گوگل می گوید یک اشکال است که به اشتباه نمایش هشدارهای امنیتی برای استفاده از ویدئو دستگاه های


tivo-stream-4k.jpg
تصویر: با استفاده از ویدئو

گوگل می گوید که اشکال در آن سمت مسئول نشان ترسناک امنیت هشدار به صاحبان TiVO جریان دانگل.

هشدارهای امنیتی شده اند ظاهر برای حداقل دو هفته. آنها رخ می دهد پس از نصب و راه اندازی فرآیند TiVO جریان 4K USB دانگل.

این فرآیند نیاز به کاربران برای راه اندازی و لینک یک حساب کاربری گوگل بر روی دستگاه به منظور دریافت دسترسی به رسمی فروشگاه بازی و نصب برنامه های در جریان.

برای دو هفته گذشته TiVO جریان 4K صاحبان گویند که به زودی به عنوان آنها لینک حساب خود را بر روی دستگاه گوگل می فرستد و آنها را یک هشدار هشدار در صندوق خود هشدار داد که دستگاه دسترسی گسترده به اطلاعات شخصی خود را و که گوگل تایید نشده دستگاه/نرم افزار توسعه دهنده.

dik21dg3pnx.png

در این پیام همچنین خواستار کاربران به جدا کردن حساب خود را از دستگاه یک مشاوره است که برخی از کاربران به دنبال داشته است. این عملیات ارائه دستگاه های تقریبا بی فایده با توجه به بررسی آنلاین از دانگل اجرا یک نسخه از Android TV سیستم عامل و آنها نیاز به دسترسی به یک حساب کاربری گوگل به درستی کار کند.

گوگل در حال کار بر روی یک ثابت

“ما آگاه هستند از یک اشکال است که باعث هشدار از طریق زمانی که کاربران لینک های حساب گوگل خود را به برخی از اندیشه دستگاه های تلویزیون برای مصاحبه” یک سخنگوی گوگل گفته ZDNet یک ایمیل به امروز. “این است که یک آسیب پذیری امنیتی و اطلاعات کاربر است در معرض خطر نیست.

“ما در حال کار بر روی یک ثابت” سخنگوی اضافه شده است.

“در عین حال ما نمی توصیه به کاربران برای حذف دسترسی به آن را محدود می کند قابلیت از اندروید دستگاه تلویزیون.”

هیچ اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد ماهیت دقیق این اشکال اما در حالی که پاسخ دادن به مشتری درخواست پشتیبانی در انجمن شرکت این هفته یک TiVO سخنگوی توصیف مشکل به عنوان “یک UI موضوع تنها” و اضافه کرد که TiVo شده است با ارائه دسترسی اضافی به کاربران حساب های گوگل به عنوان یک نتیجه از این اشکال به عنوان پیام نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>