Google: کاهش دروغ و نفوذ خارجی از طریق رسانه های اجتماعی یک تلاش مشترک

گوگل استرالیا معتقد است موفقیت طولانی مدت در کاهش دروغ و نفوذ خارجی از طریق رسانه های اجتماعی مبتنی بر توسعه فرهنگ ایمنی آنلاین در سراسر جامعه از جمله از طریق مداوم “همکاری” بین امثال صنعت, ویژگی های جامعه و دولت است.

به گفته گوگل این تلاش ها باید با همکاری و تلاش برای آموزش کاربران و سازمان ها از مدرسه به دانش آموزان از طریق به شهروندان ارشد و کارکنان شرکت در مورد نحوه تضمین حضور خود را آنلاین و به “اعمال تفکر انتقادی به اطلاعات آنها را مشاهده کنید و مصرف”.

این سخنان بودند ساخته شده در این شرکت ارسال [PDF] به انتخاب کمیته دخالت خارجی از طریق رسانه های اجتماعی که همچنین شامل یک نمای کلی از کار پدر و مادر خود شرکت انجام داده است برای مقابله هماهنگ تاثیر عملیات و دیگر دولت حمایت حملات.

در ارائه آن به کمیته به دنبال به خطر ناشی از دخالت خارجی از طریق رسانه های اجتماعی محلی بازوی غول جستجو می گفت: در آن طول می کشد مسئولیت خود را “بسیار جدی”.

“چگونه شرکت هایی مانند گوگل آدرس این نگرانی ها دارای تاثیر بر جامعه و بر اعتماد کاربران در محل خدمات ما” آن را نوشت.

“ما باور داریم که جلسه آن آغاز می شود با ارائه شفافیت به سیاست های ما دعوت بازخورد کاربران را قادر می سازد به درک و کنترل خود را آنلاین تعامل و همکاری با سیاستگذاران جامعه مدنی و دانشگاهیان در سراسر جهان در توسعه معقول و موثر سیاست ها و فرآیندهای است.”

در آن تسلیم گوگل گفت: الگوریتم نمی تواند تعیین کند که آیا یک قطعه از محتوا در زمان حوادث است درست یا غلط, و نه می تواند آنها ارزیابی قصد خالق خود را فقط با خواندن آنچه در یک صفحه. آن گفت: با وجود این موارد روشنی از قصد به دستکاری و یا فریب کاربران است.

“برای مثال یک سایت خبری که مدعی آن شامل ‘گزارش از کانبرا استرالیا’ اما که فعالیت حساب نشان می دهد که آن عمل از اروپای شرقی است که به احتمال زیاد نمی شود شفاف با کاربران در مورد عملیات خود و یا آنچه که آنها می توانند اعتماد آن را به می دانم دست اول” گوگل نوشت.

آن گفت: این سیاست در سراسر جستجو در گوگل, اخبار گوگل, یوتیوب و تبلیغات محصولات طرح رفتارها که ممنوع است به آدرس چنین شرایطی است.

گوگل گفت: آن تهدید تجزیه و تحلیل گروه (برچسب) گزارش غیرفعال کردن تاثیر مبارزات نشات گرفته از گروه ایران و مصر و هند و صربستان و اندونزی در سه ماهه اول سال 2020 است. آن را نیز حذف بیش از یک هزار کانال های یوتیوب که ظاهرا بخشی از یک کمپین بزرگ و که “رفتار هماهنگ شیوه”.

“در هر روز داده شده گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه ردیابی بیش از 270 هدفمند یا تحت حمایت دولت حمله گروه از بیش از 50 کشور” را نوشت.

از آغاز سال 2020 گوگل گفت: آن را تا به حال دیده می شود افزایش تعداد مهاجمان از جمله کسانی که از ایران و کره شمالی جعل هویت رسانه های خبری و یا روزنامه نگاران. در ماه آوریل این سال گوگل فرستاده 1,755 هشدار به کاربرانی که حساب شد اهداف دولت حمایت مهاجمان.

“ما عمدا ارسال هشدار در موقع دسته برای تمام کاربران که ممکن است در معرض خطر و نه در لحظه ای که ما تشخیص تهدید خود را به طوری که مهاجمان می پیگیری برخی از ما دفاع استراتژی” تسلیم گفت. “ما همچنین اجرای قانون اطلاع در مورد آنچه که ما شاهد آن هستیم و از آنها به عنوان ابزار اضافی برای بررسی این حملات است.”

این غول جستجو نیز گفت: این تشخیص داده شده 18 میلیون بدافزار و فیشینگ Gmail پیام در هر روز مرتبط با COVID-19 در علاوه بر این به بیش از 240 میلیون COVID مرتبط روزانه پیام های اسپم.

“ما یادگیری ماشین مدل تکامل یافته اند به درک و فیلتر کردن این تهدیدات و ما همچنان به مسدود کردن بیش از 99.9 درصد از دادن فیشینگ و نرم افزارهای مخرب از رسیدن به کاربران ما است.

“گوگل برچسب شده است به طور خاص به شناسایی بیش از یک دوجین از دولت حمایت مهاجم گروه با استفاده از COVID-19 تم به عنوان فریب برای فیشینگ و نرم افزارهای مخرب تلاش-تلاش برای رسیدن اهداف خود را به کلیک بر روی لینک های مخرب و دانلود فایل ها از جمله در استرالیا” به آن اضافه شده است.

“ما یک مسئولیت مهم به کاربران ما و جوامع است که در آن ما عمل برای جلوگیری از تلاش های کسانی که با هدف انتشار اطلاعات نادرست در سیستم عامل های ما.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>