به آی فون خود را ، iPad یا آی پاد لمسی است هک شده ؟ در اینجا چگونه برای پیدا کردن

به آی فون خود را ، iPad یا آی پاد لمسی است هک شده ؟ احتمالا نه اما اطلاعات زیادی در گوشی های هوشمند و نه به ذکر این واقعیت است که آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دقت اشاره کردن صاحب آن-که ابزار بیشتر و بیشتر وجود دارد برای کمک به مردم بی پروا دست آوردن یک پا در درب های دیجیتال خود را به قلعه.

خبر خوب این است که ابزار وجود دارد برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا دستگاه شما به خطر افتاده است. یکی از این ابزار که من تست Certo AntiSpy.

Certo AntiSpy نرم افزار است. آن را به یک ابزار است که شما دانلود و نصب بر روی ویندوز و یا مک استفاده می کنید که برای اسکن یک نسخه پشتیبان از دستگاه خود و یا iPadOS برای نشانه های ظریف از نفوذ.

شما نیاز به یک پشتیبان گیری محلی از دستگاه خود را — که تحت macOS کاتالینا دیگر با استفاده از iTunes اما در عوض یاب-اما داشتن یک پشتیبان گیری محلی از دستگاه خود چیز بدی نیست بنابراین این ابزار همچنین می تواند به شما کمک کند جلوگیری از از دست دادن داده ها.

باید به عنوان خوانده شده: پنج آیفون تنظیمات امنیتی شما باید بررسی کنید امروز

Certo AntiSpy

چگونه Certo AntiSpy کار آسان است. شما را به یک محلی پشتیبان از دستگاه خود را و سپس شما اجازه دهید آن را سست در آن است. آن را اسکن برای jailbreaks به نظر می رسد برای نرم افزارهای جاسوسی و به شما هشدار می دهند اگر شناخته شده برنامه های ردیابی نصب شده است.

علاوه بر این, آن همچنین انجام یک حریم خصوصی حسابرسی در برنامه های شما نصب شده, شما با دادن یک در یک نگاه مشاهده است که برنامه های دسترسی به محل میکروفون و یا دوربین.

آن را سریع بیش از حد با یک اسکن از بسته بندی آیفون در نظر گرفتن چند دقیقه.

همانطور که با بسیاری از چیزهای خوب در زندگی, Certo AntiSpy رایگان نیست و ارائه شده است به عنوان یک اشتراک سالانه بسته در سه ردیف – اساسی با هدف کاربران خانگی برای $29.95/yr, نرم افزار برای $49.95/yr و نهایی با هدف کسب و کار و یا مشتریان با بسیاری از دستگاه ها برای $89.95/yr.

نمایش در حال حاضر در Certo AntiSpy

نمی خواهید به صرف پول در یک ابزار برای اسکن آی فون خود را ؟ یکی از بهترین اقدامات امنیتی شما می توانید با آی فون یا آی پد است که به راه اندازی مجدد آن را به طور منظم — هک و jailbreaks زنده نمی که.

بیشتر آیفون نکات امنیتی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>