گوگل صرف $4.5 b در Jio سهام با جفت برای ایجاد سطح ورود تلفن


google-india.png
تصویر: گوگل

آن را نمیگیرد طولانی برای گوگل 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری صندوق با هند شروع به تخلیه دور با 4.5 میلیارد دلار در حال اختصاص داده شده برای خرید یک 7.73 درصد از سهام خود در هند مخابراتی Jio.

گوگل قبلا گفت: این صندوق خواهد توانمندسازی “کسب و کار از تمام اندازه ها به ویژه موسسات کوچک و متوسط” اما در حال حاضر تقریبا نیمی از آن رفته برای یک تک مخابراتی که در اوایل این هفته در زمان 1 میلیارد دلار از پتروشیمی غول BP برای Jio-bp سرمایه گذاری مشترک. از telco شده است فروش slivers از سهام خود را به megacorporations و سهام خصوصی برای ماه می باشد.

روز یکشنبه Jio اعلام کرد که تا به حال به فروش می رسد 0.15% از سهام خود را به سرمایه گذاری کوالکام. کوالکام اعلام کرد که تا به حال متعهد به سرمایه گذاری تا به ₹730 کرور روپیه حدود 97 میلیون. Jio گفت: فروش داد و آن را یک ارزش سرمایه گذاری ₹5.16 لاخ کرور فقط خجالتی از $69 میلیارد دلار است.

در طول ماه مه Jio فروش قطعات خود را به شرکت های سهامی خصوصی General Atlantic برای ₹6,600 کرور ویستا سهام شرکای ₹11,367 کرور نقره دریاچه قرار داده ₹5,656 کرور به شرکت و KKR سرمایه گذاری ₹11,367 کرور.

یک ماه قبل Facebook جدا با ₹43,574 کرور روپیه برای یک 10 درصد از سهام هند مخابراتی. در ماه ژوئن ابوظبی صندوق Mubadala سرمایه گذاری برداشت 1.85% سهام در Jio برای ₹9,093 کرور.

به عنوان بخشی از گوگل سرمایه گذاری Jio و گوگل را ایجاد کنید ورود به سطح گوشی آندروید است که “بهینه سازی برای سیستم عامل آندروید و فروشگاه بازی”.

“همراه ما هیجان زده به تجدید نظر از زمین تا, چگونه میلیون ها نفر از کاربران در هند می توانید تبدیل شدن به صاحبان گوشی های هوشمند” Google گفت: در یک پست وبلاگ.

“ما می خواهیم به کار با Jio و دیگر رهبران در اکوسیستم محلی به اطمینان حاصل شود که تلفن های هوشمند — همراه با برنامه های کاربردی و خدمات در فروشگاه بازی — در دسترس برای بسیاری از سرخپوستان در سراسر کشور است.

“ما مشتاقانه منتظر به در آوردن گوشی های هوشمند دسترسی به بیشتر سرخپوستان و کاوش در بسیاری از راه های ما می تواند با هم کار کنند برای بهبود سرخپوستان زندگی و پیشرفت هند در اقتصاد دیجیتالی.”

برای سال منتهی به 31 مارس تکیه Jio ارسال شده مستقل سود خالص ₹5,562 کرور افزایش 88 درصد در سال قبل.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>