گوگل توصیه های هوش مصنوعی در حال حاضر در بتا عمومی

گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد این بتا عمومی از توصیه های AI به طور کامل مدیریت خدمات است که خرده فروشان را قادر می سازد به استفاده از هوش مصنوعی به مشتریان شخصی توصیه های محصول. شخصی یکی از راه صنعت خرده فروشی است متناسب با داده های سن و تحول انتظارات مشتری.

توصیه های هوش مصنوعی است که مبتنی بر تکنولوژی است که گوگل می گوید با استفاده از آن به ارائه توصیه های خود را در آن محصولات از جمله یوتیوب و گوگل جستجو کنید. ابر شرکت می گوید خرده فروشان می توانید با استفاده از این ابزار را جایگزین و یا مکمل های موجود توصیه های مدل.

برای شروع یک سازمان واردات کاتالوگ و کاربر events اطلاعات. سپس آنها می توانید انتخاب کنید یک نوع مدل شناسایی خود را بهینه سازی هدف و شروع آموزش مدل. آموزش اولیه طول می کشد دو تا پنج روز گوگل می گوید: قبل از آن می توانید شروع به دادن توصیه های مشتریان.

خدمات شیپور خاموشی به مصرف کننده خرید history, قرار دادن تاکید بیشتری بر فرد داده های مشتری نسبت به محصول داده است. آن را با استفاده از “متن گرسنه” یادگیری عمیق و مدل های که شیر به مورد و کاربر ابرداده با توجه به گوگل وبلاگ “به رسم بینش سراسر میلیون ها نفر از اقلام در مقیاس بزرگ و به طور مداوم تکرار در آن بینش است.” این سرویس همچنین برای تصحیح تعصب با محبوب و یا فروش اقلام فصلی و یا مواردی که برای آن وجود دارد پراکنده داده است. خرده فروشان می توانید با آموزش مدل های روزانه است.

توصیه های AI به طور مستقیم در رقابت با آمازون به فرد این سرویس که AWS آورده GA سال گذشته است. در اوایل این سال ادوبی نیز منتشر شد یک هوش مصنوعی-طراحی محصول توصیه های ابزار.

پس از Google Cloud مدیر عامل توماس Kurian ساخته شده و اولین بازی خود را به عنوان ابر ارشد سال گذشته Google Cloud گرفته است یک صنعت متمرکز بر روش فروش zeroing در شش کلید عمودی از جمله خرده فروشی. صنعت طبیعی است مناسب برای ابر شرکت به دلیل نگرانی از آمازون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>