اگر شما به خودتان پیدا کنید از کرم های سنگین و شما نیاز به یک دستور العمل استفاده از این ساده و جایگزین است که نیاز به تنها دو مواد تشکیل دهنده. توجه داشته باشید: این است یک جایگزین برای کرم های سنگین نه سنگین * * * * شلاق* کرم. این مخلوط را نمی شلاق تا مانند کرم شلاق.


خدمت/می سازد:

آماده در:
  کمتر از 30 دقیقه

Rating: 5/5

50 نظرات
28 نظرات


مواد تشکیل دهنده

3/4 فنجان شیر
1/3 فنجان کره

جهت

جای شیر را در یک کاسه ریخته و کنار بگذارید. شما نمی خواهید آن را تازه از یخچال و فریزر زمانی که شما مخلوط مواد تشکیل دهنده و یا از آن خواهد شد بیش از حد سرد است.

به آرامی ذوب کره را در یک ماهی تابه روی حرارت متوسط کم و یا در مایکروویو در 50% قدرت (هم بزنید هر 15 ثانیه تا ذوب شده) و سپس اجازه دهید آن را سرد به طور کامل در دمای اتاق.

ترکیب سرد کره را با شیر مخلوط کنید و با همزن تا زمانی که به خوبی مخلوط.

استفاده بلافاصله و یا لرز و سپس remix با همزن.

استفاده در محل یک فنجان خامه سنگین.


سوالات رایج

چرا مخلوط جداگانه/دریافت توده?
این مواد باید در درجه حرارت به منظور مخلوط. اگر کره بیش از حد گرم است وقتی که می آید در تماس با آن شیر سفت خواهد شد. شیر نیز نباید بیش از حد سرد (آن را به طور مستقیم از یخچال و فریزر و مخلوط).
چه شیر باید استفاده کنم ؟
2 ٪ کار می کند بهترین. اگر شما با استفاده از یک کاهش چربی شیر مانند خامه ای, شما نیاز به اضافه کردن بیشتر کره. اگر شما با استفاده از یک بالاتر چربی شیر مانند شیر شما نیاز به اضافه کردن کمتر است.
می توانید من را شلاق کرم از این ؟
هیچ. این است یک جایگزین برای کرم های سنگین نه heavy whipping cream. آن را نمی خواهد ، این بهترین مورد استفاده در پخت و پز.

تغذیه


41 کالری, 4 گرم چربی, 1 گرم کربوهیدرات, 0 گرم پروتئین در هر قاشق غذا خوری
. این دستور غذایی کم سدیم. این دستور غذایی کم کربوهیدرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im