مبارک پدر و مادر در مورد شادی مصنوعی

نمی خواهد شما را مانند یک سحر و جادو "مبارک پدر و مادر" گرز شما می توانید در هوا موج برای تبدیل شدن به شاد فو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 خرداد 1399

نمی خواهد شما را مانند یک سحر و جادو "مبارک پدر و مادر" گرز شما می توانید در هوا موج برای تبدیل شدن به شاد فورا? آن را برای تلفن های موبایل دور از ذهن اما از آن است که واقعی تر از شما فکر می کنم. آن را به نام شادی مصنوعی است که این ایده است که ما را وادار به ایجاد شادی برای خودمان که همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. هنگامی که چیزی را اشتباه می رود و ممکن است ما را انتخاب کنید به گفتن یک توطئه اتفاق افتاده است و یا زندگی در برابر ما است. اما در عوض ما می تواند سنتز شادی ما.

روانشناس دانشگاه هاروارد دن گیلبرت تعریف می کند به این ترتیب: "طبیعی شادی چیزی است که ما هنگامی که ما چه می خواستیم و مصنوعی شادی چیزی است که ما را در زمانی که ما نمی آنچه ما می خواستیم." شادی مصنوعی است گرز سحر و جادو. این یک روانی تغییر در چشم انداز ما. در اینجا 3 راه برای ایجاد شادی از هوا نازک هنگامی که زندگی به شما می شود پایین.

1. انتظار غیر منتظره.

برای ایجاد شادی ما برای جلوگیری از تمرکز بر روی داشتن یک زندگی کامل و شروع به دنبال شادی است.

همیشه انتظار غیر منتظره هنگامی که همه چیز خارج از کنترل شما به اشتباه شما به راحتی می توانید اجازه دهید آنها را بروید. شما ممکن است انتظار می رود به صرف روز گلف با دوستان را فراموش کرده ام در مورد جلسه مهم همسر خود را برنامه ریزی شده بود. به جای ناراضی بودن مجبور به ماندن در خانه با بچه ها, شما می توانید این را به عنوان یک فرصت برای برنامه ریزی خود به خودی بعد با فرزندان خود را. برای ایجاد شادی ما برای جلوگیری از تمرکز بر روی داشتن یک زندگی کامل و شروع به دنبال شادی است. شما احساس شادی هنگامی که شما اجازه دهید کمال رفتن و ذهنی آماده شدن برای بدترین. مبارک پدر و مادر آغاز می شود با این تغییر در طرز فکر.

2. یادگیری برای لذت بردن از آنچه که شما دریافت خواهید کرد.

کودکان و پا زدن و جیغ زمانی که آنها چیزی است که آنها نمی خواهند. بسیاری از والدین انجام چیزی مشابه به همین. اگر ما توسعه یک مسیر ذهن شادی یک دور ، اگر چه ما لذت می برد و قدردانی هدیه ما حتی غیر منتظره ، شاید دختر خود را مخفیانه به اتاق خود در 2 صبح به دلیل یک کابوس است. مطمئن چرخه خواب خود را قطع شده است و با ترمیم و بازگشت او به رختخواب اما این است که مطابق با زمان با او که جامد هدف خود را به عنوان یک پدر. ما می توانیم شادی بیشتر در زندگی ما زمانی که ما لذت بردن از آنچه که ما دریافت کرده اند و نه شکایت.

3. تعادل طبیعی شادی با شادی مصنوعی.

داشتن گرز جادویی معنا نیست که ما باید صرفا رفتن با جریان. در آن طول می کشد مقدار زیادی از اراده به خوب بکار بردن که گرز. ما هنوز هم باید تلاش برای تعالی و لذت بردن از چیزهایی که ما را خوشحال (شادی طبیعی) اما اگر ما تعادل آن با شادی مصنوعی (مثل اینکه تنها کسی که از خواب بیدار اوایل به اندازه کافی به تمام خانواده خود صبحانه هنگامی که آن را روز تولد شما است) پس ما خودمان را پیدا کنید زندگی یک زندگی شادتر. به عنوان Mick Jagger آواز می خواند "شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید. اما اگر شما سعی می کنید گاهی اوقات شما فقط ممکن است پیدا کردن که شما آنچه شما نیاز دارید." این "تلاش" او با اشاره به استفاده شادی مصنوعی.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 10 عادت مبارک به اشتراک بگذارید.

صدا کردن: در چه حوزه هایی از زندگی خود نیاز دارید این روانی سوئیچ به منظور ساخت مصنوعی شادی ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب