گوگل شکایت کرد توسط ACCC به اتهام ارتباط داده ها برای تبلیغات بدون رضایت

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) ثبت شده است یک اقدام قانونی علیه گوگل بیش از ادعاهای این شرکت نه به دست آوردن رضایت صریح و روشن از مصرف کنندگان هنگامی که آن را گسترش استفاده از آن از اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی.

گوگل متهم با استفاده از اطلاعات شخصی در مصرف کنندگان حساب گوگل در رابطه با اطلاعات در مورد این افراد فعالیت غیر سایت گوگل برای نمایش آگهی رغم اینکه با توجه رضایت صریح و روشن.

“این به معنای این اطلاعات در مورد کاربران غیر آنلاین گوگل فعالیت شد مربوط به اسامی و اطلاعات هویتی دیگر برگزار شده توسط گوگل. قبلا این اطلاعات را تا به حال نگه داشته شده است به طور جداگانه از کاربران حساب های گوگل به این معنی که داده بود مربوط به یک فرد کاربر” این ACCC گفت.

از 28 ژوئن 2016 به حداقل دسامبر 2018 گوگل حساب دارندگان بودند وادار به کلیک بر روی “موافقم” به یک pop-up اطلاع رسانی از گوگل که ادعا به توضیح دهید که چگونه آن را برنامه ریزی شده برای گسترش استفاده از اطلاعات شخصی به منظور به دست آوردن رضایت.

اطلاع رسانی اظهار داشت: “ما به معرفی برخی از ویژگی های اختیاری برای حساب خود را دادن به شما کنترل بیشتری بر روی داده های گوگل جمع آوری و چگونه آن را استفاده می شود در حالی که اجازه می دهد گوگل به شما نشان می دهد تبلیغات مرتبط بیشتر”.

همچنین اظهار داشت: “اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود در حساب کاربری گوگل خود را و آن را آسان تر برای شما به بررسی و کنترل” و “گوگل از این اطلاعات برای تبلیغات در سراسر وب بیشتر مربوط به شما.”

google-mr-1.png
تصویر: ACCC

با توجه به مصرف کننده دیده بان “من موافقم” اطلاع رسانی گمراه کننده بود به عنوان مصرف کنندگان نمی توانست به درستی درک تغییرات گوگل بود و نه چگونه اطلاعات خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

“ما باور داریم که بسیاری از مصرف کنندگان داده شده اگر یک انتخاب آگاهانه ممکن است حاضر گوگل اجازه ترکیب و استفاده از یک آرایه وسیعی از اطلاعات شخصی خود را برای خود گوگل مالی سود” ACCC صندلی راد Sims گفت.

مصرف کننده و ناظر است و همچنین وی از سوی مامورین که گوگل گمراه کنندگان مورد مربوط به روز رسانی سیاست حفظ حریم خصوصی. این به روز رسانی شامل تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی شامل “بسته به تنظیمات حساب کاربری خود را فعالیت در سایت های دیگر و برنامه های کاربردی ممکن است در ارتباط با اطلاعات شخصی شما را به منظور بهبود خدمات گوگل و تبلیغات ارائه شده توسط گوگل است.”

گوگل به روز رسانی سیاست حفظ حریم خصوصی نیز اظهار داشت که: “ما نمی خواهد کاهش حقوق خود را تحت این سیاست حفظ حریم خصوصی خود را بدون رضایت صریح و روشن”.

این ACCC مدعی است که گوگل نمی, به دست آوردن رضایت صریح و روشن از مصرف کنندگان در مورد این تغییر به سیاست حفظ حریم خصوصی گوگل در بیانیه ای که آن را نمی خواهد کاهش حقوق مصرف کنندگان بدون رضایت صریح و روشن نیز گمراه کننده است.

“ما در حال بدست گرفتن این اقدام از آنجا که ما در نظر گوگل گمراه مصرف کنندگان استرالیایی در مورد آنچه در آن برنامه ریزی شده را با مقدار زیادی از اطلاعات شخصی خود را از جمله فعالیت های اینترنتی در وب سایت های متصل نیست به گوگل” سیمز گفت.

“استفاده از ترکیبی جدید این اطلاعات اجازه داده گوگل به طور قابل توجهی افزایش دهد ارزش آن تبلیغات محصولات که از آن تولید شده بسیار بالاتر از سود.

“این ACCC معتقد است که مصرف کنندگان به طور موثر به پرداخت هزینه برای خدمات گوگل با داده های خود را پس از این تغییر معرفی شده توسط گوگل افزایش قیمت’ از خدمات گوگل بدون مصرف کنندگان دانش است.”

در همان زمان گوگل رو جداگانه در حال انجام طرح دعوی در دادگاه از ACCC به اتهام گمراه کردن مصرف کنندگان در مورد چگونه داده های مکان جمع آوری شده است در دستگاه های آندروید است. که برای طرح دعوی در دادگاه های ACCC است که وی از سوی مامورین که در طول سال 2017 و 2018 گوگل اطلاع نیست استرالیایی که آنها نیاز به محل تنظیم تاریخ در اندروید و همچنین فعالیت وب و برنامه تنظیمات غیر فعال برای جلوگیری از گوگل ذخیره سازی داده های مکان.

“ما ادعا می کنند که گوگل گمراه کنندگان با ماندن سکوت در مورد این واقعیت است که تنظیم دیگری نیز بود خاموش” سیمز گفت: در ماه اکتبر سال گذشته است.

در ضمن گوگل قبلا گفته است که ACCC ادعا هستند “خارج از متن” و منعکس نمی شود چگونه دستگاه های آندروید دسته داده های مکان.

این ACCC نیز مطرح مقدماتی رقابت نگرانی در مورد گوگل پیشنهاد خرید Fitbit است و به طور جداگانه کار اجباری کد رفتاری به آدرس قدرت چانه زنی عدم تعادل بین سیستم عامل های دیجیتال مانند گوگل و شرکت های رسانه ای.

در ماه اوت سال گذشته ACCC گفت: آن را به حال به عنوان بسیاری از پنج تحقیقات که نگاه به رفتار گوگل و Facebook.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>