گوگل Loon راه اندازی سرویس در کنیا

لون سابق گوگل X پروژه و در حال حاضر مستقل الفبای شرکت اعلام کرد که آن ارتفاع بالا پهنای باند بالن راه اندازی کرده اند در کنیا.

لون می گوید آن را در حال حاضر ارائه خدمات بیش از 50,000 کیلومتر مربع منطقه به مشترکین Telkom کنیا با استفاده از یک ناوگان از حدود 35 بالن که در حرکت ثابت هستند در استراتوسفر در بالای شرقی آفریقا.

با توجه به لون اوایل کیفیت خدمات تست نشان داده است نتایج مثبت با بیش از 35000 منحصر به فرد به کاربران دسترسی به خدمات OTT صوتی و تصویری, تماس, جریان, و اتصال به وب.

“چیزی که عجیب و غریب به نظر می رسید در حال حاضر اثبات من سابق خود اشتباه با هر فرد متصل شده و هر مگابایت از داده های مصرف شده از استراتوسفر” گفت: لون مدیر عامل شرکت Alastair Westgarth در یک پست وبلاگ. “آنچه که ما شاهد آن هستیم در کنیا امروز تخمگذار پایه و اساس برای لایه سوم از اتصال. این یک زمان طولانی در ساخت و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود برای ایجاد این لایه جدید از اتصال. اما امروز ما شاهد امکان از آنچه در آینده می تواند نگه دارید اگر ما موفق شوند.”

لون مدل کسب و کار است که به همکاری با جهانی telcos به گسترش پوشش اینترنت به مناطق محروم. با توجه به لون هر یک از آن بالن از 20 کیلومتر بالاتر از زمین می تواند پوشش مساحت حدود 80 کیلومتر در قطر و خدمت به حدود 1000 نفر از کاربران بر روی زمین با استفاده از یک اتصال LTE. اما لون بالن نیاز به یک backhaul اتصال از یک نقطه دسترسی بر روی زمین به منظور گسترش اتصال به کاربران در مکان های آن وجود ندارد.

در اکتبر سال 2017 لون اعطا شد مجوز توسط کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده خود را به استفاده از بالن برای بازگرداندن اتصال به پورتوریکو پس از ویرانی طوفان ماریا. بالن نیز استفاده می شود در سال 2017 زمانی که ال نینو سیل ویران قسمت شمال پرو و دوباره در سال 2019 زمانی که یک 8.0 قدر زلزله پرو.

سابق X پروژه بود چرخید به عنوان یک شرکت مستقل در سال 2018 در کنار بال الفبای هواپیماهای بدون سرنشین و کسب و کار.

از آغاز این سال لون امن مصوبات به پرواز بیش اضافی کشورها از جمله کنیا و اوگاندا, نامیبیا, جمهوری دموکراتیک کنگو چاد مالاوی و زیمبابوه. بالن در حال حاضر تایید شده برای پرواز بیش از 50 کشور و مناطق در سراسر جهان است. این شرکت همچنین در حال حاضر در حال کار بر روی اضافه کردن زمین و تاسیسات در کارائیب در پاسخ به این فصل طوفان. لون نیز با تشکیل یک شبکه با همکاری AT&T است که آن را آسان تر برای شرکت به ارائه اتصال به اینترنت بیش از فاجعه مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>