یک راه عالی برای سیب زمینی سرخ کرده در دست هر زمان که شما آنها را می خواهید!


خدمت/می سازد:

آماده در:
  30-60 دقیقه

Rating: 5/5

2 نظرات
1 نظر


مواد تشکیل دهنده

سیب زمینی پوست کنده یا نه
نفت
اختیاری ادویه
نچسب اسپری پخت و پز

جهت

شستشو و خشک کردن سیب زمینی. برش را به فرانسوی سرخ اشکال و یا هر شکل دیگر شما می خواهم. لرزش خام سیب زمینی سرخ کرده در کمی روغن گیاهی یا روغن زیتون (و اختیاری ادویه). سپس پخت در یک ژله رول یا ورق کوکی در 425 درجه فارنهایت (اسپری با اسپری پخت و پز) تا زمانی که فقط انجام می شود.

سرد و ترک آنها را در ورق آنها پخته است. قرار داده و آنها را در فریزر و فریزر مطمئن شوید که هیچ کدام به هم چسبیده. هنگامی که یخ زده قرار دادن سیب زمینی به ظروف یا کیسه های و بازگشت به فریزر تا زمانی که شما به آنها نیاز دارید.

توصیه می شود که شما خط پخت ماهی تابه با سنگین فویل و اسپری و پخت. بسته نرم افزاری فویل بسته بندی در اطراف سیب زمینی سرخ کرده و در فریزر نگه دارید. هنگامی که آماده برای reheat فقط باز کردن فویل و ورق پخت و یا قرار داده و به فر و به طور مستقیم و بدون یک سینی.

در هنگام گرم کردن مجدد در فر مطمئن شوید که فر گرم است برای اولین بار به 425 درجه فارنهایت قبل از قرار دادن در سیب زمینی سرخ کرده در غیر این صورت آنها یخ در حالی که اجاق حرارت و تبدیل خیس. پخت تا ترد تکان دهنده سیب زمینی یک یا دو بار به تمام طرف های قهوه ای.


اضافه شده توسط

تغذیه


157 کالری, 7 گرم چربی, 22 گرم کربوهیدرات, 3 گرم پروتئین در هر وعده
.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im