نشویل, تنسی – نیسان جشن ملی مخترعین بعد با نشان دادن چند تا از این شرکت در آمریکا ثبت اختراع از امروز و (احتمالا) فردا.

این تیم در نیسان در زمان رای گیری و این علاقه مندی ها:

  1. فراموش, مقاله سیستم هشدار (شناخته شده به عنوان نیسان عقب درب هشدار1)
  2. منعطف محموله منطقه پانل های کف (شناخته شده به عنوان نیسان را تقسیم-N-پنهان®)
  3. تریلر ترمز عمل از فرمان
  4. کنترل منطق برای وسیله نقلیه صدا عابر پیاده سیستم (Take-off صدا)
  5. Hands-Free Voice/سونار پشت درب عملیات
  6. پیشرفته GPS لین موقعیت یابی با استفاده از خط خروج سیستم تشخیص داده
  7. هوا سرد می شود فرمان گرفتن
  8. روش تشخیص شی فاصله برای سیستم کمک پارکینگ
  9. ارتباط پارکینگ مکان و مقصد با استفاده از مکان جغرافیایی برچسب گذاشته شده توسط داده های اجتماعی
  10. روش تشخیص کم ارتفاع موانع در سیستم کمک پارکینگ

اختراعات مانند فراموش, مقاله سیستم هشدار (در حال حاضر شناخته شده به عنوان درب عقب هشدار1) را تبدیل به یک تکنولوژی است که می تواند یادآوری رانندگان اگر آنها را ترک کرده اند چیزی در صندلی عقب. پیشرفته GPS لین موقعیت یابی با استفاده از خط خروج سیستم تشخیص داده و می تواند کمک به نگه داشتن رانندگان ایمن در جاده ها است. حتی یک فرمان از ایده های است که می تواند نگه داشتن کف دست عرق fresh!

مشهور توماس ادیسون مخترع خواهد بود جشن خود را 173rd تولد این ملی مخترعان’ روز. 11 فوریه تبدیل به یک روز به جشن مخترعان در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کامل نیسان خودرو صف لطفا NissanNews.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی

در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط U. S آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و Infiniti وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #

1. درب عقب هشدار تنها در نظر گرفته شده به مردم یادآوری برای بررسی صندلی های عقب از وسیله نقلیه خود را تحت شرایط خاص. آن را نمی تواند جلوگیری از حوادث ناشی از بی توجهی یا بی دقتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im