا شبکه دارای یک دسته از پروژه های در جریان و همچنین به عنوان یک برنامه پنج ساله و چشم انداز 2030 به ایجاد 10 شرکت, 10,000 مهارت بالا شغل و 10 میلیارد دلار در ارزش ایجاد شده است.

در گسترده مصاحبه (دیدن کامل تصویری بالا) Karake تحت پوشش بسیاری از زمین. در اینجا برخی از هسته takeaways:

کارآفرینی نیازهای اقتصادی خالص ایمنی بنابراین کارگران را به خطرات. Karake تلاش ها متمرکز بر روی ساخت "ظرفیت در اطراف نوآوری و کارآفرینی است." او گفت:

آنچه مورد نیاز است در اینجا برای اولین بار است که کف تا ظرفیت. در واقع شما باید برای به دست آوردن استعداد های آماده برای ساخت این پروژه است. اگر شما فکر می کنم در مورد راه کار می کند که در جهان توسعه یافته شما رو استنفورد. تو دانشگاه هاروارد شما رو MIT و شما رو افرادی که از نسل های مالکیت کسب و کار و به آنها نمایانده مقیاس. اینجا اکثر مردم نمی آیند از پس زمینه کارآفرینی. آنها در حال آویزان کردن به یک کار. اگر شما فارغ التحصیل از دانشگاه انتظار است که شما یک کار به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید برای حمایت از خانواده خود را.

تاثیر آفریقا شبکه نیاز به بودجه برای جبران کمبود نسل ثروت است که به کارآفرینان پوشش هوایی را به خطرات. "ما بسیار ریسک گریز جامعه فقط به دلیل وجود نه ایمنی. که ایجاد یک طرز فکر خاص در نظر مردم چگونه رویکرد تصمیم گیری آنها و فرصت ها را می بینید" گفت: Karake که گفت هدف از تاثیر آفریقا شبکه است که به آموزش آن همراهان به منظور توسعه مهارت های اجرا و ساخت شرکت.

غیر انتفاعی مدل مناسب بهتر است از سرمایه گذاری برای ایجاد اختلاف در آفریقا. Karake گفت: bootstrapping شرکت های تدریس خواهد شد تاثیر آفریقا شبکه شرکت کنندگان بیش از یک بار دیگر قاب. اگر Karake تلاش ناخن اصول اولیه کسب و کار برای اولین بار سرمایه گذاری کمک های مالی ممکن است در سال بعد. ماهانه اهدا مدل می تواند شناور تاثیر آفریقا شبکه در مقیاس. "20 دلار در ماه است آنچه که ما بخواهید. برخی از مردم می توانند به مقادیر بالا و یا هر آنچه که آنها احساس راحتی با. اما ما در این مقیاس به دلیل استفاده ما در اینجا این است که کم هزینه استعداد با تلاش به واقع دریافت که استعداد بازی آماده است. مقدار کمی از سرمایه می تواند یک راه طولانی در اینجا" Karake گفت.

خواهد تاثیر آفریقا مدل شبکه کار در ما باشد ؟ Karake گفت: آن نامشخص است. کنیا دارای هزینه از استعداد است که باعث می شود جمع آوری کمک آسان تر است و می تواند چالش برانگیز در ایالات متحده است. بخش هایی از این مدل کار ممکن است اما نیاز به آزمایش.

متعدد وجود دارد فرصت های کسب و کار محلی و منطقه ای. Karake گفت که آفریقا جمعیتی به معنای آن است که پتانسیل به عنوان یک کلید بنیادی hub. "من شخصا معتقدم که آفریقا یک شات در حال تبدیل شدن به اتاق موتور های بنیادی استعداد به جهان است. جهان در حال توسعه است پیری و بیشتر وجود دارد تقاضا برای بنیادی استعدادهای سراسر جهان," او گفت:. آفریقا بازار خدمات مالی است که کلید دیگر فرصت با fintech و عدد سازی فرآیندها در همه چیز از بانکی به املاک و مستغلات. فرصت های محلی و منطقه ای برای بسیاری از قسمت ها گفت: Karake.

کارآفرینی می تواند درایو های اجتماعی تغییر دهید. Karake گفت: اگر یک نسل از کارآفرینان توسعه در آفریقا آن را "ایجاد قهرمانان جدید در جامعه است." "من به طور کامل متمرکز شده نه فقط ما چگونه ساخت نوپا اما ما چگونه تغییر جامعه ما با ایجاد نوآوری رهبران به واقع نفوذ و ساختمان جامعه" او گفت:.

ZDNET را صبح روز دوشنبه بازکن

صبح روز دوشنبه بازکن ما باز salvo برای این هفته در تکنولوژی. پس ما برای اجرای یک سایت جهانی این سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه 8 صبح در AEST در سیدنی استرالیا است که 6pm به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه در ایالات متحده است. آن نوشته شده است توسط یک عضو از ZDNet جهانی هیئت تحریریه است که متشکل از سرب ما ویراستاران در سراسر آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب