گوگل هشدار G Suite کاربران: به روز رسانی این برنامه های تلفن همراه در حال حاضر و یا آنها ممکن است متوقف کردن کار

گوگل هشدار داده G مجموعه مدیران به خود کاربران برای به روز رسانی های متعدد در iOS و Android apps و یا دیگری آنها می تواند به توقف کار در تاریخ 12 اوت سال 2020 است.

این مسائل تحت تاثیر قرار G مجموعه مشتریان و کاربران از گوگل برنامه های تلفن همراه با حساب Google شخصی.

گوگل اصرار کاربران برای به روز رسانی درس برنامه iOS و همچنین به عنوان اسناد درایو Sheets و Slides در iOS و آندروید. کاربران نیز باید به روز رسانی فایل درایو جریان برنامه دسکتاپ و Gmail app های iOS.

گوگل اشاره می کند که نسخه های برنامه های منتشر شده قبل از دسامبر 2018 به احتمال زیاد تحت تاثیر تغییرات نورد در مرداد 12.

“در سال 2018 ما شروع به ایجاد تغییرات به ما API و سرویس زیرساخت ها به منظور بهبود عملکرد و امنیت است. به عنوان یک نتیجه از این تغییرات برخی از نسخه های قدیمی تر از G Suite desktop و برنامه های تلفن همراه ممکن است متوقف کردن کار در تاریخ 12 اوت سال 2020” یادداشت گوگل.

گوگل را توضیح نمی دهد چه این تغییرات بودند اما به عنوان 9to5Google اشاره آنها به نظر می رسد مربوط به گوگل قطع پشتیبانی از JSON-RPC پروتکل جهانی و HTTP دسته انتهایی.

آن برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد در ماه مارس تا گوگل متوجه شدم یک “چند بسیار نهفته مشتریان ممکن است دریافت کرده اند زودتر اطلاع رسانی”.

“به عنوان یک نتیجه, ما در حال گسترش سرزنش جدول زمانی به تاریخ 12 اوت سال 2020 هنگامی که ما را قطع پشتیبانی از هر دو این ویژگی های” گوگل گفت: در آن توسعه دهنده وبلاگ به روز شده در 10 ژوئن.

“لطفا توجه داشته باشید که جدول زمانی فرمت به تاریخ 12 اوت سال 2020 نمی شود به مکان های API. لطفا بازدید از مکان های SDK برای iOS مهاجرت برای کسب اطلاعات در مورد مکان های API مهاجرت.”

در حالی که بعید به نظر می رسد که بسیاری از مردم با استفاده از گوگل در iOS و Android apps که نبوده است به روز شده پس از سال 2018 گوگل را صادر کرد هشدار به اطمینان حاصل شود که شرکت “گردش نیست مختل شود”.

این پیام را برای مدیران این است که برای تشویق کاربران به روز رسانی برنامه های خود را. برای پایان دادن به کاربران گوگل می گوید برای به روز رسانی را تحت تاثیر قرار apps “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>