امیدوارم که ماموریت مریخ: پخش زنده امارات متحده عربی به عنوان اولین کاوشگر سر به سیاره سرخ – CNET


hope-emm-colors1

امید پروب (Al Amal) را دایره مریخ در 55 روز, مدار, تحلیل فضای آن است.


MBRSC

امارات متحده عربی است که در مورد به کشتی سوار در اولین سفر به مریخ اولین سیارات ماموریت. آن را تا به حال به صبر با شرایط آب و وادار کردن دو به تاخیر می اندازد. در حال حاضر امارات متحده عربی آژانس فضایی و محمد بن Rashin مرکز فضایی آماده برای پرتاب موشک عمودی بر روی پد و ماموریت تاریخی است که تمام سیستم های رفتن — و شما می توانید پخش زنده زیر.

امیدوارم که برنامه ریزی شده برای راه اندازی در جمعه 17 جولای از Tanegashima ژاپنی جزیره در جنوب اقیانوس آرام در یک میتسوبیشی H-IIA تقویت کننده. ژاپن دیده می شود باران سنگین و جاری شدن سیل در هفته گذشته مجبور دوبار تاخیر اما شرایط به نظر می رسد کاهش. ماموریت تیم گفت: جمعه دقیق زمان راه اندازی در حال حاضر قرار است به اتفاق می افتد در جولای 19 در 2:58 p. m. PTبسته به آب و هوا.

چگونه به سازمان دیده بان به امید راه اندازی کاوشگر به مریخ

پروب راه اندازی خواهد شد در یک میتسوبیشی H-IIA تقویت کننده. موشک نمی کاملا به عنوان معروف به عنوان امثال SpaceX را فالکون 9 یا فالکون سنگین راکتاما آن را به یک بزرگ راه اندازی سابقه با بیش از 40 موفق راه اندازی زیر کمربند خود عمدتا از سیستم های ماهواره ای.

این Mohammed bin Rashid مرکز فضا حمل خواهد کرد livestream از راه اندازی از ژاپن است که شما می توانید از طریق این لینک. شما همچنین می توانید تماشا در یوتیوب زیر و تنظیم یک یادآوری اگر شما نیاز به.

جریان اضافی در دسترس هستند در این امید ماموریت مریخ کانال یوتیوب.

یکی از بزرگ امید

امیدوارم که برای اولین بار بین سیارهای ماموریت به رهبری توسط یک عرب, کشور با اکثریت مسلمان و اگر موفق خواهد شد اضافه کردن یکی دیگر از ملت به لیست مریخ کاشفان.

“قصد نمی شد به قرار دادن یک پیام یا بیانیه ای به جهان” سارا Al امیری صندلی از درهم شورای اسلامی از دانشمندان و معاون مدیر پروژه برای امارات ماموریت مریخ گفت: CNET در ماه مارس است. “این برای ما بیشتر از یک داخلی تقویت آنچه امارات متحده عربی است.” تاریخی راه اندازی است به livestreamed در سراسر جهان است.

ماهواره را مطالعه ارتباط بین مریخ تحتانی و فوقانی جو و بررسی چه چیزی باعث از دست دادن هیدروژن و اکسیژن به فضا است. آن را جمع آوری داده ها برای دو سال پس از رسیدن به مدار خود به دور مریخ در ماه فوریه 2021. یک گزینه وجود دارد به گسترش ماموریت برای سال 2025 است.

روی امید سه ابزار را قادر خواهد ساخت که این کاوشگر به بررسی جو مریخ شدت بیشتر. وجود یک دوربین با وضوح شناخته شده به عنوان امارات اکتشاف تصویرساز یک اشعه ماوراء بنفش تصویرساز شناخته شده به عنوان امارات مریخ اشعه ماورای بنفش طیف سنج و یک اسکن مادون قرمز تصویرساز دوبله امارات مریخ طیف سنج مادون قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>